Тамилa 1• 31 июля 2022

Ух ти, хороше )) Незабаром відкриється перший аеропорт для пасажирських перевезень

✈️ В Україні незабаром відкриється перший аеропорт для пасажирських перевезень

У Закарпатській облраді впевнені, що за місяць-другий буде запущено пасажирське сполучення з аеропорту "Ужгород".

Злітно-посадкова смуга починається зі Словаччини та закінчується Словаччиною. Борт, що злітає, потрапляє в небо ЄС, а не в небо України, яке закрите.
автор Тамилa 1 • 31 июля 2022
Куди літать будем
ksusha1155• 31 июля 2022
Треба глянути як до Ужгорода доїхати
Lilianna_• 31 июля 2022
Дуже гарна новина. Молодці, що відкривають аеропорт
автор Тамилa 1 • 31 июля 2022
Ответ дляLilianna_
Класно придумали .
Lilianna_• 31 июля 2022
Ответ дляТамилa 1
Класно придумали .
Так, бажано ще подумати де можна таке зробити, бо, нажаль, війна ця не скоро закінчиться напевне
Элли Иванова• 31 июля 2022
А нам до того Ужгорода сутки в поезде колбасится....хотя, это отлично, конечено, что хоть какой-то аэропорт будет.
ok1904• 31 июля 2022
Питаю в чоловіка чи вони будуть літати з Ужгороду, каже ніхто нічого ще не казав їм . Цікаво, що за авіакомпанії будуть
happy camomile• 31 июля 2022
Ответ дляЭлли Иванова
А из Киева часов 12.Но теперь надо придумать финт,как вылететь,но не ставать на военный учёт?
Ксенияяяяя• 31 июля 2022
Ответ дляhappy camomile
Відкривайте ФОП
Isa Dora• 31 июля 2022
Когда наш Борисполь откроют
ok1904• 31 июля 2022
Ответ дляIsa Dora
Когда наш Борисполь откроют
Ох, ох. Ми ще на простої. Там не все так просто.
happy camomile• 31 июля 2022
Ответ дляКсенияяяяя
Відкривайте ФОП
Зачем?Я его только закрыла,сейчас работаю удалённо.
Isa Dora• 31 июля 2022
Ответ дляКсенияяяяя
Відкривайте ФОП
А что фоп не военообязанные?
Isa Dora• 31 июля 2022
Ответ дляok1904
Вы с авиации?)))
happy camomile• 31 июля 2022
Ответ дляIsa Dora
А что фоп не военообязанные?
Ну это очень вряд ли.
Zelenkа• 31 июля 2022
Та поки до Ужгорода доберешся, навіть з врахуванням, що потяг прийде за пару годин до посадки - за цей час вже можна автобусом подолати половину шляху до Болгарії)
ok1904• 31 июля 2022
Ответ дляIsa Dora
Когда наш Борисполь откроют
Я все прошу у Всесвіта : відновлення польтів цивілної авіації над територією України в межах 1991 року з інтенсивністтю польтоів рівня 2012 року. От тоді буве мир та спокій, стабільність! Ще прощу щоб дешеве пальне було для цивільного населення та підприємств в достатній кількості
happy camomile• 31 июля 2022
Ответ дляZelenkа
Логично,конечно.Но ехать 24 часа автобусом то ещё удовольствие.А как там море?
Ксенияяяяя• 31 июля 2022
Ответ дляhappy camomile
ФОП-ників, здається не мобілізують
ok1904• 31 июля 2022
Ответ дляIsa Dora
Вы с авиации?)))
Ага.
Isa Dora• 31 июля 2022
Ответ дляok1904
Я так мечтаю июнь 2023 в Борисполе дьютик, проверка и мы летим на море у нас мир и безопасность.
happy camomile• 31 июля 2022
Ответ дляКсенияяяяя
ФОП-ників, здається не мобілізують
Если честно,слабо верится.
Юсия• 31 июля 2022
Ответ дляЭлли Иванова
Если поездом эвакуационным и дольше, если нет, че так долго ехать?
Zelenkа• 31 июля 2022
Ответ дляhappy camomile
Ну основна частина ніч, в 5 ранку вже Болгарія. Море Чорне, але чисте і медуз немає. Мілке в основному, тому прогріте добре.
VA 11• 31 июля 2022
Хороше, це коли війна закінчиться. Нахєра той аеропорт дався, якщо сім´єю не можна поїхати відпочити, коли люди гинуть.
happy camomile• 31 июля 2022
Ответ дляZelenkа
На фото прям впечатляет.Ааааа,как же я хочу на море
ok1904• 31 июля 2022
Ответ дляIsa Dora
Саме так треба надіятися, вірити в нові мирні події .я мрію про мирне Азовське море, я вже над Чонгаром подумки бачу синьожовтий прапор, бачу синьожовтмй прапор в Мелітополі і Генічеську, вже добралася і до Бердянька над аркою. Зовсім недавно це відбулося в уяві. Ще бачу в Ізюмі і Балаклеї синьо-жовті прапори
Ксенияяяяя• 31 июля 2022
Ответ дляhappy camomile
Если честно,слабо верится.
Ну ФОП - це бізнес, бізнес платить податки і створює робочі місця. В перших списках професій, що підлягають мобілізації, їх не було. Може, зараз щось змінилося, не знаю, давно не читала про це
ok1904• 31 июля 2022
Ответ дляVA 11
А пошту, цивільні грузи як возити? Літаки не лише чартерні рейси в Туреччину виконували
Isa Dora• 31 июля 2022
Ответ дляКсенияяяяя
А причем к списку профессий которые военообязанные ФОП? Ведь это разные понятия специальность и номенклатура