Стебель_березы• 01 августа 2022

Перефарбування шафи. Питання.

Мирного усім неба!
Хочу перефарбувати шафу купе . Можливо хтось таке робив. Яку фарбу краще взяти ? Шафа не підходить уже по кольору в кімнату . Чи можна взагалі таке спробувати, чи не варто?
Железобетон• 01 августа 2022
Я фарбувала верх /низ и бокові стінки. Но в мене шафа при ремонті розібрана була.
В 3 шари.Вже пройшло 3 роки. Треба деякі місця прлйти знову бо відшарувалась фарба.

автор Стебель_березы • 01 августа 2022
Ответ дляЖелезобетон
Дякую.
Котомафия• 01 августа 2022
Думаю, що варто. Я перефарбовувала не шафу-купе, а старий дерев´яний сервант, що дістався від бабусі. Звісно, його не так шкода було втратити:))) Із серії гірше не буде. Вийшло гарно. Фарбувати довелося в 3 шари. Брала алкідну емаль Alpina. Вона трохи ’пахне’, можливо, є кращі варіанти.

Нюанс - добре обезжирьте
( спиртом чи чимось із цієї серії.) Щоб краще трималася фарба, пройдіться спочатку грунтівкою. Фарбувала тонким велюровим валиком. По кутках щіточкою. Я сервант не розбирала, лише полички та шухлядки дістала.
Ось це відео мені допомогло

А тут про фарбу та інструменти
Можливо, щось стане в нагоді:))
Успіхів!
автор Стебель_березы • 01 августа 2022
Ответ дляКотомафия

Нюанс - добре обезжирьте
Ось це відео мені допомогло
https://youtu.be/SiJNxygM1v8
А тут про фарбу та інструменти https://youtu.be/4GAHmT-9ZrI
Можливо, щось стане в нагоді:))
Успіхів!
Дуже дякую