КротоТо• 02 августа 2022
Одностатевим партнерствам в Україні – бути!
🏳️🌈🇺🇦 ОДНОСТАТЕВИМ ПАРТНЕРСТВАМ В УКРАЇНІ – БУТИ! У Офісі Президента України відповіли на петицію про легалізацію одностатевих шлюбів, яка нещодавно набрала необхідні для розгляду 25 000 голосів! Як ми і очікували, легалізація саме одностатевих шлюбів є неможливою в умовах воєнного стану, так як вона потребує змін у Конституції України.
💬 Стаття 157 Конституції України: В умовах воєнного або надзвичайного стану Конституція України не може бути змінена.
Однак, інститут реєстрованих цивільних партнерств #РЦП є найкращою альтернативою у поточній ситуації. І Уряд, на чолі з Президентом, дали нам позитивний сигнал про те, що їх впровадження – тепер лише питання часу! ✅
💬 …Уряд напрацьовував варіанти рішень стосовно легалізації в Україні зареєстрованого цивільного партнерства у рамках роботи з утвердження та забезпечення прав і свобод людини.
Відповідно до статті 116 Конституції України Кабінет Міністрів України вживає заходів щодо забезпечення прав і свобод людини і громадянина, – зазначено у відповіді на петицію.
За текст публікації дякуємо Національний ЧСЧ-консорціум
ПРАВА ЛЮДИНИ ЗАВЖДИ НА ЧАСІ!
Zelenskyy said yes to same-sex partnerships in Ukraine! The Office of the President of Ukraine responded to the petition on legalization of same-sex marriages, which recently has received the necessary 25,000 votes for guaranteed consideration! As we were expecting, the legalization of same-sex marriages is impossible under the conditions of martial law, as it requires changes in the Constitution of Ukraine.
💬 Article 157 of the Constitution of Ukraine: The Constitution of Ukraine cannot be changed during a state of war or emergency.
However, the institute of registered civil partnerships is the best alternative in current situation. And the Government, led by the President, has given us a positive signal that the implementation is now only a matter of time!
Photo from KyivPride & Warsaw Pride 2022
ПРАВА ЛЮДИНИ ЗАВЖДИ НА ЧАСІ!
МаргаритаЛьвовна• 02 августа 2022
Ответ дляFuntikS
Да, под дудку европейской демократии сейчас все, что угодно разрешат. Дальше - наркотики или бдсм. Давайте на госуровень все это вынесем, евродемократы.
так ведь и в Европе однополые браки не везде разрешены. а мы-то чего впереди паровоза бежим?
п.с. криминальную ответственность за однополую любовь жестко осуждаю.
Шаленабджилка• 02 августа 2022
Ответ дляанна 1986
А как же другие,нормальные петиции? Про выезд мужчин,про отмену воинского учёта для женщин?
Не на часі
Поля Дяченко• 02 августа 2022
Ответ дляRubiii
Мы ведь в Европу стремимся, поэтому будем принимать «европейские ценности»
В Европе такие же ценности, как и в Украине. В приоритете семья. Детьми занимаются оба родителя
Вы меньше слушайте пропагандонские речи. Никто тут в открытую на улицах не сосется с представителем своего же пола.
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
Вот именно, можно ведь было в своем русле двигаться. Но мы спешим принять закон о чьих-то ж***х
МаргаритаЛьвовна• 02 августа 2022
Ответ дляРешка7777
мне кажется женскую-скручивают , не может такого быть
а это возможно технически?
блин, я наивная, до этого не думала в таком ключе((
Безимени890123• 02 августа 2022
Ответ дляksena555
ну ви і зрівняли
мама з дочкою не займаються тим, чим лесбійки в суспільстві
А чим таким займаються лесбійки, чим не займаються різностатеві батьки.
І, інколи, мама з бабусею таким займаються, що дитина реально виростає морально скалічена.
Безимени890123• 02 августа 2022
Ответ дляFuntikS
Так закон не про жопи, закон про юридичне оформлення. Ви, напевно, закони сплутали. Де ж там про жопи?
Ответ дляksena555
ну ви і зрівняли
По перше це був сарказм
А по друге, нормального прикладу коасичної сім’ї дитина теж не бачит
А по третє в цей час це може як раз і актуально, бо люди будуть юридично захищені, і в разі хвороби, поранень і знаходженні в лікарні за них буде нести відповідальність їх законний партнер. І ще багато прикладів можна навести з простого буденного життя нашої країни зараз
Безимени890123• 02 августа 2022
Ответ дляFilomena
Бідний президент, народ створює петиції, підписує, а йому ще потрібно так відповісти щоб на мітинги не вийшли
Почитайте петицію про пам‘ятник Катерині другій в Одесі. Маразм, а теж потрібно відповідь населенню дати.
Знайшли над чим страждати
А давайте бідному президенту листівку напишемо чи пиріжка якого спечемо. Підтримаємо бідосю.
Поля Дяченко• 02 августа 2022
Ответ дляAsasasasa
Лично видела, сосутся))
Мы, наверное, в разных Европах находимся
Ответ дляFunny Cat
Я тоже ’не заглядаю’, но когда в СМИ, в школе говорят, что мужчина с мужчиной - это нормально, то дети это впитывают и когда у них будет переходный возраст, они могут решить, а почему бы и нет. Сейчас активно работают над разрушением института семьи
Ну ейбогу, не заразно это! Что за средневековье?
Tatianyshka• 02 августа 2022
Пофіг!
Нехай у всіх це буде єдина проблема, що можуть бути одностатеві партнерства.
Shy_by_nik• 02 августа 2022
Ответ дляksena555
ну ви і зрівняли
Цікаво а чим це таким лесбійки в суспільстві неприйнятним займаються?що це вас так дорогенька збентежило?