Я_поехала• 25 июля 2022
В мене чоловік в ЗСУ. я сама з дитиною. яка мені знижка?
Дівчатка, що це за такий новий тренд? Зараз стабільно раз в день є такі клієнти, і це саме ті клієнти які можуть годину висіти на телефоні і запитувати різні заміри та інше, навіть годинами я б так сказала, а потім в кінці починається.
- У меня ребенок, я сама его теперь вАспитываю, муж в ЗСУ, дайте скидку.
або такі :
Не ну я немАгу так вибрать ( це 3й день консультацій з відео роликами, фото, замірами) привести где то на парковку несколько кАлясАк я выберу , а то ятак не мАгу, муж в ЗСУ, мне тяжело, а в магазинах нет всех мАделей кАторые меня интересуют, а ездить я не мАгу пА всем магазинам так как муж в ЗСУ и мне тяжело.
Вибачте. може я поганий продавець, але поки не жалілася на продажі та розвиток магазину та все ж у в мене питання: що це за трешняк такий зі знижкою та жалінням та по типу всі меня абЯзанЫ?
Добре, в мене теж чоловіки в ЗСУ, дитина інвалід, сама тяну як може тепер все, але не нию та знижок не прошу. Тоб то на такі прохання тепер свою долю всім розповідати?
або такі :
Ответ дляAlve
На каком языке вы будете разроваривать со своим ребенком, если вас жизнь заставит переехать в ту же Германию? На немецком или на украинском?
Вдома, в ліжку, на кухні - та хоч на івриті чи мові Балеарських островів))
А на якому ви сваритимитесь з німкенями на німецькому ресурсі?
Ну майте ж совість і повагу до людей, сваріться їхньою мовою
Ответ дляСюняГуня
Нє, ну звичайно прийде до німецької школи і почне бити себе в груди, що її мовні права порушуються - немає Шевченка в Німеччині, обслуговують в магазині німецькою, чи не підлі, на диванах повсідалися!! Ось прямо все те робитиме, що тут несуть у маси російськомовні визволителі і патріоти
Я не видела ни одного, кто бил себя в грудь и что-то требовал в украинской школе. Русскоязычные дети прекрасно учатся на украинском языке.
oksigen_ks• 25 июля 2022
Ответ дляЯ_поехала
В своїй країні з Українцями я можу вільно обговорювати різні теми і мову в тому числі.
Так тема, таки, про мову. Какой не подкованный тролль, сразу спалился
Ответ дляAlve
Діти так, то нове покоління. Ще одненьке, і рос м зникне з обіходу. Але що тут виробляють дорогі російськомовні порадниці і совість не болить
oksigen_ks• 25 июля 2022
Ответ дляПрячусь от Всех
Я в шоке, шестой месяц войны
вы из россии? каким боком он вам ’родной’? Впитали вы его ценой жизни миллионов украинцев, заморенных голодом, переселенных в Сибирь, згноенных в лагерях, просто убитых за то, что говорят на этом языке. Стокгольмский синдром какой-то
Какой-то странный у Вас украинский
, прям как русский, а стоп…
Ответ дляСюняГуня
Нет. Не исчезнет. Мой ребенок билингва, как и большинство в его классе. Урок -на украинском, переменка - на русском.
Ответ дляAlve
Мої розуміють, але не читають, не розмовляють і я й не вчила, тя рос м в Україні абсолютно безперспективна, мертва. А в раїсі їм ловити нема чого.
Ответ дляAlve
да, наши дети - яркий пример отличного сосуществования двух языков
У старшего хоть вначале была школа русскоязычная, а у младшего русского языка даже в программе нет. Но у них звонок прозвенел на урок - перешли на украинский, на перемену - на русский. С украиномовными друзьями летом - по-украински, с местными по-русски
Не путаются, русский никуда не девается и, самое главное, нет этого недоразумения - суржика
Ответ дляСюняГуня
А я учила. Я не знаю , что будет через 30 лет. Все жахались от Германии в 45м и перлись вприпрыжку в ГДР в 80-х. И сегодня с упоением учат немецкий тысячи украинок и их детей
Мир развивается и меняется стремительно. Поэтому я тоже сохраняю детям родные языки, кроме государственного. На русском они у меня должны не только говорить ))), но и грамотно писать. Читать - само собой разумеется. Старший учил еще английский, болгарский, французский и китайский. Это, правда, перебор был )) Свободно по-английски только говорит
Но я вообще сторонник развивать детей, а не ограничивать
Сидеть в скорлупке в 21 веке - не наше
Ответ дляЕвгения-8404
Існувати так. а от жити як україномовні наврят. Це як жити в Німетчині і кричати що англійська там рідна і їм пофіг
Автор, че ж вам не пекло язык
русяз в ваших предыдущих темах?? А?? Ниче так, нормально вам было писать темы на русском? А теперь что типа великая патриотка и других носом тыкаете? Не стыдно стравливать людей посреди войны? На руку врагу играете??
Ответ дляKateSavch
Автор, че ж вам не пекло язык
Так я і не приховую того що розмовляла російською, але для цього вам потрібно навчитися читати. Як не приховую того що перейшла на українську після окупації, і так вона не ідеальна але краща ніж була. А що не так?
А суть теми інша але всі звернули увагу на мову, вірніше більшість.
Була б класна функція якщо б тих хто пише не потемі можна булоб блокувати і забороняти писати в темі. Тоді б не було срачу та ботів
Ответ дляShaan
А буквы А большими рука тоже случайно выделяет в некоторых словах?
Не хотіла вас образити
JuliaGluhenko• 25 июля 2022
Ответ дляЯ_поехала
Може просити номер батальену, і якщо чоловік в гарячій точці на передовій то можна знижку, всі ми люди, але якщо він при зп вищій ніж зараз в 70% населення то можемо ще й перерахувати по новому курсу
JuliaGluhenko• 25 июля 2022
Ответ дляЯ_поехала
Удалено администрацией...
Жалоба за провокацию языкового срача.
JuliaGluhenko• 25 июля 2022
Ответ дляСюняГуня
А что,все сидят на немецком ресурсе?
JuliaGluhenko• 25 июля 2022
Ответ дляЯ_поехала
Так и скажете русскоязычным ВСУшникам.
Я колись була молода і дурна) займалась СП колясок зі складу по оптовій ціні + 5% комісії. І вмовила мене одна клієнтка повезти її на склад, щоб вона коляску подивилась, бо коляска дорога і вона сумнівалась. Їй треба було терміново, тож я поїхала туди після важкого видалення зуба мудрості - людина ж просить (вона знала, що в мене того дня має бути операція). Стан можете собі уявити. Вона подивилась і вирішила ще подумати. За три дні я запитала, чи вона надумала. А вона вже купила в іншому місці... З тих пір ніяких танців з бубном перед покупцями. Інфа є, фото є, відгуки і відео в інеті є.
JuliaGluhenko• 25 июля 2022
Ответ дляЯ_поехала
Удалено администрацией...
Чего только тут не прочтешь.У вас было полно времени с 20 февраля 2014.
JuliaGluhenko• 25 июля 2022
Ответ дляИринаКа
Білінгва - це дещо інше. На уроці хімії діти хіміками не стають)
Вы уже переименовали Советчицу в Порадницю?