Тільки чесно. До критики готова. Переплутала, не розрахувала продукти на форму, яка тут була та інше. На вигляд якась недозапіканка😡 Хочу викинути 🥺
Ответ дляAnas tasia
Ви пробували її?
Те, що не дуже на вигляд може бути дуже на смак)
На смак норм.
Ответ дляTori1602
Вы что, не вздумайте выбрасывать!!! Как на вкус? Выглядит ням-ням
Фаршу мало, у рецепті говорили тонким шаром, а оно ось як, треба було м´яса більше(
Майстерня домашнього текстилю• 23 июля 2022
За викинуту їжу дрина дам.
Нормально воно виглядає. Їжте і не видумуйте.
Anas tasia• 23 июля 2022
Ответ дляfrumoasa17
На смак норм.
То що ви хочете?) Виглядає взагалі нормально, але я розумію, що вас бентежить. В мене буває в рази гірше
Ответ дляAnas tasia
Особисто для мене норм, але це не тільки для мене.
Anas tasia• 23 июля 2022
Ответ дляfrumoasa17
А комусь не сподобалось? Нехай не їдять) Їжте самі))
Ответ дляAnas tasia
Ще не знаю
KateFrosty• 23 июля 2022
Ответ дляfrumoasa17
На продажу или фоточку в Инсту? Не заморачивайтесь
Ответ дляKateFrosty
Гість прийде.
Svetljachokkkk• 23 июля 2022
Ответ дляfrumoasa17
На смак норм.
Ну так и кушайте!
Или вы для красоты готовите, а не для еды. Ну не вышло в этот раз, в следующий будет лучше. Как по мне, то норм, хотя я мяса больше кладу и заливаю больше
Mikulishna• 23 июля 2022
нормальная лазанья, не переживайте
если вы мужчину хотели удивить, то во-первых, он же к вам не только кушать придет, важно общение, уютная атмосфера. а во-вторых, многие довольно не притязательны. я как-то курицу запекла, вкусно, но ничего прям вау, обычная курица, так мне один знакомый ее несколько лет вспоминал
Svetljachokkkk• 23 июля 2022
Ответ дляfrumoasa17
Гість прийде.
Хто? Подруга, мама?
Якщо чоловік, то я б узагалі не переймалася, хіба що він шеф-кухарем працює. Чоловіки на смак звертають увагу .
Ответ дляSvetljachokkkk
Хто? Подруга, мама?
Чоловік(друг).
Rikitikitavi_2022• 23 июля 2022
вона рідко у кого добре виходить, зробить соус якійсь, під соусом з їсте
Виктория_1807• 23 июля 2022
На фото - аппетитно виглядає.
Вы кажете, що і смачно.
Чого ж викидувати?
Вы кажете, що і смачно.
Чого ж викидувати?