Цыпка• 01 августа 2022

Наземний громадський транспорт зупинятиметься на час повітряної тривоги. Бачили?

❌Наземний громадський транспорт, зокрема і приватні перевізники, під час повітряної тривоги зупинятиме рух у безпечному місці відповідно до Правил дорожнього руху.

‼️Пасажири мають залишити салон та пройти до найближчого укриття.

Метрополітен, як і раніше, під час повітряної тривоги не здійснюватиме перевезення наземними ділянками та закриватиме роботу станцій відкритого типу.

❗️Відповідне рішення Ради оборони міста Києва діятиме відсьогодні.

Міська влада закликає містян не нехтувати сигналами повітряної тривоги та дотримуватися комендантської години!
ПотеряласЯ Я...• 01 августа 2022
Ответ дляlisenok_8282
крайнощі,одні крайнощі. які 30 дітей під час тривоги без нагляду? ну придумають же.
Як які? Які в школу прийшли пішки. Вони живуть біля школи. Батьки на роботі. А вчитель не може доїхати. Хто буде за ними дивитися?

lisenok_8282• 01 августа 2022
Ответ дляПошаманю
Так мы и думаем! Мы хотим работать и сами решать рисковать нам или нет. Нас держава не годує!
ну так працйюте. а можливо водій не хоче працювати під час тривоги. тоді як? чи йому всратися, але порозвозити вас всіх?
Ifsogirl• 01 августа 2022
Ответ дляПотеряласЯ Я...
И кто будет за это отвечать?
Юпитерная• 01 августа 2022
Ответ дляlisenok_8282
так, приватний бізнес рахує копійку, ви праві, і зовсім не рахує ваше життя. їдьте, йдіть куди хочете. але чому заради вас має водій ризикувати життям? ви в нього питали хоче він їхати далі чи може хоче сховатися?
А Ви в нього питали?))) от підіть і запитайте приватних перевізників. Відкрию Вам таємницю - вони також їсти хочуть і кожен пасажир, кожен рейс це кусок хліба для них. А втрачений час - це мінус, мінус, мінус.
Коробка с карандашандрами• 01 августа 2022
Ответ дляlisenok_8282
і що? під час тривоги навчальний процес не відбувається. чого летіти? те саме і з лікарями. знайома народжувала нещодавно. під час тривоги всіх породіль спустили в укриття. зараз війна. не буде зручно як раніше. треба це розуміти.
Интересно,как делается в психбольницах
Пошаманю• 01 августа 2022
Ответ дляlisenok_8282
Водій маршрутки? Захоче, бо завтра не буде сенсу їхати. На соляру грошей не буде і сім´ю годувати буде нічим.
lisenok_8282• 01 августа 2022
Ответ дляПотеряласЯ Я...
та капєц. один вчитель на всю школу. от всі побігли в укриття, а ваш клас покинули самих бідненьких. ну блін. ну вже ж не фантазуйте так.

ПотеряласЯ Я...• 01 августа 2022
Ответ дляIfsogirl
И кто будет за это отвечать?
директор школи, як юр ліцо! він має знайти заміни. А де її взяти?
Пошаманю• 01 августа 2022
Ответ дляlisenok_8282
Я вам вже написала на це відповідь. Ви живете в якомусь бреду, а не реальності.
lisenok_8282• 01 августа 2022
Ответ дляЮпитерная
то не питала ж. я ж кажу як варіант, можливо людина боїться. ну всяке ж буває. а тут вже налетіли.
Ifsogirl• 01 августа 2022
Ответ дляlisenok_8282
Честно говоря, я не думаю, что когда принимали вышеупомянутый закон, опрашивали водителей и учитывали их мнение. Но судя по тому, что от них возмущений слышно не было, их расклад ( движение во время тревоги) устраивал.
Юпитерная• 01 августа 2022
Ответ дляIfsogirl
Очень легко. Многие работодатели с трудом сейчас вытягивают, добить их очень легко. Пойдут серьёзные перебои с рабочим процессом, если работники будут по 2-3 часа добираться и все - на кислород весь коллектив.
Та таке підтримують лише держслужбовці, бо їм платять не за роботу, а просто так)))
Пам’ятаю стояла черга на реєстрацію ВПО, тривога, кабінети закрили і пішли каву пити. А люди стояли під тими ж кабінетами.
Ответ дляПотеряласЯ Я...
ну так. Сидять 30 дітей самі без нагляду. І пів школи запізнюється. Добре якщо то 11 клас. А якщо 1? Ви заходили в клас першачкам. коли вони без нагляду?

