Интернет Бродилкин• 01 августа 2022
Дуже тонке волосся. Що з ним робити?
Маю від природи дуже рідке і тонке волосся. От що з ними робити? І як з ним далі жити? Бо з віком все гірше і гірше.
Пушап Ми• 01 августа 2022
Бороться с выпадением (если есть), сделать стрижку добавляющую объем, пользоваться средствами и диффузором для объема
Интернет Бродилкин
• 01 августа 2022
Ответ дляСам себе Петросян
Зробити коротку сучасну зачіску і не мучаться.
До вечора щоденної укладки не вистачає. Зимою проблема з шапкою, пропадає об´єм, в обід вже жирне і т.д.
ОдинРазНадетое• 01 августа 2022
Автор ну тут навіть каре не допоможе.
Якщо хочете можна зробити хімію але без муса на голові буде одуван.
Єдине що дійсно може трохи скрасити це стрижка і укладка.
Каре або градуйований боб.
До речі ваш колір мені подобається.
Каре або градуйований боб.
До речі ваш колір мені подобається.
КаРаКаТиЦа• 01 августа 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Мне кажется у вас оно истончено снизу, наверху ж хватает волос, проплешин нет, кожа не светится. Или это стрижка такая?
Может есть смысл поработать именно над качеством - маски, кондишн, убрать фен, плойки если есть. Чтоб не ломалось. Будет выглядеть погуще
Интернет Бродилкин
• 01 августа 2022
Ответ дляПушап Ми
Як такого випадіння ніби вже нема, було після пологів. Воно ніби обламується, тому не відростає. Роблю мілірування раз в 3 місяці.
Миття голови щодня і сушка на браш.
Сам себе Петросян• 01 августа 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Ну взимку капюшон . Коли воно обріжеться, об´єм з´явиться . Я укладаю і можу два дні ходити спокійно, вранці просто вологими руками поправила і все .
І якщо майстер з правильними руками постриже , щоб лягало як треба.
Любящая болтать• 01 августа 2022
Наростить, только качественно и дорого. А не длинную тонкую фигню
Пушап Ми• 01 августа 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Миття голови щодня і сушка на браш.
У меня тоже не отрастает длиннее шеи, поэтому всегда стригусь.
Но у меня кудрявые волосы - а это очень спасает.
А у вас какие от природы волосы?
Интернет Бродилкин
• 01 августа 2022
Ответ дляОдинРазНадетое
Автор ну тут навіть каре не допоможе.
Каре або градуйований боб.
До речі ваш колір мені подобається.
Каре або градуйований боб.
До речі ваш колір мені подобається.
Маю досвід біозавивок. Щастя тільки перший місяць, а потім та ж проблема.
Интернет Бродилкин
• 01 августа 2022
Ответ дляПушап Ми
А у вас какие от природы волосы?
Такі прямі соплі, як на фото. Просто зараз ще посічені.
Сам себе Петросян• 01 августа 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Я пишу , так як у самої тонке волосся , і навіть каре не мало нормального вигляду.
З короткою стрижкою взагалі ніяких проблем.
ОдинРазНадетое• 01 августа 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Ну от і в мене таке саме. Ніби зразу і нормально а потім нажаль все як пух.
Тоді спробуйте Боб каре але рване.
Тоді воно трохи об´єму буде.
Тоді спробуйте Боб каре але рване.
Тоді воно трохи об´єму буде.
Интернет Бродилкин
• 01 августа 2022
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Посушила зранку волосся припіднімаючи корінь, пшикнула трохи лаком, тому залисин нема. Але і гарних пасм біля обличчя нема. Волосся просто не вистачає, щоб розприділити на всю голову. Плюс фарбування, дрібне мілірування, трохи оживляє, але на кінчиках катастофа.
Скоро йду на стрижку і пора обновити мілірування.
То думаю, що ще спробувати, щоб хоч якось покращити той стан.
Брызжу ядом• 01 августа 2022
Ответ дляОдинРазНадетое
Автор ну тут навіть каре не допоможе.
Каре або градуйований боб.
До речі ваш колір мені подобається.
Каре або градуйований боб.
До речі ваш колір мені подобається.
У меня такое.Каре помогает.Но стрич должен отличный мастер.Вроде ученики Тарасюка хорошо стригут.
Интернет Бродилкин
• 01 августа 2022
Ответ дляБлoшка-матрешка
я хожу с короткой стрижкой, разные себе делаю
На фото шикарна шевелюра.
А я боюся коротких стрижок, що буде присмоктане до голови.
Хоча колись стриглась, але щоденне миття тоді обов´язкове.
Та ж проблема. Від природи волосся тонке і не густе. Щоденна укладка призводить до ламкості.
Зараз пропила біотин, дуже добре відросли за два місяці. Пробую ампули для волосся, вражена першими результатами : після другої ампули перестало випадати. Після сушки лише пару волосин бачу на підлозі.
Маю надію трохи відростити і додати густоти. Коротко стригтися не хочу
Брызжу ядом• 01 августа 2022
У вас в стрижка такая, что в ней очень сильно прорежен низ.Проплешин нет у вас.Каре хорошо будет.Но опять же важно выстроить линии и формы.
УжеВотДа• 01 августа 2022
Ответ дляkit-voyak
А що за ампули ?
Сам себе Петросян• 01 августа 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
На фото шикарна шевелюра.
Ось мої п´ять волосин у короткій стрижці . Я можу навіть через день мити.
Интернет Бродилкин
• 01 августа 2022
Ответ дляБрызжу ядом
Це каре відросло за 2 місяці
Интернет Бродилкин
• 01 августа 2022
Ответ дляСам себе Петросян
Як мити через день?
У вас мабуть волосся жорстке, тому стійке таке.
А в мене як павутина.
Сам себе Петросян• 01 августа 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Як мити через день?
А в мене як павутина.
Ні, у мене дуже м´яке . Але при стрижці воно так стоїть.
Я вранці встаю, вмилася , вологими руками його підбодрила і все . Сприскнула для укладки типу лаком і все. На наступний вже мию голову.
Гороховая• 01 августа 2022
Срезать волосы, стрижка под мальчика, скажите мастеру сделать как заросшую стрижку, сходить к терапевту.
Дежурный по кухне• 01 августа 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Та у вас совсем мало волос, а вы их еще мелируете и сушите этим. Вам короткую стрижку не предлагали в салоне? У меня подруга стрижется 1 см, и чуть длинней челка, очень красиво. Шарфы и платки на голову иногда можно. Научитесь красиво их завязывать, ну и шарфы купите красивые.
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Желчный у вас видимо плохо работает, а еще не хватает в питании животных жиров, белка, а если и хватает, то они не усваиваются.
Кроме того нарушена микроциркуляция кожи и соответственно питание волосяных луковиц