Яйцеголовая• 27 июля 2022
Кім написав, що Марченко повертається до оборони міста.
Обісралися ?
Вертають генерала.
Русні кабздець.
Нагадаю,за блискучу оборону Миколаева Марченку нічого.
Кім отримав орден Богдана Хмельницького.За оптимістичну посмішку.
Щось не те в консерваторії відбувається.
Хто здав Херсон? Оборона Миколаєва. Повернути Донецьк, Луганськ, Крим. Легендарний генерал Марченко
Вертають генерала.
Русні кабздець.
Ух_ты_какая_я• 27 июля 2022
Ответ дляФигура мечты
Удалено администрацией...
Ответ дляНалогообложу
Так ваші донати розп*дять по кишеням, умовно кажучи. Якшо не чистити конюшні.
Тому не можна все прощати владі лиш тому, що вона влада.
Одне діло помилки, інше - свідоме наступляння на граблі
Так нікому не можна прощати. І не треба робити з одніх ангелів, а з других - демонів.
Играю_на_кларнете• 27 июля 2022
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Я не розумію чому ця тема під анонімом і якась напів провокативна, напівзрадошукча. Що взагалі за манера обси….ти владу, Президента під час ВС, будемо розбиратись після війни.
А зараз мовчки хєрячимо заради перемогиі донатимо на ЗСУ
Знову НЕНАЧАСІ!!!
ВЗРЫВ_МОЗГА• 27 июля 2022
Ответ дляKabizyaka
C этого момента без анонимов.
С уважением, Администрация.
В 90% случаев, Вам смело можно закрывать тему. Автор не приходит после снятия анонимов.
Ответ дляЕдимнаморе
Зеленський теж людина, як і всі. Але всьому супер-пупер-марафону на ТБ можна вихваляти Зеленського цілодобово, а пересічній людині не можна створити на форумі одну тему про того, кого вона поважає?
Щось я не помічала, щоб на ТБ розказували, що Зеленського хтось в світі образив, не дав йому нагороду, а ось іншому президенту дали.
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я в это верю. Мы когда уезжали, то могли выехать только через Варваровский мост. Я за 42 года в жизни в Николаеве ни разу не видела поднятым мост Ингульский. Это было очень страшно, как дорога в никуда
В смысле ни разу не видели поднятым? Его поднимали в некоторые даты и до войны. Вспомните.
Ответ дляКондуктор троллейбуса
порошенко дал залог и выпустили Марченко, 25 он сам попросился в Николаев, приехал- а там ни к чему не готовы, он все сделал, организовал, удержал наступление РФ
Он молодец. Удержал город и дальше заход оркостана. Слышала о нем много хорошего
Поля Дяченко• 27 июля 2022
Ответ дляКукуля
Возможно, но для меня это было страшно. Его поднимали и опускали. А это он стоит и звуки страшные.
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Оу, самые страшные 2 часа в мое жизни, когда стояла перед закрытым шлагбаумом на варваровском мосту😢 7 марта
А мы в Северном живем. Как я боялась, чтоб не взорвали мосты. Потом уже писали, что их приказывали восемь раз взорвать, Марченко отказывался.
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Ми то донатимо …
А у мене під боком капремонт військкомату ! Як вважаєте, це на часі ?
Ялинки старі спиляли - нові посадили, вікна, ворота з гербом … доцільне використання бюджету армії, країни ?
karpenko73• 27 июля 2022
Ответ дляЕдимнаморе
Щось там типу не такі як треба бронежилети закупив.
Але ці бронежилети зараз на фронті, і чомусь ніхто не вякає, що неякісне треба повернути. Так вони все-таки якісні, чи то наша влада так про солдат думає, що неякісне не повертає?
Мутна історія, коротше.
Імхо, просто Марченко занадто борзий був і не давав русні йти на Миколаїв та Одесу.
Мутна історія, коротше.
А что, тот который за оборону отвечает, он еще и закупками занимается?
Ответ дляkarpenko73
Марченко до 2022 ничего не оборонял, а вместе с Бирюковым закупками занимался, кстати, про Пашинского очень нелестно в интервью высказывался, Пашинский ему даже угрожал) в Николаеве он себя проявил хорошо, а вот за что в 2014 получил генерала, а в 2019 генерал-майора большой вопрос.