Привіт дівчата.
По слідах цієї статті: Вітайте уряд Єрмака! Переворот, який не помітили
Повний текст читайте тут:
Що ми маємо на сьогодні? Влада в країні, фактично, узурпована командою людини з сумнівною репутацією. Це перемога, чи зрада? Чи не на часі?
Цікаво почути ваші думки.
Повний текст читайте тут:
Цікаво почути ваші думки.
Ответ дляLanuella
Потому что они напарники. На задании у власти. Наш народ проглотил наживку на раз два. Подсунули сопливый сериал, потом выдвинули в кандидаты, народ купился, а Зеленский сделал все, чтоб рашке легко было войти с войной. Зерно упало в благодатную почву. И дороги и шашлыки и разминированный Чонгар. Картина маслом. Кто этого не понял еще, может когда-то поймет. Я не голосовала ни за него, ни за Пороха, там еще 30 кандидатов было. Поэтому обвинения в порохоботстве не принимаются.
А Америка стояла в сторонке и наблюдала, пока Россия своих агентов расставит? А потом ещё транши подкидывала и оружие? И даже условий не ставила
Ответ дляMarryV
Не. Он ниче не отдавал. Он самый лучшенький. Никаких котлов и Минска. Ермак мог бы идти по стопам Пети, но, блин, сето Минск никак не подписывает. Крутит тут вмей Украиной. И даже Шойгу.
А зачем ему Минск если все куда серьезней, чем переливание из пустого в порожнее как было 8 лет минских. У Ермака задача сдать Украину, с потрохами и побыстрее, что он успешно и выполняет. На пару с Зеленским. Точнее Зеленский просто за компанию.
Ответ дляproshk
Интересная версия)) Значит совместный замут. О котором мы когда-то возможно узнаем, а может и нет. Но то, что Блинкен за месяц до войны летал к нам и сразу в рашку с рассказами, что Украина не будет в НАТО, разговоров таких нет и тд, тем самым убеждая рашу в том, что им нападать будет безопасно если что.
Julia 2020• 24 июля 2022
Ответ дляMarryV
Президентом Китая. Он уже тут все наузурпировал. Надо держать планку.
батюшки, князь Киевский хочет Евразией править
смогет?
Julia 2020• 24 июля 2022
Ответ дляMarryV
Все мировые заговоры теперь через него проходят. Может себе позволить.
у него и профиль победителя
Julia 2020• 24 июля 2022
Ответ дляMarryV
Кто? Ермак? Ничего себе у вас наводка. С этим надо к Байдену.
к Джонсону!
Ответ дляmalinka.ya
Та да
Сразу зелоботы налетят орать - зрада.
Не знаю даже, ситуация фиговая, по сути страной руководит агентура раши.
Почему Штаты молчат не ясно
Сразу зелоботы налетят орать - зрада.
Почему Штаты молчат не ясно
.. та не мовчать вони,пока. Поки що делікатно цікавляться деякі, а всі остальні дуже прискіпливо вивчають реакцію Зеленського та нашого народу... А потім будуть наслідки..
Ответ дляStrelka_007
Сенс цієї теми безпрецедентний за історію незалежної України факт монополії на владу. ´Незамінність´ Єрмака була штучно ним самим створена за останні кілька років.
А саме смішне в нашому реаліті-шоу, що народ його взагалі не вибирав. Це креатура Зеленського, з яким він повністю згідний.
Дівчата, я буду кілька годин в зоні з поганим інтернетом, вибачте. На коментарі щодо моїх дописів пізніше зможу відповісти.
Ответ дляRenesmeе 16
У мене такі думки що порохоботам видали нові методички
Вибачте, а вам які видали? У нас поки що демократія. Я не хочу мовчати, якщо бачу велику біду України скочування до рівня Белорусі. Я коли бачу по любому приводу - порохобот, коли мова взагалі не стосується Порошенка, я згадую московитів - а вы 8 лет бомбили Донбасс.
Ответ дляЛето72
Мене аж коробить ця щеняча відданість Зе владі.
І дуже лякає, що Залужного можуть підставити. Для цього і докази не потрібні будуть - просто през скаже, а нарід підхопить
Су#а, як цинічно вони захоплюють владу в такі надсладні часи для країни
Rabbit2012• 24 июля 2022
Ответ дляJulia 2020
перечислите ТОП 5 - давайте обсудим
Зачем топы создавать? Сейчас нет авторитета у гражданских, он затоптан монополизацией и власти и тв и всего, что можно.При сложившейся узурпации власти должны придти военные авторитетные, у которых поддержка людей огромная и навести порядок.