Або лікар хірург - операція почекає. Час йде і комусь перенесуть операцію на наступний день. А може цетерміново?
Ну хирург уже такси вызовет,или в больнице всегда хирург найдется. Они тоже все на машинах,не бедствуют.
Паспортный стол• 01 августа 2022
Ответ дляlisenok_8282
Приватні перевізники згодні працювати і під час тривоги. Обапільна згода дорослих людей.
ПотеряласЯ Я...• 01 августа 2022
Ответ дляlisenok_8282
Половина вчителів їде фіг згає звідки. В школі моєї дитини є ті хто добираються з Ірпеня, Оболні, Борщагівки. Я не знаю нащо вони пхаються роками через півміста, але ж їдуть.
Бла бла бла• 01 августа 2022
Ответ дляпу_пугренчик
так а куди всі ці люди дінуться в момент-ломануть в метро натовпом? чи будуть стояти скопом на зупинці, чекати відміни тривоги,щоб їхати далі. Не те, щоб в транспорті безпечніше, але більше виглядає як спосіб зняти відповідальність з себе і перекласти на людину.
У нас все так. Начиная с «а разве вы не знали что будет война?». Надо было раньше уезжать и блаблабла
Юпитерная• 01 августа 2022
Ответ дляlisenok_8282
Віддає всім гроші і висаджує на зупинці, і їде на ….))) а всі чекають водія, який їх довезе. Все)
lisenok_8282• 01 августа 2022
Ответ дляПошаманю
ну добре
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Тот учитель,что пришел пешком

Паспортный стол• 01 августа 2022
Ответ дляКоробка с карандашандрами
Интересно,как делается в психбольницах
Читала інтерв’ю директора такого закладу в одному з окупованих міст((((
Дуже і дуже важко було.
ПотеряласЯ Я...• 01 августа 2022
Ответ дляlisenok_8282
Я не фантазую. Уявіть який посинається кіпіш. коли о 7: 00 завучу дзвонить вчитель початкової ікаже: я не вийду. Я захворів. І терміново тре найти заміну.
ПотеряласЯ Я...• 01 августа 2022
Ответ дляКоробка с карандашандрами
Можливо. Хірурги в нас небідні це точно
Пошаманю• 01 августа 2022
Ответ дляЮпитерная
Якщо всім віддасть кошти, простоїть 2 години, а може тривога буде 2-3 рази на день. За які кошти він завтра виїде? Де гроші на солярку візьме?
lisenok_8282• 01 августа 2022
Ответ дляЮпитерная
о, я зараз вам кину червону тряпку. працюю навпроти пенсійного фонду. так, під час тривоги все зачиняється і вони виходять на двір. що не так вони зробили? чи вони не люди? пенсіонери не хотять, нехай не ховаються. але які питання до працівників, коли є закон під час тривоги покинути приміщення?
Попипиповна• 01 августа 2022
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Скоро осінь з дощами і зима зі снігом.
у нас настоящей зимы со снегом и морозами недели 2 максимум, а в дождь что велосипеды не ездят?
ПотеряласЯ Я...• 01 августа 2022
Ответ дляКоробка с карандашандрами
Тот учитель,что пришел пешком
він йшов до свого класу.
Паспортный стол• 01 августа 2022
Ответ дляЮпитерная
А якщо електронний квиток, який треба пропікати?
Ще в кращі часи ніхто не вертав вартість проїзду у муніципальному транспорті. А тепер і поготів.
Директор Пляжа• 01 августа 2022
Ответ дляПошаманю
А деньги за проезд как вернуть? И где взять укрытие?
Укрытия есть везде в пешей доступности, у нас указатели по городу висят, где ближайшее укрытие. За плату за проезд не скажу, не знаю.
Русалка на ветвях• 01 августа 2022
Ответ дляПошаманю
Все просто , ничего он не отдаст, не виноват он
ПотеряласЯ Я...• 01 августа 2022
Ответ дляПопипиповна
Де це в нас зими зі снігом 2 тижні?