ly4istaya• 24 июля 2022

Развод онлайн и ребенок

Кто знает подскажите пожалуйста, может ли семья развестись через электронный суд, находясь заграницей, если есть ещё малолетний ребёнок. Это реально ? стоит ли пробовать подавать документы?
KaterionOK• 24 июля 2022
Так, все реально. Потрібно тільки сплатити судовий збір, правильно скласти позов та просити суд слухати справу у вашу відсутність.

KaterionOK• 24 июля 2022
І дитині більше року вже є.
автор ly4istaya • 24 июля 2022
Ответ дляKaterionOK
А как правильно составить этот иск?
автор ly4istaya • 24 июля 2022
Ответ дляKaterionOK
І дитині більше року вже є.
Да больше года. Все это можно через электронный суд верно?
KaterionOK• 24 июля 2022
Ответ дляly4istaya
Так. Шукайте зразки в Інтернеті або звертайтеся до адвоката. І також зверніть увагу, чи не змінена підсудність по вашому суду (наприклад з Харкова до Полтави)
автор ly4istaya • 24 июля 2022
Ответ дляKaterionOK
Можно ли самостоятельно правильно составить если нет возможности обратиться к юристу?
KaterionOK• 24 июля 2022
Ответ дляly4istaya
Мабуть можна. Хоча я тут виправляла людям позови, які повернули через те, що неправильно склали. Навіть якщо неправильно складете, у вас буде час усунути недоліки. Або ще раз подати. Судовий збір повторно сплачувати не потрібно (якщо позов залишать без розгляду)
автор ly4istaya • 24 июля 2022
Ответ дляKaterionOK
Спасибо. А нужны ли ещё какие то нотариально заверенные документы( о том что есть совместный ребёнок например)?
KaterionOK• 24 июля 2022
Так, автор, під час вагітності теж не розривають шлюб (якщо це вас стосується)

автор ly4istaya • 24 июля 2022
Ответ дляKaterionOK
Нет нет это я не для себя:). Спасибо за ответы
KaterionOK• 24 июля 2022
Ответ дляly4istaya
Нотаріально завіряти не потрібно. На кожному документу, який будете приєднувати до матеріалів справи (копію Св-во про шлюб, про народження дитини, паспорту і коду потрібно завірити своїм підписом, поставити дату, своє празвище і написати «згідно з оригіналом»). Також якщо є довідка з місця проживання, то також додавайте
автор ly4istaya • 24 июля 2022
Ответ дляKaterionOK
И ещё вопрос электронная подпись нужна обоим ?