Ответ дляPolz
Читаєш це все і серце кров´ю обливається. За що наші до останнього той Маріуполь боронили, за що хлопці вмирають, за що Миколаїв чи Харків щодня ракетами б´ють, якщо все одно Єрмаки такі крутять, як хочуть і зроблять як хочуть
недавно відео бачили,що дружина азовця говорить- ’прокуратура відкрила діло на них, бо добровільно здалися’
Ще в 2020 році Андрію Єрмаку закидали неоднозначність перемовин із росією щодо майбутнього окупованих територій Донбасу.
Звинувачення досить серйозні, але українське суспільство не отримало жодного притомного контраргументу по суті, чіткої відповіді — заперечення ні щодо того, що нібито його батько Борис Єрмак працював у ГРУ РФ; ні щодо того, що він сам є співвласником фірми, яка працює разом із росіянином, наближеним до путіна; ні щодо того, що Андрій Єрмак орієнтовно в липні 2019 року отримав від росіян хабар, який вираховується десятками мільйонів доларів (близько $40 млн) — за відстоювання інтересів рф в Україні, в тому числі й у питанні обміну Цемаха (свідка збиття рашею «боїнга»).
Єрмак не спростовував жодного з цих закидів.
Восени 2019 року виконувач обов’язків Верховного головнокомандувача проігнорував історичний саміт НАТО в Лондоні. Тоді ми «вели» армію на повному ходу й вірили каналу «1+1», що мир уже настав.
За тиждень до початку війни остання бригада мінських перемовників перестала згадувати Крим.
Ігнорували десятки тривожних повідомлень США про те, що фашистська росія готує наступ на Україну.
Зняті були всі протитанкові шлагбауми, розміновано Чонгар, не перекрито мости, через що Херсон та область і Маріуполь взяли в повну блокаду за кілька годин.
Маріуполь взяли за три години
Із перших хвилин підступного нападу росії війська окупанта рухались по території України аж занадто швидко.
«З військової точки зору неможливо пояснити, чому без жодного пострілу російські війська через три години з початку руху були в Херсоні, — каже військовий експерт Олег Жданов. — Це суперечить усім військовим стратегіям. І на це відповідь потрібно було шукати ще вчора, причому шукати в офісі президента України Володимира Зеленського. І президент повинен створити всі умови, щоб було проведено неупереджене, відкрите слідство, а винні були покарані. Ті, хто дав команду розмінувати всі підходи, завдяки чому росія без єдиного пострілу опанувала всім південним сходом України».
Нагадаємо, що в листопаді 2021 року Єрмак веде перемовини за спиною США та українського суспільства.
Волонтер і відеоблогер Андрій «Полтава» Карпов також вважає, що південь України ворогу вдалося захопити швидко через зраду.
«Я знаю факти щодо дій СБУ та МВС на півдні України — керівники цих силових підрозділів просто кинули міста, виїхали, зброю не видали, — стверджує Андрій «Полтава». — З цим повинні розбиратись відповідні органи й дати відповіді на запитання: чому не підірвали мости, розмінували Чонгар, не зруйнували міст, що веде в Херсон? Що тут іще можна додати? Хіба що красномовний приклад для порівняння: початок війни — росіяни вже просунулися всюди — до Києва дійшли; Бучу, Гостомель знищили; до Харкова дійшли; до Запоріжжя майже дійшли; Миколаїв обстрілювали, але на лінії Авдіївка, Краматорськ, Слов’янськ окупанти не зробили жодного кроку вперед. Чому? Адже саме там скупчення всіх військ? Тому що там надійно укріплена територія та нормально облаштовані захисні споруди. А чому в нас не було так само облаштовано на виході з Криму? Там вузький перешийок, варто було просто нарити земляні рови й усе — техніка далі не поїде. Я вважаю, що це зрада».
Вочевидь, з якихось причин позбутися Єрмака президенту зараз дуже складно.
Але при всіх цих недоліках американський політичний клас, військовий істеблішмент, так звана глибинна американська держава вирішила для себе принципове питання — не допустити подальше розширення путінської агресії. І це не питання співчуття до молодої демократичної держави, а питання безпеки самих США.
До речі, до останніх тенденцій війни можна віднести підписання президентом Америки Джо Байденом ленд-лізу та голосування про забезпечення закону про ленд-ліз.
Принагідно нагадаємо, що в травні 2021 року американське видання BuzzFeed опублікувало розмову двох «неофіційних перемовників» — адвоката Трампа Руді Джуліані та голови офісу президента Андрія Єрмака. Джуліані прямим текстом казав Єрмаку, що прихильність президента США до України залежить від того, чи дасть нова влада компромат на його конкурента — Байдена.
Єрмак пообіцяв сприяти.
Маріуполь взяли за три години
Єрмак пообіцяв сприяти.