Майор Медуза• 01 августа 2022
Сыпь на языке у ребенка, что это?
Девочки, у ребенка 8 ми лет вчера была температура и сильно болела голова. Дала плато, боль прошла. Сегодня на языке сыпь, только на языке и больше нигде. Что это может быть?
Мама Карло• 01 августа 2022
Схоже на скарлатину. Покажіть лікарю... При скарлатині обов´язково потрібно пити антибіотик.
Майор Медуза
• 01 августа 2022
Ответ дляМама Карло
Так, я знаю. Але при скарлатині і тіло обсипає, а тут тільки язик. І ще в мене і в моєї мами теж висип на язику, але без інших симптомів.
КохайтесьЧорнобровi• 01 августа 2022
Ответ дляМайор Медуза
К врачу
Дадосвидания• 01 августа 2022
Ответ дляМама Карло
Взагалі не схоже на скарлатину. Там язик малинового кольору і язвочки ці набагато більші + інші симптоми, яких у дитини немає.
Майор Медуза
• 01 августа 2022
Ответ дляДадосвидания
Дякую.