КротоТо• 02 августа 2022

Одностатевим партнерствам в Україні – бути!

🏳️‍🌈🇺🇦 ОДНОСТАТЕВИМ ПАРТНЕРСТВАМ В УКРАЇНІ – БУТИ! У Офісі Президента України відповіли на петицію про легалізацію одностатевих шлюбів, яка нещодавно набрала необхідні для розгляду 25 000 голосів! Як ми і очікували, легалізація саме одностатевих шлюбів є неможливою в умовах воєнного стану, так як вона потребує змін у Конституції України.

💬 Стаття 157 Конституції України: В умовах воєнного або надзвичайного стану Конституція України не може бути змінена.

Однак, інститут реєстрованих цивільних партнерств #РЦП є найкращою альтернативою у поточній ситуації. І Уряд, на чолі з Президентом, дали нам позитивний сигнал про те, що їх впровадження – тепер лише питання часу! ✅

💬 …Уряд напрацьовував варіанти рішень стосовно легалізації в Україні зареєстрованого цивільного партнерства у рамках роботи з утвердження та забезпечення прав і свобод людини.
Відповідно до статті 116 Конституції України Кабінет Міністрів України вживає заходів щодо забезпечення прав і свобод людини і громадянина, – зазначено у відповіді на петицію.

За текст публікації дякуємо Національний ЧСЧ-консорціум

ПРАВА ЛЮДИНИ ЗАВЖДИ НА ЧАСІ!

Zelenskyy said yes to same-sex partnerships in Ukraine! The Office of the President of Ukraine responded to the petition on legalization of same-sex marriages, which recently has received the necessary 25,000 votes for guaranteed consideration! As we were expecting, the legalization of same-sex marriages is impossible under the conditions of martial law, as it requires changes in the Constitution of Ukraine.

💬 Article 157 of the Constitution of Ukraine: The Constitution of Ukraine cannot be changed during a state of war or emergency.

However, the institute of registered civil partnerships is the best alternative in current situation. And the Government, led by the President, has given us a positive signal that the implementation is now only a matter of time!

Photo from KyivPride & Warsaw Pride 2022
Caramia• 02 августа 2022
Ответ дляFuntikS
Вот именно, можно ведь было в своем русле двигаться. Но мы спешим принять закон о чьих-то ж***х
хто вас лайкає?)
Shy_by_nik• 02 августа 2022
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
так ведь и в Европе однополые браки не везде разрешены. а мы-то чего впереди паровоза бежим?
п.с. криминальную ответственность за однополую любовь жестко осуждаю.
Шлюб і партнерство це різні речі)
FuntikS• 02 августа 2022
Там вообще обсуждать вроде начали, чтобы придумать ’’средний пол’’, оно. Не он и не она, а теперь все дружно в эту гейропу! Докатились.
ТриАна• 02 августа 2022
Ответ дляAsasasasa
Наверное, я в Лондоне, уже не Европа, но тут это в порядке вещей как и курение травки
А чого ви залишаєтесь в цій страшній країні?
Киев_Елена• 02 августа 2022
Ответ дляпАлАвинкА
Это, конечно, проблема №1 в нашей стране сейчас...
И заметьте, первая петиция к какой прислушалась власть. Все вот пишут, что петиции до одного места...а вот оно как. Раз в год и палка стреляет
Asasasasa• 02 августа 2022
Ответ дляТриАна
Я вроде не писала, что мне тут страшно))
FuntikS• 02 августа 2022
Ответ дляCaramia
хто вас лайкає?)
Видимо, нормальные люди, которым противен весь этот дурноголовый гейропейский шабаш.
ТриАна• 02 августа 2022
Ответ дляAsasasasa
не подобається що хтось там цілується, шось курить але ви там лишаєтесь)) дивина тай годі
Чого ви там тоді не протестуєте))
mkuliza• 02 августа 2022
Удалено администрацией...
Caramia• 02 августа 2022
Ответ дляFuntikS
Хай Бог милує, де ви таких слів набрались?)
FuntikS• 02 августа 2022
Вот вам и толерантность. Толерастия!
Nat-li• 02 августа 2022
Ответ дляТриАна
Страждає і сидить в тій поганющій гейропі
ТриАна• 02 августа 2022
Ответ дляNat-li
Вона в Лондоні, там теж все дуже погано)))
Поля Дяченко• 02 августа 2022
Ответ дляFuntikS
С такими скрепами можно и до парашки скатиться
Elena8188• 02 августа 2022
Удалено администрацией...
lith_oops• 02 августа 2022
Ответ дляЗоя Жорівна
Это первый шаг, потом скажут признавайте нас бабами и выедут за границу
И?
ЗайкаСвоя• 02 августа 2022
Мерзость. Просто мерзость.
Asasasasa• 02 августа 2022
Ответ дляТриАна
Чого ви там тоді не протестуєте))
Дивна вы, я пишу что вижу тут, а вам мерещиться, что мне что-то не нравится.
Nat-li• 02 августа 2022
Ответ дляПоля Дяченко
Уже вон сколько скатилось. Жуть, не ожидала такого единения мыслей с лаптевыми
Asasasasa• 02 августа 2022
Ответ дляNat-li
Жіночка , успокойтесь)) у меня все хорошо, я не страдаю и меня ни геи ни кто либо другой не ущемляет)))
Безимени890123• 02 августа 2022
Ответ дляFuntikS
Ууууу! Прастітуткі!!! Наркомани! Срамота!
FuntikS• 02 августа 2022
Ответ дляПоля Дяченко
Это позор и мерзость, и парашка не причем здесь. Не коррупцию побороли, а геев легализовали. Ура, достигнем!
Asasasasa• 02 августа 2022
Ответ дляТриАна
Да нет, тут все очень хорошо, погано то у вас в голове))
COTTONNAJA• 02 августа 2022
И шо, теперь в душевой спортзала их ’девочки’ с нами будут Таки небесная сотня не зря стояла, и эксгибиционист Гаврылюк
Nat-li• 02 августа 2022
Ответ дляAsasasasa
Заметно. Прям очень
ТриАна• 02 августа 2022
Ответ дляAsasasasa
Ви там лондонцям похаміть))) це ви тут смілива а там не жужєте тихенько сидите зі всім згідні і з геями і тд
Asasasasa• 02 августа 2022
Ответ дляNat-li
Заметно. Прям очень
Ну вам виднее, я ж не спорю
Безимени890123• 02 августа 2022
Ответ дляFuntikS
Ви не з ’отрядов путіна’. Дуже вже ваші вислови схожі.
Nat-li• 02 августа 2022
Ответ дляТриАна
А то! Социалочка сама себя не получит))
kris_lynx• 02 августа 2022
Где же были эти права людини, когда без прививки выкидывали с работы, учёбы, транспорта? Двойные стандарты как всегда