Зоркая Зорро• 22 июля 2022
Дівчата, чи є якісь ампули для волосся, що дали вам дійсно позитивний ефект?
чимось треба відволікатись. Те, що коїться з волоссям від стресів - окрема тема.
Може, порадите щось ефективне
Пацака-задирака• 22 июля 2022
Добротная• 22 июля 2022
А проблема яка? Не росте? Випадає? Обламується? Просто посічене? Тьмяне? Сухе? Жирне? Від якої проблеми вам ампули потрібні чи поради?
АфродитаПетровна• 22 июля 2022
Ответ дляДобротная
У мене все в комплексі
Заставляличка• 22 июля 2022
Dikson ампулы действительно работают, спасли даже мой сожженный блонд когда то. И волосы были супер.
Зоркая Зорро
• 22 июля 2022
Ответ дляДобротная
обламується
тут певно не ампули треба?
Добротная• 22 июля 2022
Ответ дляАфродитаПетровна
У мене все в комплексі
Мені в тому році дуже допомогли трави в порошку, робила з них маски і на коріння, і на довжину.
АфродитаПетровна• 22 июля 2022
Ответ дляДобротная
А які саме трави?
Добротная• 22 июля 2022
Ответ дляАфродитаПетровна
А які саме трави?
Точно всіх не пам´ятаю, була амла, зізіфус, алое, брінгарадж, троянда, шикакай, ще якісь. Я їх намішувала в залежності від того, що мені від них потрібно було.
АфродитаПетровна• 22 июля 2022
Ответ дляДобротная
І які зміни ви побачили?
Добротная• 22 июля 2022
Ответ дляАфродитаПетровна
І які зміни ви побачили?
Волосся перестало лізти, саме полотно трохи краще стало, пришвидшився ріст, зникла лупа.
Просто Мария• 23 июля 2022
Ответ дляЗаставляличка
+