Педиатор_я• 25 июля 2022
Скорочення державних службовців
Хто що чув? Пише, що кожен другий на вихід. І як жить?
УраганнаЯ• 25 июля 2022
Ответ дляДинамоКит
Не всіх. Скорочення -не ліквідація. Будуть тепер працювати, а не фігньою страдати.
+
Так и будет.
Пусть ото оставляют троих работающих, вместо 30 чаюющих
Так и будет.
Бибер-анонимер• 25 июля 2022
Ответ дляОтмотала своё
Лучше быть кем-то на минималке, чем никем.
Увы, 40% сократят. Будут никем.
очки_ннадо• 25 июля 2022
Ответ дляЧучело-Мяучело
Госслужащий и поломойка. Я училась 5 лет в вузе вообще-то
Не обязательно полы мыть. Но если Вас сократят, то придётся искать что-то другое, не обязательно по специальности, на которую Вы 5 лет в ВУЗе учились.
Чучело-Мяучело• 25 июля 2022
Ответ дляДинамоКит
І толку? Якщо на держ службі за копійки сидите
Опл больничные, отпуска. Стабильная зарплата и пенсия госслуж.
Проработник• 25 июля 2022
Ответ дляБибер-анонимер
Про надбавки в любом размере вы не слышали? Везде только ставку озвучивают, про ежемесячные доплаты молчок
Доплаты наверху у тех, кого не сократят.
А работают за минималку в районах, городах и областях
Отмотала своё• 25 июля 2022
Ответ дляБибер-анонимер
Увы, 40% сократят. Будут никем.
Если хороший стаж и опыт - не пропадут.
Чучело-Мяучело• 25 июля 2022
Ответ дляБибер-анонимер
Значит, с полом должны справиться
Нет, на такое нас не учили.
Заместитель автора• 25 июля 2022
Ответ дляДинамоКит
Це особлива інтелігентьска гордість
Буде сидіти і чекати нове тепленьке крісло. Головне щоб було кому годувати.
Отмотала своё• 25 июля 2022
Ответ дляЧучело-Мяучело
Тут тупицы сидят, они даже не в курсе, кто такие госслужащие и какие выгоды от этого статуса люди имеют)).
УраганнаЯ• 25 июля 2022
Ответ дляОтмотала своё
Водоканал - это коммунальное учреждение, а не госслужба 🤦
Водоканал - это гос услуга.
Там тоже начерта не делают сутками
Отмотала своё• 25 июля 2022
Ответ дляУраганнаЯ
Водоканал - это гос услуга.
Там тоже начерта не делают сутками
Нет. Это коммунальное учреждение от местного исполкома. Интересуйтесь!
ТихоЯ• 25 июля 2022
Ответ дляТут надолго
Наприклад, що останнє нове вы освоїли , просто для приклада, будь ласка
З найостаннішого розбиралася з Problem statement, буквально тиждень тому. Легкотня насправді виявилася. Дещо раніше, кілька місяців тому, Atlassian Jira. Ще за останній рік серйозно підтянула англійську з Intermediate до Upper intermediate.
Сьогодні-завтра ще серед задач стоїть підібрати підходящий інструмент для Use Case, бо у Drawio недостатній асортимент діаграм. Там будуть нові програми, поняття не маю, з чим доведеться колупатися.
І це насправді дрібниці на фоні того, що я за життя разів 5 міняла професію.
Ну ладно, хай професію аж так не міняти, але серйозно кажу, зараз нереально утриматися на плаву без постійного навчання та розширення своїх знань.
Проработник• 25 июля 2022
Ответ дляУраганнаЯ
+
Так и будет.
Не-а,
Своих чаюющих не сократят.
А тех работающих легко...
Своих чаюющих не сократят.
А тех работающих легко...
Белоснежко• 25 июля 2022
Ответ дляДинамоКит
Не мене питали, але відповім. Пів року тому я в 40 років шукала роботу після 2 декрету. 1С знала чисто візуально. Нічого, працюю , навчилась в процесі
Навчитись в процесі роботи і ’постійно освоювати щось нове’ - різні речі. Багато вузькоспецифічних фахівців зараз просто обабіч, це трагедія життів.
Наприклад, що робити спеціалістам цивільної авіації 3-4 роки до пенсії?
Рожайтретьего• 25 июля 2022
Може нарешті почнуть працювати) бо мені завжди так подобалось, як приходиш кудись, а тітка, яка отримує зп з моїх податків, розповідає, як мені потрібно жити і ще й роботу свою нормально не робить.
Отмотала своё• 25 июля 2022
Ответ дляРожайтретьего
То покажіть, як треба!
ТихоЯ• 25 июля 2022
Ответ дляЧучело-Мяучело
Боїтеся, що зі шваброю не впораєтеся?
Рожайтретьего• 25 июля 2022
Ответ дляОтмотала своё
То покажіть, як треба!
Треба роботу виконувати, а не чаї ганяти та людям нерви вимотувати
Тут надолго• 25 июля 2022
Ответ дляТихоЯ
Міняти професію це серйозний крок. Я вже не зможу, напевно.
Я працюю в гос. організації. Багато чого вивчаю за фахом, але його ніде не використаєш окрім моєї роботи.
УраганнаЯ• 25 июля 2022
Ответ дляОтмотала своё
Это гос орган.
Поэтому там такие же дебилы и сидят за зп, чаи пьют 21 дней в месяц
УраганнаЯ• 25 июля 2022
Ответ дляПроработник
Не-а,
Своих чаюющих не сократят.
А тех работающих легко...
Своих чаюющих не сократят.
А тех работающих легко...
Ну так работать кому-то надо будет, вот и придётся поработать, наконец-то.
Будет из звёздных вас
Отмотала своё• 25 июля 2022
Ответ дляУраганнаЯ
Это гос орган.
Вы не владеете информацией вообще. У нас многие по незнанию своему (куда уж там госслужащим)) думают, что и школы гос.орган.
БеллаДонна• 25 июля 2022
Ответ дляУраганнаЯ
Давно пора.
Вечно заходишь в собес, 40 человек чаи гоняет с утра до вечера, три работает
Який собєс? Ви з якого року нам пишете?
Отмотала своё• 25 июля 2022
Ответ дляРожайтретьего
Скільки заздрощів!)
Котик-Пупсик• 25 июля 2022
Ответ дляУраганнаЯ
Давно пора.
Мабуть Вас хтось силою в собес тягне.
Отмотала своё• 25 июля 2022
Ответ дляБеллаДонна
Який собєс? Ви з якого року нам пишете?
Тупа, капець. А ще щось доказує. Ось тому таких і не беруть в держоргани.
Отмотала своё• 25 июля 2022
Ответ дляРожайтретьего
Заздрощів? Це дуже смішно
Нормальна людина не буде так біситися.
ТихоЯ• 25 июля 2022
Ответ дляТут надолго
Чому не зможете? Ну може, не так радикально професію, але хоч трошки ’вбік’?
Звісно, не все в один день вийде, це займає час.