КротоТо• 02 августа 2022
Одностатевим партнерствам в Україні – бути!
🏳️🌈🇺🇦 ОДНОСТАТЕВИМ ПАРТНЕРСТВАМ В УКРАЇНІ – БУТИ! У Офісі Президента України відповіли на петицію про легалізацію одностатевих шлюбів, яка нещодавно набрала необхідні для розгляду 25 000 голосів! Як ми і очікували, легалізація саме одностатевих шлюбів є неможливою в умовах воєнного стану, так як вона потребує змін у Конституції України.
💬 Стаття 157 Конституції України: В умовах воєнного або надзвичайного стану Конституція України не може бути змінена.
Однак, інститут реєстрованих цивільних партнерств #РЦП є найкращою альтернативою у поточній ситуації. І Уряд, на чолі з Президентом, дали нам позитивний сигнал про те, що їх впровадження – тепер лише питання часу! ✅
💬 …Уряд напрацьовував варіанти рішень стосовно легалізації в Україні зареєстрованого цивільного партнерства у рамках роботи з утвердження та забезпечення прав і свобод людини.
Відповідно до статті 116 Конституції України Кабінет Міністрів України вживає заходів щодо забезпечення прав і свобод людини і громадянина, – зазначено у відповіді на петицію.
За текст публікації дякуємо Національний ЧСЧ-консорціум
ПРАВА ЛЮДИНИ ЗАВЖДИ НА ЧАСІ!
Zelenskyy said yes to same-sex partnerships in Ukraine! The Office of the President of Ukraine responded to the petition on legalization of same-sex marriages, which recently has received the necessary 25,000 votes for guaranteed consideration! As we were expecting, the legalization of same-sex marriages is impossible under the conditions of martial law, as it requires changes in the Constitution of Ukraine.
💬 Article 157 of the Constitution of Ukraine: The Constitution of Ukraine cannot be changed during a state of war or emergency.
However, the institute of registered civil partnerships is the best alternative in current situation. And the Government, led by the President, has given us a positive signal that the implementation is now only a matter of time!
Photo from KyivPride & Warsaw Pride 2022
ПРАВА ЛЮДИНИ ЗАВЖДИ НА ЧАСІ!
Поля Дяченко• 02 августа 2022
Ответ дляFuntikS
Это позор и мерзость, и парашка не причем здесь. Не коррупцию побороли, а геев легализовали. Ура, достигнем!
Ну, геи не приносят столько беды, сколько коррупционеры. Кому с кем спать -это личное дело каждого. Так же личное дело каждого с кем ему или ей строить отношения. И, как показало 24 февраля-нет так страшны геи с Европы, как пида.расы с параши.
Безимени890123• 02 августа 2022
Ответ дляmkuliza
Удалено администрацией...
Не такі страшні західні геї, як підараси з росії.
Безимени890123• 02 августа 2022
Ответ дляElena8188
Удалено администрацией...
А що, в законі про мобілізацію є виняток для геїв?
Безимени890123• 02 августа 2022
Ответ дляFuntikS
А що не так з геями? Боїтеся, що чоловіка вашого зваблять?
Жизнь в кайф• 02 августа 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
Насрать, лишь бы не трахались на улице, а дома пусть делают что хотят
Теперь они это афишировать всем будут. Дома по тихому их не устраивает. Придется детям объяснять про этих нетрадиционных.
Еленочка_Леночка• 02 августа 2022
Ответ дляЗоя Жорівна
Это первый шаг, потом скажут признавайте нас бабами и выедут за границу
Нет, с 1 от воинский учёт женщин, не выедут))
Еленочка_Леночка• 02 августа 2022
Ответ дляЗоя Жорівна
С 1 октября, не дописала в предыдущем сообщении месяц )
Еленочка_Леночка• 02 августа 2022
Ответ длябибизяна
Нормальное решение в цивилизованной стране
А воинский учёт женщин тоже нормально в цивилизованной стране?
Безимени890123• 02 августа 2022
Ответ дляFuntikS
порохобот с методичкой?
Ні, виключно на громадських засадах під прапором веселковим.
P.S. А що,тільки порохоботи за юридичні права? Не знала. Тобто, всі інші за дискримінацію? Цікаво..
Це триндець, що деякі мелять
Гейропа, жопа, пєдіки
Це ж і в житті так само…
Бути тупими і вузьколобими дуже стидно
Це добре що хоч в Європі люди себе вільно почувають. Я бачила одностатеві пари які йдуть за ручки і видно що людям разом гарно. А про секс то взагалі не ваша справа, хоч хто, хоч жінка з чоловіком або одностатеві пари мають право в своїй спальні займатися чим захочуть. А то жопа жопа… коли так виражаються то в тих точно жопа, тільки в житті
Гейропа, жопа, пєдіки
Це ж і в житті так само…
Бути тупими і вузьколобими дуже стидно
Безимени890123• 02 августа 2022
Ответ дляkris_lynx
Хотя не удивительно, всё что ведёт к сокращению населения они проталкивают на ура
А як закон про юридичні права одностатевих пар веде до скорочення населення? Я думала, що цьому сприяють зовсім інші чинники.
Ответ дляAnita-Gerra
Це триндець, що деякі мелять
Гейропа, жопа, пєдіки
Це ж і в житті так само…
Бути тупими і вузьколобими дуже стидно
Гейропа, жопа, пєдіки
Це ж і в житті так само…
Бути тупими і вузьколобими дуже стидно
Самое интересное, что большая половина этих кликуш сидят сейчас на социале в этих самый гейропах и содержат их налоги этих самый гейропцев....
Дно наших жиночок непробиваемо
Безимени890123• 02 августа 2022
Ответ дляFuntikS
Смотрите, чтобы вашего не звабили. Извращенцы.
Ну, в будь якому випадку у мене п´ятий розмір цицьок, знайдуться і на мене бажаючі чоловіки. То жіночкам з нульовим варто турбуватися, там конкуренція.
Ответ дляOliasas
Такі рішення навпаки проти цівілізаціі. В таких шлюбах не буде народжуваності.
А щодо учёту, не знаю. В Ізраїлі ніби є і жінки служать. Хоч я проти.
Мені здається що на народжуваність впливає рівень життя і соціальна захищеність. Чому тоді в Європі де багатоооо геїв і з народжуваністю все гаразд?
Безимени890123• 02 августа 2022
Ответ дляOliasas
В країні війна, а вони Содом і Гоморру розводять...
Що ще сказати...
Доречі, цікавий факт: ці міста не мали ніякого стосунку до одностатевих шлюбів. І не за те їх стер Господь.
Ответ дляПоля Дяченко
В Европе такие же ценности, как и в Украине. В приоритете семья. Детьми занимаются оба родителя
Вы меньше слушайте пропагандонские речи. Никто тут в открытую на улицах не сосется с представителем своего же пола.
Свои сказки расскажите кому-то другому
Безимени890123• 02 августа 2022
Ответ дляAnita-Gerra
Це триндець, що деякі мелять
Гейропа, жопа, пєдіки
Це ж і в житті так само…
Бути тупими і вузьколобими дуже стидно
Гейропа, жопа, пєдіки
Це ж і в житті так само…
Бути тупими і вузьколобими дуже стидно
І що саме смішне, давати своєму чоловікові в попу - це круто, це сучасно, це розкуті стосунки, але якщо те саме відбувається в чужій спальні - це о! Жах! Сором! Спалити на вогнищі.