Дівчина з космеями• 31 июля 2022

Конфлікт в Сербії матиме якийсь практичний вплив на нас?

Як думаєте?
double-mama• 31 июля 2022
Конечно,оттянет от нас внимание Европы.

Aksinia 111• 31 июля 2022
Естественно. Что бы оттянуть внимание от Украины . Это очень плохо ...
KateFrosty• 31 июля 2022
Можливо. Почнуть захищати і надавати зброю. А нам вона теж потрібна. Може це і є початок третьої?
Фишка 715• 31 июля 2022
Ещё 17 июля.
Везучая_Алиса• 31 июля 2022
Бачите які наслідки має війна у нас? Тепер множте на 2. + нам буде менше зброї
Nat-li• 31 июля 2022
Темы тут начнут бесконечные клепать еще и про них
автор Дівчина з космеями • 31 июля 2022
Ответ дляNat-li
Чому ні? Люди спілкуються про те, що ’пече’.
Nat-li• 31 июля 2022
Ответ дляДівчина з космеями
Ви спитали про практичний вплив-я відповіла
Vika26• 31 июля 2022
Даже советчицы от нас отвлеклись и темы про Сербию строчат, что уж говорить об остальном мире. Ничего хорошего для нас это не значит(

vikiss• 31 июля 2022
Вже писала в одній із тем, що страшно це все. Якщо рашисти з’єднають Косово і Сербію, то до них приєднається прорашисться Угорщина, а з іншої сторони -Болгарія, Придністров’я та Молдова. Україна буде майже в кільці. А залишок Європи -в жопі . Виростили монстра і нічого, крім занепокоєння не можуть зробити.
Павлениятиния• 31 июля 2022
Ответ дляvikiss
Natatashka• 31 июля 2022
Ответ дляДівчина з космеями
А чого вам ’пече’ Сербія? Нічого там не буде. Ви ж розумієте, що це тільки розмови, щоб відтягнути увагу від нас. Але нападати ніхто не наважиться. Рашка у відчаї, думає, що напруга на Балканах змусить Європу відвернутися від нас. Хай помріють, на повноцінну війну ресурсів у них немає
Natatashka• 31 июля 2022
Ответ дляVika26
Які совєтчіци? Ті що на подсосі у рашки?
kystik• 31 июля 2022
Ответ дляKateFrosty
Начало третей это 24.02. А все последующие конфликты сейчас - это лишь мотивы и следствие нашей войны. Первый точек был в феврале.
Arven-Ring• 31 июля 2022
Ответ дляФишка 715
Ещё 17 июля.
а можно подробнее в личку скриншоты эти?
Смурфетик• 01 августа 2022
Ответ дляФишка 715
Ещё 17 июля.
А откуда эта инфа?