Strelka_007• 24 июля 2022

Ну, що, Єрмак фактично монополізував владу. Які думки з цього приводу?

Привіт дівчата.
По слідах цієї статті: Вітайте уряд Єрмака! Переворот, який не помітили
Повний текст читайте тут: https://m.glavcom.ua/country/politics/vitayte-urya...

Що ми маємо на сьогодні? Влада в країні, фактично, узурпована командою людини з сумнівною репутацією. Це перемога, чи зрада? Чи не на часі?
Цікаво почути ваші думки.
Polz• 24 июля 2022
Ответ дляЕленнн
недавно відео бачили,що дружина азовця говорить- ’прокуратура відкрила діло на них, бо добровільно здалися’
Серйозно? Жесть. Пошукаю теж хочу подивитись
Лето72• 24 июля 2022
Через місяць спікер української делегації у Тристоронній контактній групі та позаштатний радник Єрмака Олексій Арестович заявив, що переговорам України та США трішки заважають намети з написами «Єрмака у відставку».
А наступного дня телекомпанія CNN опублікувала аудіо тих самих розмов — обіцянки Єрмака «посприяти» пролунали на всі Сполучені Штати.
Тож що заважало переговорам України та США більше? З одного боку, Єрмак — людина з сумнівним статусом (немає в Конституції такого органу, як офіс президента), яка чомусь бере участь у переговорах від імені України. І яка обіцяла людям, які прагнули знищити чинного президента США, компромат на нього. З іншого боку, намети, написи на яких закликали відправити цю людину у відставку.
На той момент Сполучені Штати вже трохи втомилися посилати нам сигнали. Діяльність офісу президента України, зокрема знищення незалежності «Нафтогазу», прямим текстом засуджували через видання Axios (співвласниця — дружина держсекретаря США). Плівки, де Єрмак намагається втрутитися у вибори США, звучали по всіх Штатах та по всьому світу.
Julia 2020• 24 июля 2022
Ответ дляRabbit2012
Зачем топы создавать? Сейчас нет авторитета у гражданских, он затоптан монополизацией и власти и тв и всего, что можно.При сложившейся узурпации власти должны придти военные авторитетные, у которых поддержка людей огромная и навести порядок.
так уже выбирали в Раду VIII созыва
Билецкого, Яроша и кучу атошников (всего 26) https://mil.in.ua/uk/deputaty-atoshnyky-pidvodyat-...

так они ж прогуливали заседания
IloveMinecraft• 24 июля 2022
Посади эрмака немає в законодавстві України. Він ніхто і звать його ніяк
04214• 24 июля 2022
Ответ дляJulia 2020
а кого Вы бы хотели видеть вместо Ермака? Парасюка? Притулу?
Кима
04214• 24 июля 2022
ну, или Залужного
04214• 24 июля 2022
Ответ дляIloveMinecraft
це юридично, а фактично?
Julia 2020• 24 июля 2022
Ответ для04214
ну, или Залужного
тю, а как же армия? напризволяще? Залужний как раз на своем месте

Корбан в свое время советовал Богдану определиться, кто он для Зеленского — серый кардинал или вице-президент.

Последний должен красоваться, раздавать интервью и командовать. Серый кардинал — работать и отдавать всю славу президенту. Корбан считает, что Богдан так и не определился: утром был вице-президентом, вечером — серым кардиналом, и это сыграло против него.
MarryV• 24 июля 2022
Ответ дляЕлена1265
Какой прошлый раз?
Ато
1000БудьЛасок• 24 июля 2022
Ответ для04214
ну, или Залужного
Залужний - безцінний на своєму місці.
В політиці його піставлять, це не його поле діяльності.
gizma2019• 24 июля 2022
Ответ длямама 2 лапушек
Залужного вони не будуть знімати . У нього високий рейтинг і він їм конкурент на вибори. Його знищують фізично і скажуть русня вбила.
думаете он такой дурак и допустит это?
Еленнн• 24 июля 2022
Ответ дляgizma2019
думаете он такой дурак и допустит это?
..коли про Залужного стали за кордоним виходить статті з похвалою його таланту полководця , дехто гарно приревнував.. Більше таких публікацій не було.
автор Strelka_007 • 24 июля 2022
Ответ дляzajka12
такі теми треба починати з прізвищ, якими можна замінить тепершніх. Інакше - нема сенсу це обговорювати, бо вигнати то можемо, а до влади прийде ще гірший. Ми вже через це проходили.
Ні, такі теми не про пересування ліжок в борделі. Тема про те як за кілька років майже вся повнота влади в демократичній країні була зосереджена в руках людини з сумнівними ´досягненнями´. І вигнати ми його вже наврядчи можемо, бо всі силові гілки ним же й контролюються.
gizma2019• 24 июля 2022
Ответ дляЕленнн
с этим не спорю, но он слишком умный. что бы допустить свое устранение

это мое субъективное мнение
автор Strelka_007 • 24 июля 2022
Ответ длямама 2 лапушек
Не дай Боже. Але те що будуть на нього якісь зазіхання (чи то бруд політичний, чи ´гучні заяви´ якісь в бік ЗСУ) я не сумніваюся. Я не думаю що Залужний якось зацікавлений приймати участь у виборах. На мою скромну думку він в політиці рівно настільки щоб успішно виконувати свою основну роботу.
автор Strelka_007 • 24 июля 2022
Ответ дляzajka12
ми вже не туди заїхали в 2004 і 2014 тому зараз треба спочатку лідер, а тоді зачистка. Бо є ризик, що олігархи знову скористаються ситуацією.
У теперішнього лідера як і всіх попередніх оточення не дуже, м´яко кажучи. Потрібна стабільна державна система і закони, які працюють невідворотно навіть при зміні президента і команди.

