Акукарача• 01 августа 2022
Купівля авто, додаткові витрати?
Дівчата,підкажіть,хто в курсі - додаткові витрати при купівлі авто з салону - це завжди так прораховується окремо ? Нема такого,щоб все в ціну входило?
Бо спочатку дали нам ніби знижку,а потім ще допи порахували на 40 тисяч,сигналізація,плівки,решітки,кароче повний список
То вийшли на те саме та ще оформлення
Це такий хитрий хід чи так завжди ,до ціни салону ще куча витрат?
То вийшли на те саме та ще оформлення
Басноплетка• 01 августа 2022
Ответ дляМудрецыха мира сего
Нет конечно)
Так я про це і пишу, що не кредитні машини ніхто не зобов’яже на повне страхування
Мудрецыха мира сего• 01 августа 2022
Ответ дляБасноплетка
Конечно
Ермолайчик• 01 августа 2022
Є заводська комплектація авто - певна ціна. Те, що Ви перерахували - це додаткове обладнання та аксесуари. І сплачуються вони окремо.
Я б такое не носила, но продаю• 01 августа 2022
Ответ дляАкукарача
а шо не обов’язково повне каско? там теж під 40 штук ,трошки така ціна відчутна
Я вам секрет открою, тысячи водителей освобождены по закону даже от страховки осаго. А вы про каско пишете. Нет. Оно не обязательно
Я тут Живу• 01 августа 2022
Ответ дляАкукарача
про то я в курсі,але антигравійний захист дна,антикорозійна обробка, сигналізації, захист порогу облейка....
Я не розумію чи то так завжди,чи нам такий сирий екземпляр пропонують, тому що ніби і не зайве, але чогось гадали,що не треба таких вкладень додаткових
Їх і не треба, це все на ваш розсуд. Авто в салоні йде в базовій комплектації, їздити на ньому можна і без допів, усі допи - то лише для вашого додаткового комфорту. Пороги ви і самі можете обклеїти. Ми брали в салоні лише додатковий захист двигуна, тонування задніх вікон та сигналізацію. Ті ж гумові коврики в салоні нам пропонували за 6 тисяч\комплект, а я купила за 1200 в інтернеті. Обклейка порогів в салоні біля 2000 грн - я купила пороги за 650 та поклеїла сама. Тому все зважувати та вирішувати вам - брати в салоні чи окремо потім, або не брати взагалі.
Изподтишка• 01 августа 2022
Ответ дляЯ тут Живу
Авто из салона не обязательно идет в базовой комплектации. Комплектаций всегда несколько от минимальной до максимальной. А поклейка порогов - это не о комплектации)))
Просто Мария• 01 августа 2022
Якщо ви захочете десь робити в гаражах ту ж тоніровку скла, то гарантія злітає, бо знімають якісь там штуки на дверях і т.д. тому звичайно в салоні просять за це дорожче, бо в іншому місці ви це зробити не можете поки машина на гарантії
Акукарача
• 01 августа 2022
Ответ дляПросто Мария
та салон взагалі сказав,що допи їхні по договору зараз йдуть на всі авто....