Сяночка• 21 июля 2022

В Хорватію автобусом зі Львова

Хто їздив зі Львова автобусом, наскільки важка дорога? Як часто зупинки і всі нюанси. Наперід вдячна
golublexa3• 21 июля 2022
Їхали десь сутки, в кращому випадку 20 годин, зупинки кожні 3 години. Моїй сім´ї не важко ми подорожуємо тільки автобусними турами, тому звикли.

marata• 21 июля 2022
Я їздила з Києва у Чорногорію цього року і з Ужгорода в Хорватію колись. Терпимо, скажімо так. Думала, буде гірше.
Sonrisa89• 21 июля 2022
Я їздила з Києва до Чорногорії. Дуже важко, але не шкодую. Та 2й раз не наважуся. Єдине, пораджу, якщо пропонують за 200-300 доплати перші ряди, не шкодуйте, беріть їх.
marata• 21 июля 2022
Ответ дляSonrisa89
А я рекомендую місця, де другі двері ) Ніхто свої крісла не розкладає на тебе.
Sonrisa89• 21 июля 2022
Ответ дляmarata
Теж варіант, але у нас там сиділа жінка, яка скаржилася , що її ногам мало місця і розклала повністю своє крісло так, зо за нею людина взагалі незнала куди ті ноги подіти.самий треш це якщо останні ряди
golublexa3• 21 июля 2022
Ответ дляmarata
Як на мене до Чорногорії важче їхати. Їздила і до Чорногорії і до Хорватії з різницею в рік.
marata• 21 июля 2022
Ответ дляgolublexa3
Так, до Хорватії кордонів менше і автобани кращі

elenafr• 21 июля 2022
Отлично всё. Ехали долго, но автобус был просторный и комфортный, поэтому неудобств не возникало. Остановки часто были.