КротоТо• 02 августа 2022
Одностатевим партнерствам в Україні – бути!
🏳️🌈🇺🇦 ОДНОСТАТЕВИМ ПАРТНЕРСТВАМ В УКРАЇНІ – БУТИ! У Офісі Президента України відповіли на петицію про легалізацію одностатевих шлюбів, яка нещодавно набрала необхідні для розгляду 25 000 голосів! Як ми і очікували, легалізація саме одностатевих шлюбів є неможливою в умовах воєнного стану, так як вона потребує змін у Конституції України.
💬 Стаття 157 Конституції України: В умовах воєнного або надзвичайного стану Конституція України не може бути змінена.
Однак, інститут реєстрованих цивільних партнерств #РЦП є найкращою альтернативою у поточній ситуації. І Уряд, на чолі з Президентом, дали нам позитивний сигнал про те, що їх впровадження – тепер лише питання часу! ✅
💬 …Уряд напрацьовував варіанти рішень стосовно легалізації в Україні зареєстрованого цивільного партнерства у рамках роботи з утвердження та забезпечення прав і свобод людини.
Відповідно до статті 116 Конституції України Кабінет Міністрів України вживає заходів щодо забезпечення прав і свобод людини і громадянина, – зазначено у відповіді на петицію.
За текст публікації дякуємо Національний ЧСЧ-консорціум
ПРАВА ЛЮДИНИ ЗАВЖДИ НА ЧАСІ!
Zelenskyy said yes to same-sex partnerships in Ukraine! The Office of the President of Ukraine responded to the petition on legalization of same-sex marriages, which recently has received the necessary 25,000 votes for guaranteed consideration! As we were expecting, the legalization of same-sex marriages is impossible under the conditions of martial law, as it requires changes in the Constitution of Ukraine.
💬 Article 157 of the Constitution of Ukraine: The Constitution of Ukraine cannot be changed during a state of war or emergency.
However, the institute of registered civil partnerships is the best alternative in current situation. And the Government, led by the President, has given us a positive signal that the implementation is now only a matter of time!
Photo from KyivPride & Warsaw Pride 2022
ПРАВА ЛЮДИНИ ЗАВЖДИ НА ЧАСІ!
Ответ дляAnita-Gerra
Мені здається що на народжуваність впливає рівень життя і соціальна захищеність. Чому тоді в Європі де багатоооо геїв і з народжуваністю все гаразд?
То ж не всі геї. Звісно, людство не виродиться. Але, якби всі, що нереально наразі...
Якщо забігти сильно наперёд при умові зростання таких шлюбів зниженню населення бути. А ще є інші чинники: катаклізми, війни, хвороби, небажання народжувати і безпліддя (про ЄКО в курсі).
Нас колись було 52 млн. А зараз?
Поля Дяченко• 02 августа 2022
Ответ дляRubiii
Свои сказки расскажите кому-то другому
Какие сказки. Господи, что у людей в головах... Верьте и дальше, что здесь одни геи и лесбиянки.
Ответ дляOliasas
Нас колись було 52 млн. А зараз?
Так бухать меньше надо и жрать гавно всякое! И с мужьями-тиранами жить всю жизнь. Тогда и рождаемость и продолжительность жизни будут выше. А им всё геи виноваты..
Ответ дляБезимени890123
Доречі, цікавий факт: ці міста не мали ніякого стосунку до одностатевих шлюбів. І не за те їх стер Господь.
Назва Содому стала прозивною, від нього походить поняття «содомія» — що означає статевий зв´язок в оральному та анальному вигляді. Походить від середньовічної Латини від слова sodomia — з пізньо-латинського peccatum Sodomiticum (з біблійного 1 М. 19:5 — описує те, що чоловіки Содому практикували гомосексуальні стосунки).
З Вікіпедії
Безимени890123• 02 августа 2022
Ответ дляOliasas
З Вікіпедії
Оральні і анальні стосунки практикують і різностатеві пари.
Безимени890123• 02 августа 2022
Ответ дляOliasas
З Вікіпедії
Жизнь в кайф• 02 августа 2022
Ответ дляВесела бджілка
А где цивилизация?
