Є така передача "Світ на виворіт" з Дмитром Комаровим. Так от коли він мандрував у пошуках мольфарів то поговорив з двома Карпатськими мольфарками це був 2021 рік здається. І вони там передбачали що в Україні все буде добре але повинно пройти ще три, чотири роки і коли на пост президента зійде жінка. І там іще одна мольфарка запрошувала президента до неї щоб він з нею зустрівся. Так от мені цікаво часом ця жінка не Олена Зеленська? Тим паче щось її останнім часом стали багато показувати. Не подумайте нічого такого я нічого не провокую. Просто якось думки в слух хочеться щоб уже швидше це все закінчилось. Ось це відео
Uebersetzerin• 20 июля 2022
Вы верите этим предсказаниям?)
Придумали всяких мольфаров( Что-то раньше, лет 20 назад, за них никто и не слышал, а теперь в каждом доме по мольфарке)
ViktoriyaM2013• 20 июля 2022
А Вас не смущает, что по словам мольфарки все должно было быть хорошо?.. а по факту как-то не очень