Привіт дівчата.
По слідах цієї статті: Вітайте уряд Єрмака! Переворот, який не помітили
Повний текст читайте тут:
Що ми маємо на сьогодні? Влада в країні, фактично, узурпована командою людини з сумнівною репутацією. Це перемога, чи зрада? Чи не на часі?
Цікаво почути ваші думки.
Повний текст читайте тут:
Цікаво почути ваші думки.
Success2013• 24 июля 2022
Ответ дляA no name
Про це вже давно написали. Поцікавтеся ще хто у Єрмака батько і чому Борис Джонсон не подавав йому руки.
Вам тут зараз напишуть ’ви всьо врьотє, Зєлєнській найкращий’. А по факту...
Поцикавылася.Даже сказать нечего.Зато до останього українця.Ню-ню.
Success2013• 24 июля 2022
Ответ дляJulia 2020
а кого Вы бы хотели видеть вместо Ермака? Парасюка? Притулу?
Не передёргивайте.
Julia 2020• 24 июля 2022
Ответ дляSuccess2013
Не передёргивайте.
это простой вопрос, на который Вы судя по всему не можете ответить
Ответ дляJulia 2020
Не треба цих маніпуляцій. В нас є гідні люди в Україні. Просто, в телевізорі в основному самі знаєте хто.
Julia 2020• 24 июля 2022
Ответ дляStrelka_007
перечислите ТОП 5 - давайте обсудим
Success2013• 24 июля 2022
Ответ дляJulia 2020
перечислите ТОП 5 - давайте обсудим
Вот реально больше заняться нечем,чем перечислять.Всё уже давно решено.Не нами.Так что ваши стенания ни о чем.
Julia 2020• 24 июля 2022
Ответ дляSuccess2013
Если критикуете - предлагайте!
а ’какашками’ бросаться бессмысленно
Success2013• 24 июля 2022
Ответ дляJulia 2020
Если критикуете - предлагайте!
а ’какашками’ бросаться бессмысленно
У нас вот сирена воет,как ненормальная,2 раз.Это только то,что слышала.А вы предлагаете заняться какой-то хоботней бессмысленной.
Ответ дляJulia 2020
перечислите ТОП 5 - давайте обсудим
Я не хочу зводити обговорення до теми, хто не Зеленського той ´порохобот´. Це примітивно і тупіково.
Мені цікаво чи вважаєте ви нормальним, що влада в Україні де-факто монополізована такою людиною?
malinka.ya• 24 июля 2022
Ответ длявиканастя
Какие мысли? Тут разве можно твое писать
Та да
Сразу зелоботы налетят орать - зрада.
Не знаю даже, ситуация фиговая, по сути страной руководит агентура раши.
Почему Штаты молчат не ясно
Сразу зелоботы налетят орать - зрада.
Почему Штаты молчат не ясно
Julia 2020• 24 июля 2022
Ответ дляSuccess2013
я вам ничего не предлагаю, вы сами начали мне писать и спрыгнули с темы
Julia 2020• 24 июля 2022
Ответ дляStrelka_007
ну так Вы и предложите, кем заменить Ермака, всем будет интересно узнать кого вы бы хотели видеть вместо него иначе смысл темы? повозмущаться просто ’як таке сталося’?
Ответ дляmalinka.ya
Та да
Сразу зелоботы налетят орать - зрада.
Почему Штаты молчат не ясно
Сразу зелоботы налетят орать - зрада.
Почему Штаты молчат не ясно
І це при відсутності сильної опозиції в країні, ситуація взагалі дуже для України погана. Єрмаку залишилося ще влізти у військові справи і можна буде сушити весла.
Ответ дляJulia 2020
Сенс цієї теми безпрецедентний за історію незалежної України факт монополії на владу. ´Незамінність´ Єрмака була штучно ним самим створена за останні кілька років.
Ответ дляJulia 2020
А кто есть Ермак? Это офис. Секретарь. Согласно Конституции Украины, это орган помощи президента. А в результате, Ермак забрал все ветви власти. Везде его люди. Последними убрали Венедиктову и Баканова.
Остался Залужный . Вскоре может быть нагло обвинен и снят с должности.
Julia 2020• 24 июля 2022
Ответ дляЛето72
выходит Ермак почти всех переиграл, это о чем то говорит
Ответ дляЛето72
Якщо не дай Боже знімуть Залужного, я перша зчиню гамір де тільки зможу щоб мого чоловіка забрати із фронту. Бо далі буде фаза зливу української армії зсередини і крах наших збройних сил.
Ответ дляAnnaOst
Та які думки? Вже ясно куди все йде, зараз успішно йде процес ліквідації незалежних від влади змі. Зараз ’не на часі’, а тоді буде ’переможців не судять’. Одна надія що наші західні партнери міцно тримають їх за жопу і втрутяться
Незалежні-це які? Прямий та 5ий?)))
Ответ дляJulia 2020
Говорить по те що він з високою ймовірністю креатура ФСБ і ´проект Єрмак´ виявився успішним для кремля.
Julia 2020• 24 июля 2022
Ответ дляЛето72
Это говорит о превращении Украины в Беларусь или мини РФ. Без оппозиции, без разных сми. Без норм Конституции.
назовите того, кто может конкурировать с Ермаком и переиграть в свою пользу
malinka.ya• 24 июля 2022
Ответ дляJulia 2020
Ну, пуйло по сути захватил власть, это же его шестерка
Ответ дляJulia 2020
Ермак - секретарь. Народ Украины его не выбирал. При чем тут конкурировать. Уволить к чертям. У нас есть официальные органы власти. Пусть каждый занимается своим непосредственными обязанностями
malinka.ya• 24 июля 2022
Ответ дляJulia 2020
Да любой кроме агентуры раши