Я набрала 3 кг за два місяці, від злості аж рву волосся ((
ХдеЯсь?• 01 августа 2022
5 кг за 7й месяц беременности,топтала сладкое как не в себя,но,в итоге,набрала 11,то было временное помутнение))
СтрашнаяНаташа• 01 августа 2022
З початку війни набрала 7 кг. Чого злитися? Волосся тут до чого? Купила речі за розміром і живу далі. Значить не голодуємо, а у наш час це добре.
Бочка порохУ• 01 августа 2022
З початку війни набрала 4 кг, дуже незадоволена собою, бо перед тим схудла на 16 кг і тримала вагу
Банка с бутылками• 01 августа 2022
5 кг за 2 недели просто попробавала есть так чтобы не чувствовать голод
СтрашнаяНаташа• 01 августа 2022
Ответ дляХудМудЖен
Ви така гарненька, думаю ваші +7 вам лише до лиця
Дякую.