КротоТо• 02 августа 2022
Одностатевим партнерствам в Україні – бути!
🏳️🌈🇺🇦 ОДНОСТАТЕВИМ ПАРТНЕРСТВАМ В УКРАЇНІ – БУТИ! У Офісі Президента України відповіли на петицію про легалізацію одностатевих шлюбів, яка нещодавно набрала необхідні для розгляду 25 000 голосів! Як ми і очікували, легалізація саме одностатевих шлюбів є неможливою в умовах воєнного стану, так як вона потребує змін у Конституції України.
💬 Стаття 157 Конституції України: В умовах воєнного або надзвичайного стану Конституція України не може бути змінена.
Однак, інститут реєстрованих цивільних партнерств #РЦП є найкращою альтернативою у поточній ситуації. І Уряд, на чолі з Президентом, дали нам позитивний сигнал про те, що їх впровадження – тепер лише питання часу! ✅
💬 …Уряд напрацьовував варіанти рішень стосовно легалізації в Україні зареєстрованого цивільного партнерства у рамках роботи з утвердження та забезпечення прав і свобод людини.
Відповідно до статті 116 Конституції України Кабінет Міністрів України вживає заходів щодо забезпечення прав і свобод людини і громадянина, – зазначено у відповіді на петицію.
За текст публікації дякуємо Національний ЧСЧ-консорціум
ПРАВА ЛЮДИНИ ЗАВЖДИ НА ЧАСІ!
Zelenskyy said yes to same-sex partnerships in Ukraine! The Office of the President of Ukraine responded to the petition on legalization of same-sex marriages, which recently has received the necessary 25,000 votes for guaranteed consideration! As we were expecting, the legalization of same-sex marriages is impossible under the conditions of martial law, as it requires changes in the Constitution of Ukraine.
💬 Article 157 of the Constitution of Ukraine: The Constitution of Ukraine cannot be changed during a state of war or emergency.
However, the institute of registered civil partnerships is the best alternative in current situation. And the Government, led by the President, has given us a positive signal that the implementation is now only a matter of time!
Photo from KyivPride & Warsaw Pride 2022
ПРАВА ЛЮДИНИ ЗАВЖДИ НА ЧАСІ!
Shy_by_nik• 02 августа 2022
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
так ведь и в Европе однополые браки не везде разрешены. а мы-то чего впереди паровоза бежим?
п.с. криминальную ответственность за однополую любовь жестко осуждаю.
Шлюб і партнерство це різні речі)
Киев_Елена• 02 августа 2022
Ответ дляпАлАвинкА
Это, конечно, проблема №1 в нашей стране сейчас...
И заметьте, первая петиция к какой прислушалась власть. Все вот пишут, что петиции до одного места...а вот оно как. Раз в год и палка стреляет
Поля Дяченко• 02 августа 2022
Ответ дляFuntikS
Видимо, нормальные люди, которым противен весь этот дурноголовый гейропейский шабаш.
С такими скрепами можно и до парашки скатиться
Безимени890123• 02 августа 2022
Ответ дляFuntikS
Там вообще обсуждать вроде начали, чтобы придумать ’’средний пол’’, оно. Не он и не она, а теперь все дружно в эту гейропу! Докатились.
Ууууу! Прастітуткі!!! Наркомани! Срамота!
COTTONNAJA• 02 августа 2022
И шо, теперь в душевой спортзала их ’девочки’ с нами будут
Таки небесная сотня не зря стояла, и эксгибиционист Гаврылюк
Безимени890123• 02 августа 2022
Ответ дляFuntikS
Ви не з ’отрядов путіна’. Дуже вже ваші вислови схожі.