СкрипяСердцем• 26 июля 2022

НМТ, в кого діти здали на 200 балів? Хваліться)

В нас син друзів здав, молодчинка! Не готувався, репетиторів не мав, розумна дитина, не заучка, якщо що)
На иголках• 26 июля 2022
Ответ дляКуда_бежать
Якщо математика 200,українська 150 і математика 100 ?
ну то ж там різний розрахунок для різних галузей
автор СкрипяСердцем • 26 июля 2022
Ответ дляПушистый Пельмень
Здали б, звичайно, хто готувався. Просто цьогорічний тест і минулі - небо і земля
А ще щороку кажуть, що от саме цьогорічне зно є найважчим за всі роки))
Які завдання і як складають зно мені відомо, насправді
І якби був вибір, то всі притомні обрали б зно, а не мультитест
Веснушка• 26 июля 2022
Ответ дляСкрипяСердцем
100% , я уже не говорю о том, что дети больше часа в подвале просидели из-за начавшейся тревоги
Как_б_не_так• 26 июля 2022
Ответ дляСкрипяСердцем
Хто цілодобово зубрить
А це хіба погано?
автор СкрипяСердцем • 26 июля 2022
Ответ дляЛюбвиобильный бот
А ви тільки сином друзів можете похвалитись, чи власні досягнення теж маєте?
Ви ж бачили, напевно, з якої категорії моя тема? Про дітей йшлося і випускні іспити
автор СкрипяСердцем • 26 июля 2022
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
я можу сказати що зараз навіть не у медалістів ж можливість працювати з 3-4 курсу також за тисясчі доларів. ні медаль ні зно тут не показник.
головне як дитина розвивається взагалі
Тоді чому вас тригерять медалісти? Вони якось заважають? Що на Мальдіви ви лише трієчників відправили?)
автор СкрипяСердцем • 26 июля 2022
Ответ дляКак_б_не_так
А це хіба погано?
Добре, якщо людині подобається і вона це може використати, як ресурс
Любвиобильный бот• 26 июля 2022
Ответ дляСкрипяСердцем
Тема трохи дивна, якась відчувається зневага до дітей, які набрали менше 200, чи зубрили весь рік і набрали менше 200
Адже син ваших друзів не вчив і набрав, а ви умови, в яких знаходились різні діти в останні 5 місяців враховували при своїх роздумах?
Как_б_не_так• 26 июля 2022
Вот автор я вашу тему не понимаю. Сейчас такая ситуация в стране что многие выехали в другие страны те же медалисты и надо начинать всё с 0.. у меня у знакомых дочь медалист ,поступила год назад в КиСИ на бюджет. Сейчас всё бросили выехали в Германию, где язык немецкий надо учить с 0... как то вот не радует ваша тема. Если бы в другой ситуации в Украине то порадовались . А сейчас увы...
автор СкрипяСердцем • 26 июля 2022
Ответ дляЛюбвиобильный бот
Хто що хотів, той те і побачив, ви знайшли зневагу, ваше право
Якщо ви в темі, то ті діти, які в найгірших умовах, взагалі цей тест не складають, в них вступ за пільговою співбесідою

А ще перед війною було дистанйне навчання 2 роки, це мені теж відомо

Прикро, що не всі можуть розділити чужу радість, такий висновок від ваших відповідей
автор СкрипяСердцем • 26 июля 2022
Ответ дляКак_б_не_так
Ми ж не можемо зупинити війну створюючи на форумі теми, які вам сподобаються і ви їх зрозумієте
Щоб всі могли повернутися з Німеччини і навчатися українською
Просто, якщо вам незрозуміло, то ви минаєте і йдете, туди, це цікавіше
А за чужих дітей таки треба радіти, бо їм ще країну після війни піднімати
Как_б_не_так• 26 июля 2022
Ответ дляСкрипяСердцем

Бо перспективи в Україні на ближайші 5ироків неякі . І це не коронавірус...нажаль....і вчитися дитині я не бачу сенсу зовсім.
автор СкрипяСердцем • 26 июля 2022
Ответ дляКак_б_не_так
А що по вашому повинні робити молоді люди після школи?
Не вчитися?
Впасти в депресію?
Как_б_не_так• 26 июля 2022
Ответ дляСкрипяСердцем
Ну я написала свою думку. То так вчилися в останній час. Толку з того.