Чеширская кошечка• 27 июля 2022

Нічний автобус - а як же комендантська година?

Дівчата, я не розумію. Автобус виходить з Києва пізно ввечері, їде в іншу країну майже всю ніч по території України. Хіба можна в комендантську годину?
Женамужная• 27 июля 2022
Походу можно

Астоновитесь!• 27 июля 2022
Наверное, у водителя разрешение
Ванна Тазиковна• 27 июля 2022
у него спецпропуск
Дюагональ• 27 июля 2022
Автобусы ночью ездят, их никто не останавливает даже.
Только блок-пост может остановить, глянут пассажиров в салоне и все, но в основном не останавливают даже.
Голубец• 27 июля 2022
Мы ехали еще в марте, всю ночь, через всю Украину, нигде не останавливались, может на каком-то блок посту докумены водителя проверили.
автор Чеширская кошечка • 27 июля 2022
Дякую всім за відповіді.
А то думаю, може шахраї.
Ще питання - Busfor це надійний сайт?
marata• 27 июля 2022
Автобуси їздять. Вам головне приїхати на місце відправлення до коменд.години
Ворона• 27 июля 2022
И автобусы и фуры ездят ночью. Для вас это открытие?
Дама_из_рекламы• 27 июля 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
Дякую всім за відповіді.
А то думаю, може шахраї.
Ще питання - Busfor це надійний сайт?
Басфор нікого не возить, це як сток перевізників, читайте про вашого коментарі

Майстерня домашнього текстилю• 27 июля 2022
Автобусам дозволено. Мої хлопці недавно ночували на вокзалі, як пояснили в поліції потрібно в цнапі брати заздалегідь дозвіл, якщо потяг прибуває після комгодини. Між містами рухатись можна, в місті лише з дозволом.
автор Чеширская кошечка • 27 июля 2022
Ответ дляmarata
Виїзд до початку комендантської години, десь о 21
автор Чеширская кошечка • 27 июля 2022
Ответ дляДама_из_рекламы
Я розумію. У самих перевізників навіть свого сайту немає....
Сыро_Ежка• 27 июля 2022
Ездят. Водички только не пейте, а то заправки закрыты, пИсать негде.
marata• 27 июля 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
А, тоді взагалі без проблем
marata• 27 июля 2022
Ответ дляСыро_Ежка
Я їхала, все ок, заправки працюють )
Экспертиза• 27 июля 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
Дякую всім за відповіді.
А то думаю, може шахраї.
Ще питання - Busfor це надійний сайт?
Это площадка.где перевозчики выставляют свои услуги..50на 50
Я люблю Эколайнс сайт и автобусы у них хорошие