Цыпка• 01 августа 2022
Наземний громадський транспорт зупинятиметься на час повітряної тривоги. Бачили?
❌Наземний громадський транспорт, зокрема і приватні перевізники, під час повітряної тривоги зупинятиме рух у безпечному місці відповідно до Правил дорожнього руху.
‼️Пасажири мають залишити салон та пройти до найближчого укриття.
Метрополітен, як і раніше, під час повітряної тривоги не здійснюватиме перевезення наземними ділянками та закриватиме роботу станцій відкритого типу.
❗️Відповідне рішення Ради оборони міста Києва діятиме відсьогодні.
Міська влада закликає містян не нехтувати сигналами повітряної тривоги та дотримуватися комендантської години!
Ответ дляКоробка с карандашандрами
У нас так пол супермаркетом сидят,до ближайшего укрытия около километра
Я про кафе видалила, а то ще будуть питати, де під час тривоги можна так сидіти)
По факту, я не уявляю, як це організують. По-перше, ту тривогу ще треба почути під час руху, а по-друге - водії повинні будуть повернути гроші за не надану послугу.
ПотеряласЯ Я...• 01 августа 2022
Ответ дляlisenok_8282
пока вы вылезете из укрытия, окажется, что ваша маршрутка уже уехала без вас) извините, то так, мысли вслух
100%. Тобто, про це якзавжди не подумали.
ОченьПриятно-Царь• 01 августа 2022
Вообще это еще в начале войны озвучивали. Но как то не пошло, все равно ездили. Может, чтоб люди не стояли на остановках, а шли в безопасное место
Паспортный стол• 01 августа 2022
Ответ дляЗадолбулька
На заправках исчезли очереди, для власныкив это не есть гут. Надо загнать народ админ. методом в машины, заодно и цены на топливо можно поднять.
Мої думки читаєте. Подумала те саме.
Я вангую, що маршрутки будуть вигружать людей, а ті стоятимуть на зупинках величезними натовпами і пасти ’свою’ маршрутку.
А скільки драчок буде ’вас здєсь нє стояло’
Дядя Жора• 01 августа 2022
Ответ дляlisenok_8282
ну в принципе всегда можно найти отговорку. каждый сам выбирает куда ему идти. а по поводу укрытий - я работаю в районе жд вокзала. тревогу не игнорирую. в пятницу спустилась в укрытие - я была там одна. аж жутко стало. это я к тому, что места уж точно хватит всем желающим.
А если люди в момент тревоги будут подььзжать к Северному мосту - куда им? Вместе с водителем и троллейбусом следовать?
Юпитерная• 01 августа 2022
Ответ дляlisenok_8282
а кто вас заставляет идти дальше? вы должны идти только в укрытие по правилам. водитель тоже жить хочет наверное и может он тоже хочет спрятаться. такой вариант вы не рассматриваете?
Так нехай везе до найблищого укриття. Чи як? От тривога, всіх висадили, а укриття( а скоріш за все підвал ) - де? От водій має всіх туди вести. І потім всіх відвести до місця призначення. За проїзд же гроші взяли. Або оплачувати в кінці поїздки тепер. Маршрутки взагалі по 15 грн, не наїздишся .
lisenok_8282• 01 августа 2022
Ответ дляПотеряласЯ Я...
воно наче і смішно. але ж це війна. ми ніколи не жили під час війни, тому все вперше. звичайного життя не буде це однозначно. нам залишається лише терпіти. ми не можем вплинути на це. у нас на роботі теж заставляють покинути приміщення під час тривоги, стоїмо по 1,5 години. при цьому з іншого боку на мене кричать, що я не встигаю подати звіт у вказаний час. замкнуте коло.
lisenok_8282• 01 августа 2022
Ответ дляДядя Жора
откуда я знаю) понятно, что всё не будет гладко и есть форс мажоры. война это вообще сплошной форс мажор, увы...
Пошаманю• 01 августа 2022
Еду я в автобусе по Окружной дороге. Вот вчера ехала. Высадили. Что делать? А проезд как вернуть оплату? Народ за лохов держат. И так экономика угроблена.
lisenok_8282• 01 августа 2022
Ответ дляЮпитерная
та ні, водій взагалі нікому нічого не винен. він має рятувати своє життя. це я так кажу, що у разі, коли водій знає де укриття. то пасажири можуть слідувати за ним. але це все думки. ми не в Ізраїлі, де укриття кожні 20 метрів.
