Госпожа Белладонна• 29 июля 2022

Порадьте інструменти для манікюру, для особистого використання

Дівчата, хотіла б замовити для доньки ножиці для кутикули, ще щось, сама не знаю, що треба, щоб був її особистий якісний інструмент.

Порадьте, будь ласка, що потрібно, виробника, можна й модель, яка вам дійсно подобається.

Дякую!
Грибной_Дождик• 29 июля 2022
Читаєте думки!
Хотіла зараз також спитати для доньки)

Жена сантехника• 29 июля 2022
Сталекс,я й собі буду купувати ножиці,пилку,щось ще гляну,бо все геть старе,не ріже вже.
автор Госпожа Белладонна • 29 июля 2022
Ответ дляГрибной_Дождик
Читаєте думки!
Хотіла зараз також спитати для доньки)
Діти зараз прогресивніші за нас)
автор Госпожа Белладонна • 29 июля 2022
Ответ дляЖена сантехника
Може Ви в моделях розумієтесь, бо я зовсім ні?
Красота неземная• 29 июля 2022
Хотіла ножнички купити... 470 грн...
Це нормальна ціна взагалі, бо я щось підофігіла...
Роллс-Ройс• 29 июля 2022
Сталекс Про якщо брати, Сталекс просто гроші на вітер.
Краще беріть Олтон, ще краще Ерудіт.
Пушер ще треба і ремувер, ремувер хороший Salu.
Любавишна• 29 июля 2022
Ответ дляЖена сантехника
Поддерживаю, сталекс отличный выбор
автор Госпожа Белладонна • 29 июля 2022
Ответ дляРоллс-Ройс
Краще беріть Олтон, ще краще Ерудіт.
Дякую, зараз сяду роздивлятися!
Клин_Кляйн• 29 июля 2022
У мен сталекс, 10 лет назад покупала набор, а и разу не затачивала, как новые! Очень довольна

автор Госпожа Белладонна • 29 июля 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
дякую!
Планшетница• 29 июля 2022
Послухаю
Elena_Kiev_Solomenskiy• 29 июля 2022
1) Интстpументы подбиpаются только под pуку
2)Все надежды,что инстpумент будет хоpоший тщетны ибо вы не пpофессионалы
3) Самый главный человек,помогающий мастеpу маникюpа- это заточник.А они все сбухались,ушли на пенсию. Новые любят пpосто накалывать,а заточка доpогая и под микpоскопом.
4) За более, чем 20 лет опыта я могу вспомнить считанные pазы заточку,когда она была более менее.