Шутки шутками, девочки, а наши видимо здорово начудили на херсонском направлении. Начали хорохориться, что взяли в котел и все такое. А потом все пошло по одному месту. Уже открыто говорят, что допустили серьезные ошибки. Знакомый волонтер туда поехал вчера, медикаменты срочно повез. Плохо дело((
Ответ для vihola
Це що за висер?
Хто всі збирались партизанити?
Жінки з дітьми?
Партизанять на півдні українці.
Так що обломайтесь.
Ти диви не подобається російським фашистам, що люди до німців поїхали.
Може тому що німці українців не вбивають.
Логічно?
Пів парашки сидить в Німеччині, і навіть не бояться там квакати своїми ротами смердючими на підтриму родіни, хай додому пиздячать дєдиваєвалі.
Хто всі збирались партизанити?
Жінки з дітьми?
Партизанять на півдні українці.
Так що обломайтесь.
Логічно?
Кто собирался ? Такие как вы. А удрали первые из благополучных мест. В военкомат хоть одна пошла ? И не надо детьми прикрываться. И мужиков своих к себе перетащили.
Natatashka• 09 августа 2022
До речі, користуючись випадком, хочу запитати у автора. Шо ви, тьотя? Вже не униваєте?