Попипиповна• 01 августа 2022
Ответ дляПошаманю
как вариант так продвигают аренду самокатов и велосипедов
ПотеряласЯ Я...• 01 августа 2022
Ответ дляlisenok_8282
Якщо ваш директор буде вас чекати годинами на робочому місці, якщо вирішать з оплатою моменти - то пристосуватися можна. А то в нас люблять і людей поставити в дивне положення.
Пошаманю• 01 августа 2022
А на работу опаздывать теперь можно? Как с этим быть? Потом высчитывать будут с зарплат и так копеечных.
lisenok_8282• 01 августа 2022
Ответ дляПошаманю
ну в моем понимании водитель должен иметь понятие о расположении всех укрытий по пути следования своего маршрута и в случае тревоги, ехать до ближайшего. но это так я сама себе придумала)
ПотеряласЯ Я...• 01 августа 2022
Ответ дляZelenkа
До речі, а як будуть роботодавці реагувати, що люди спізнюватимуться на роботу
Вони будуть вас чекати годинами. Спокійно і врівноваженно.
пу_пугренчик• 01 августа 2022
так а куди всі ці люди дінуться в момент-ломануть в метро натовпом? чи будуть стояти скопом на зупинці, чекати відміни тривоги,щоб їхати далі. Не те, щоб в транспорті безпечніше, але більше виглядає як спосіб зняти відповідальність з себе і перекласти на людину.
ПотеряласЯ Я...• 01 августа 2022
Ответ дляПопипиповна
Скоро осінь з дощами і зима зі снігом.
Паспортный стол• 01 августа 2022
Ответ дляZelenkа
А школи? Універи?
От я уявляю, як моя дитина пішки в свій дорогоцінний ліцей пхається через півміста в сильну зливу. І які щасливі будуть вчителі. Які теж запізнюватимуться або йтимуть пішки.
Або я на роботу на інший берег. Або на візит до популярного лікаря. Або на проплачений курс масажу, знову ж таки до популярного лікаря.
Таксисти зате гав не ловитимуть, одразу зорієнтуються, ціни піднімуть і кайфуватимуть.
Пошаманю• 01 августа 2022
Ответ дляlisenok_8282
Как ехать? Разворачиваться, если впереди нет, а есть позади? А работа как? Ждать часами сотрудников? Ну это же бред и абсурд!
ПотеряласЯ Я...• 01 августа 2022
Ответ дляПаспортный стол
А школи? Універи?
Ну так. Ще ж так активно пхайть офлайн
lisenok_8282• 01 августа 2022
Ответ дляПотеряласЯ Я...
знаєте от саме зараз мені взагалі однаково, що скаже мій директор. я сама відповідаю за своє життя. якщо я іду на роботу і лунає тривога, то я не їду. все. і ніхто мені нічого не зробить. зараз не ті часи, щоб догоджати директору.
Юпитерная• 01 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Я Вас прошу, ніхто нічого у нас не організовує. Придумали чергову фігню для галочки, а дальше - ваші проблеми. Це ж і маршрутчикам урон, адже пасажири будуть вимагати гроші назад. Лише злять народ. Думаю до мордобою також дійде.
Пошаманю• 01 августа 2022
Ответ дляlisenok_8282
Правда? Ну уволят и есть что человеку? Жить за что? Работ сейчас не много. Знаете, когда вопрос или голодать или рисковать, люди готовы рисковать и никто не сидит по подвалам - работать надо.
lisenok_8282• 01 августа 2022
Ответ дляПошаманю
ну вы впадаете в крайности. и что такого ждать сотрудников? война как бы. у нас на работе всем приказано покинуть здание во время тревоги. и да, стоим часами, а шо делать.
ПростоБелка• 01 августа 2022
Таке розпорядження у нас в місті вже діяло і досі висять оголошення у тролейбусах. Але на практиці це така жесть виявилась
Людей виганяли з транспорту, вони усі стояли біля нього, щоб не поїхав без пасажирів. Потім просто почали зупинятись з пасажирами. Уявіть колону з 5-7 повних тролейбусів, які стоять годину на жарі. Я виходила і питала, де найближче сховище - на мене як на дурну дивились))
Пошаманю• 01 августа 2022
Ответ дляlisenok_8282
Вы живете в каком-то иллюзорном мире чтотакова.