Вот цивилизация.
При детях не смотреть.
Там это норма. Теперь это к нам тянут.
При детях не смотреть.
Там это норма. Теперь это к нам тянут.
Безимени890123• 02 августа 2022
Ответ дляOliasas
Останнє речення... Я лише цитую
Я не сперечаюся. Початково в біблії мова йшла про гріх хтивості, а це поняття в біблії включає в себе все, навіть самозадоволення, все, що робиться не заради дітонародження. Тобто, весь секс заради задоволення - гріх.
Ответ дляБезимени890123
Там ще написано, що люди були злі..
Я розумію про що Ви.
Ответ дляЖизнь в кайф
Вот цивилизация.
При детях не смотреть.
Там это норма. Теперь это к нам тянут.
При детях не смотреть.
Там это норма. Теперь это к нам тянут.
Ахаха це прям конкуренти нашим закладчикам, щоб виграти цей нерівний бій вони навіть в костюми перевдягались для більшого ефекту))))
Повеселили, а тепер зайдіть в любий паблік тіпа хуйовий Днєпр або тощо і подивіться що буває у нас кожного дня. Тащуть до нас))), в нас тут покруче Колумбії в спальних районах
Жизнь в кайф• 02 августа 2022
Ответ дляNat-li
Не знаю, что там, но вы хорошо подготовились. Частенько смотрите?
Умнее ничего не придумали?
Жизнь в кайф• 02 августа 2022
Ответ дляOliasas
Ох же ж... Тільки два клацнула.
Що в цьому доброго?
Вот и я о том же.
Жизнь в кайф• 02 августа 2022
Ответ дляAnita-Gerra
А кто сказал, что закладчики это хорошо?
Ответ дляNat-li
А якщо вони будуть жити не в шлюбі? Це щось змінить? Петиція про одностатеві шлюби
Якби була заборона, це щось змінить? Змінить.
Але в нас нема закону за це вбивати чи садити в тюрми. Хай би жили, як варіант.
Я висловила лише свою думку і все.
Чи ви хочете мене переконати, що то супер і так має бути?
Я висловила лише свою думку і все.
marsianka Podkein• 02 августа 2022
Если бы не Советчица, то и не знала бы. Новости не смотрю.В инете мало где бываю. У нас как ни как ни закон, так всечудесатие
Жизнь в кайф• 02 августа 2022
Ответ дляAnita-Gerra
А де це написано?
В нас з наркотою і алкоголем повна труба
А ви переживаєте за Октоберфест
У нас это пока делают скрытно, а там это скотство открыто.
Сейчас нам легализовали однополые браки, завтра они по всем паркам целоваться будут. И будете детям своим объяснять, что это нормально, потом ваши дети такими же вырастут. Вот так нация и деградирует и истребляется.
Ответ дляOliasas
Я висловила лише свою думку і все.
А як ви ставитесь до геїв у ЗСУ, які на передовій воюють?
Ответ дляЖизнь в кайф
Очень скрытно, скрывает их полиция)
Как почитаешь , хоть стой хоть падай)
Особенно про целоваться на лавочках))))
На лавочке напротив бабок у подъезда)))
Как раз и дети будут просвещаться и бабки)
Как почитаешь , хоть стой хоть падай)
Особенно про целоваться на лавочках))))
На лавочке напротив бабок у подъезда)))
Ответ дляЖизнь в кайф
Гарно написали!
А ще доня дівчину приведе, син хлопця. Скажуть: мамо готуйте весілля. Тоді буде ще веселіше)
А гості як будуть раді! Пробуй зрозумій де молода/молодий
Я вже трохи жартую.
Жизнь в кайф• 02 августа 2022
Ответ дляAnita-Gerra
Очень скрытно, скрывает их полиция)
Как почитаешь , хоть стой хоть падай)
Особенно про целоваться на лавочках))))
На лавочке напротив бабок у подъезда)))
Как почитаешь , хоть стой хоть падай)
Особенно про целоваться на лавочках))))
На лавочке напротив бабок у подъезда)))
Полиция их скрывает, это плохо. Но с этим бороться надо а не сгорел забор, нехай горит и хата.