Вже скільки було тих виборів із старими і новими обличчями, а потім в списках від тих облич таке проходить до влади що просто коси дибки стають.
автор Strelka_007 • 24 июля 2022
Ответ дляgizma2019
а кто вам разрешит это сделать? вы и правда так наивны?)
Як мінімум суспільний розголос чинити можу і дуже активно. Суд, юридична консультація, багато чого. Втратити чоловіка через загнивання влади і політичні розборки я не хочу.
Еленнн• 24 июля 2022
Ответ дляStrelka_007
а потім будуть сажать воювавших, якщо щось пікнуть проти ’потужної людини’. Зеленського запитуйте, він його повністю влаштовує.
gizma2019• 24 июля 2022
Ответ дляStrelka_007
а что суд? чем он вам поможет? резонанс...ну можно пытаться, но думаю, вам никто не даст на это добро

и еще, я вас понимаю и поддерживаю, просто говорю о том, что не получится сделать как вы хотите
автор Strelka_007 • 24 июля 2022
Ответ дляЕленнн
Так само як в ЗМІ з АТО-шників робили казна що, пам´ятаю, ми це вже проходили. Щоб не дай Боже не підривали авторитет діючої влади.
Навіть зараз, на пікові бойових дій і тяжких втрат наших бійців, тут вже розганяють теми про їхні статки, про пільги, тригерять українську жабу під анонімами ... В мене нема слів, бо фігурне ходіння по граблях це наш національний вид спорту.
zajka12• 24 июля 2022
Ответ дляStrelka_007
кучму ж вигнали, точніше його приємника ( а там теж вже все контролював один), але шило на мило міняти вже не хочеться.
автор Strelka_007 • 24 июля 2022
Ответ дляzajka12
А зараз поки війна, вигнати як раніше й не вийде, бо демонстрації і всілякі акції заборонені, з наметами на Майдані не постоїш. Це теж не дуже для України і надзвичайно зручно для політиків.
zajka12• 24 июля 2022
Ответ дляStrelka_007
так зараз і не треба, в нас же нема на кого мінять
viika65• 24 июля 2022
Ответ дляLanuella
Потому что они напарники. На задании у власти. Наш народ проглотил наживку на раз два. Подсунули сопливый сериал, потом выдвинули в кандидаты, народ купился, а Зеленский сделал все, чтоб рашке легко было войти с войной. Зерно упало в благодатную почву. И дороги и шашлыки и разминированный Чонгар. Картина маслом. Кто этого не понял еще, может когда-то поймет. Я не голосовала ни за него, ни за Пороха, там еще 30 кандидатов было. Поэтому обвинения в порохоботстве не принимаются.
и Корбана вовремя лишил гражданства, что бы тот не смог ответить за наделанные им дела. сейчас он выведет свои многомиллионные активы, и заживет себе прекрасно, где нибудь на Мальдивах.
автор Strelka_007 • 24 июля 2022
Ответ дляviika65
Або так, або унеможливив займання ним будь-якого посту в Україні в майбутньому через позбавлення громадянства.
Ну, і Корбан критикував Єрмака і вимагав його усунення, наскільки я пам´ятаю.
Україна від позбавлення їх всіх громадянства зараз точно нічого корисного не здобуде. Тому дуже дивний наказ, як на мене.
viika65• 24 июля 2022
Ответ дляStrelka_007
зато этот приказ спас Корбана от тюрьмы.
rkp• 24 июля 2022
Вот именно Ермак самая большая проблема именно сейчас у нас?!!!! Больше не о чем беспокоиться и мусолить? Автор неужели именно эта тема самая острая для вас?
Я например обеспокоена смертями на фронте, сможем ли мы удержать свои территории. А кто будет в ОП мне не важно главное чтоб эти люди делали работу. Я например уверена что Порох не смог бы сделать и малой доли того что сделал Зе с командой. Разгонять зраду вот ваша цель!
автор Strelka_007 • 24 июля 2022
Ответ дляviika65
В тому наказі також Коломойський, Рабінович і ще сім прізвищ окрім них. Весь ´цвіт нації´ одним словом
Я не розумію нащо зараз замість в´язниці їх позбавлено громадянства? Яка з того користь Україні?
viika65• 24 июля 2022
Ответ дляStrelka_007
никакой, конечно. зато, тем , кто в списке- огромная польза.
автор Strelka_007 • 24 июля 2022
Ответ дляrkp
Дарма ви так. Тема якраз критично важлива для фронту. Схоже на те, що кремлівська агентура остаточно у своїх руках об´єднує владу в Україні.
Я на відведення теми в сторону Порошенка, вибачте не поведусь. Попередників діставати с політичних трун, коли хрінь якась коїться прямо зараз це необачно. Син ФСБ-шника рулить всім в Україні, коли проти нас воює росія?! Це взагалі як?

Ось із останнього:
Міноборони створило Агенцію оборонних закупівель: її контролюватиме колишній бізнес-партнер Єрмака
https://prm.ua/minoborony-stvorylo-ahentsiiu-oboro...