Ламборджини• 03 августа 2022
Міноксидил
Дівчата добрий вечір, скажіть будь ласка хто приймає міноксидил, росли у вас волосся, пушок на лиці?
Плакулька• 03 августа 2022
У моей подруги. Но ей потом сказали, пшикать на корни волос аккуратно, и лицом в подушку не спать. Так как с волос переходило средство на наволочку, а она потом дотрагивалась лицом.
Gala_la_la• 03 августа 2022
Я періодично 2% розчин додаю до реп´яхової сироватки для волосся і курсами втираю в шкіру голови. То наче з обличчям все нормально.
Ламборджини
• 03 августа 2022
Ответ дляПлакулька
Дякую, третій місяць на ньому і бачу що на вухах якось більше пушкових волос , сказали що не можна перед сном наносити , треба за три часа ((
Ламборджини
• 03 августа 2022
Ответ дляГлубоководная селедка
Да, очень. Воск и лазер.
Після воску не буде ще більше рости ?
Глубоководная селедка• 03 августа 2022
Ответ дляЛамборджини
Після воску не буде ще більше рости ?
Нет, конечно))))
Брызжу ядом• 03 августа 2022
Міноксидил - це щоб лисина заросла? Чоловіку куплю, бо він комплексує.
Ламборджини
• 03 августа 2022
Ответ дляГлубоководная селедка
Нет, конечно))))
Дякую, бо щось хвилююсь ))
Ламборджини
• 03 августа 2022
Ответ дляБрызжу ядом
А якщо перестать користуватись ним, то волосся порідшає?
Лікар казала що треба шість місяців, потім переведе мене на інший препарат
барабанщица• 03 августа 2022
Ответ дляGalyna1211
Вам он помогает?ростут новые волосы? Какой покупаете?
барабанщица• 03 августа 2022
Ответ дляЛамборджини
Помогает вам? Какой покупаете миноксидид?
Глубоководная селедка• 03 августа 2022
Ответ дляЛамборджини
Нет замены миноксидилу. Прекратите пользоваться и выпадение сразу же возобновиться.
Gala_la_la• 03 августа 2022
Ответ длябарабанщица
Так, періодично пух такий, короткі волоски, які важко вкладаються, видно на макушці.Ну і я майже 20 років пергідрольна білявка з фарбуванням кожні 4 тижні і в мене все ще довге волосся. Тому мабудь допомогає.
Використовую різний, який є доступний для замовлення. Останній раз ось такий брала.
Ламборджини
• 03 августа 2022
Ответ дляГлубоководная селедка
Вона казала що є препарат який вона назначає після міноксидил, якийсь рослинний.В мене більше волосся лізло з за низького феритіну , три роки його не могла підняти .
Ламборджини
• 03 августа 2022
Ответ длябарабанщица
В аптеці Інтелі міноксидил , жіночка фото знизу виклала, такий і я купляю
барабанщица• 03 августа 2022
Ответ дляGalyna1211
А как вы им пользуетесь, каждый день или как то курсами? Если прекращаете пользоваться,волосы выпадают те,что выросли?
барабанщица• 03 августа 2022
Ответ дляЛамборджини
И как,видно результаты, помогает?
Gala_la_la• 03 августа 2022
Ответ дляЛамборджини
Ви шо на порадниці жіночками обзиватись, тут всі ,,дєвушкі,,
або ,,дєвочкі,,
Gala_la_la• 03 августа 2022
Ответ длябарабанщица
У мене є спеціальна бутилочка з носиком на 6 мл (залишилась після якихось ампул для волосся - дуже зручна) куди я наливаю 4 мл реп´яхової сиворотки для волосся, вона недорога, є українського виробництва (зустрічається на мейкапі чи в аптеках) і 2 мл міноксидилу. Як помила голову, висохла, втерла у шкіру. Але я забуваю регулярно це робити. Може в середньому 2 рази на тиждень з місяць роблю. Але це в профілактичних цілях, якщо є серйозна алопеція, то треба консультуватись з лікарем.
барабанщица• 04 августа 2022
Ответ дляGalyna1211
Понятно, спасибо. А что за репейная сыворотка?можно ссылку на неё?
Ламборджини
• 04 августа 2022
Ответ длябарабанщица
И как,видно результаты, помогает?
Так , є . І не так страшно користуватись як його описують)
Ламборджини
• 04 августа 2022
Ответ дляGalyna1211
або ,,дєвочкі,,
Вибачаюсь))
Ламборджини
• 04 августа 2022
Ответ дляБрызжу ядом
Без призначення лікаря не купляйте
Gala_la_la• 04 августа 2022
Ответ длябарабанщица
Вбийте в гугл, 100-140 грн ціна є в аптеках, в косметичних магазинах, є в ампулах фасована. Але я купую в бутилці. Вона сама по собі корисна для волосся.
барабанщица• 04 августа 2022
Ответ дляGalyna1211
Спасибо!
Там-тарарам• 05 августа 2022
Я втираю в корні зранку і ввечері Генеролон ( 2% міноксидил) 248 грн.Ввечері десь за 1 год.до сну. Нічого не тече, він на спирту і висихає дуже швидко. Ще п´ю Альфа-Біселен Інтенс капсули №30. Все по рекомендації трихолога вже два місяці. Ніякого пушку на обличчі не помічаю, а на голові є покращення росту нового волосся.