Гладиолус• 23 июля 2022

Приходите на пиццу )

frumoasa17• 23 июля 2022
У вас напевно фільтри стоять. На вигляд смачна. А я лазанью починаю робити та шарлотку. Сподіваюсь не зіпсую🤪
Аноним-ка• 23 июля 2022
Ответ дляЗакидай меня камнями
Я только что плов сварила, сейчас обедать пойдем
Я таке саме, тільки з булгуром робила
´Таке, тільки не таке´
Майстерня домашнього текстилю• 23 июля 2022
Ответ дляПервая леди колхоза
А буде +38 в тіні(((
Де і коли? О, ужас
палка-копалка• 23 июля 2022
Ми взяли з Мусафіра бурму, до неї стушкувала сабджі, наїлися як павуки)))
Там_все_размывчато• 23 июля 2022
Ответ дляПервая леди колхоза
А буде +38 в тіні(((
В Кишинёве уже 38 в тени
И вся неделя впереди такая
Железный коготь• 23 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Муж і в мене імєєця, і діти ще, ніхто нічого не їсть, вже три дні нічого не готую. Зварила молоду картоплю, з маслом і укропом, викинула(((бо скисла на третій день. Не перевожу більше продукти.
Кондея нет, понятно. А картошка, как могла скиснуть, холодильника тоже нет!
Третий день не готовите или третий день без еды?
Дадосвидания• 23 июля 2022
Ответ дляЖелезный коготь
Холодильник є, але картопля все одно прокисла. Сьогодні третій день, як нічого не готую. Картоплю викинула вчора. Дивлюсь, що синоптик обіцяє нам на завтра 25 градусів. Може таки спаде температура.
Я вже для проформи питаю, що сьогодні варити, мені в унісон 6 голосів НІЧОГО.
Дадосвидания• 23 июля 2022
Ответ дляЖелезный коготь
Їда є, яблука гризуть, алича, огірочки. Саме приготованого нічого не їдять. Баба з возу, як кажуть.