Сметчица• 03 августа 2022

Ідеальні жарені пиріжки!

Ніколи не виходили нормальні. То олія аж капає, то тісто сире. Взагалі щодо тіста я рукожоп. Ще й лінива. А це просто ідеальні вийшли. Олію відштовхує таке тісто і вони аж хрумкі. Не можу не поділитися.
Zelenkа• 03 августа 2022
Ответ дляКозачка
Ось і попийте водички кип´яченої.
Та щас) Пельмені із сметаною
Сам себе Петросян• 03 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Я вже воду поставила))
Пам‘ятаю, років 15 тому в Кирилівці, які ж класні були пиріжки з картошкою і чебуреки, ех
А я згадую чебуреки з Щасливцево, Арабатська стрілка 😔
Zelenkа• 03 августа 2022
Ответ дляСметчица
я така ж. Худну кожного дня, але як чогось захочеться - не можу відмовити. Мабуть, це любов)
Я от наприклад не їм ковбаси, ну просто не люблю. Краще відварю язик свиний або серце. А от пиріжок з картошкою - то смак дитинства!
Я такая - жду трамвая• 03 августа 2022
Ответ дляСметчица
Хотіла взагалі вижарні написати, але уявила ті коменти і передумала))
Ви що? Тут самі професора і вчителі. Майте совість! Пишіть грамотно
Резвая лошадка• 03 августа 2022
Так а шо робити з сухими дріжжами (дріждями?)
Просто це все одночасно в миску наколотити і вимісити чи якісь окремі танці з бубном треба?
Zelenkа• 03 августа 2022
Ответ дляСам себе Петросян
Такі тонкі, великі, всередині м‘ясо+сир+зелень+помідор? Їх ще роблять на 16 станції в Одесі...
Я такая - жду трамвая• 03 августа 2022
Ответ дляСметчица
фото
Можна і біляші)
Я такая - жду трамвая• 03 августа 2022
Ответ дляСметчица
Я теж вперше. Тепер тільки так)
Відвар солили?
Сам себе Петросян• 03 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Ага, вони... Смакота. На базарі біля джерела продавались
автор Сметчица • 03 августа 2022
Ответ дляРезвая лошадка
В теплий відвар - дріжді, сіль і цукор. Трохи постоїть, хв 15 і кидати все інше. Муку я просіювала і поступово вводила
Zelenkа• 03 августа 2022
Ответ дляСам себе Петросян
Ми там не були, але я так розумію, це рецепт місцевий у всіх. А риба яка на тих ринках, ех, ну нічого - ще поїдемо!
Я такая - жду трамвая• 03 августа 2022
Ответ дляСметчица
Скільки того життя
автор Сметчица • 03 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Теж зберегла собі рецепт, секрет, мабуть, у відварі картопляному замість води
Думаю да, бо я раніше пробувала і на воді, і на кефірі, і на сироватці - не виходило нормально
автор Сметчица • 03 августа 2022
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Відвар солили?
Да
ok1904• 03 августа 2022
Ответ дляСам себе Петросян
Не рвіть душу
Zelenkа• 03 августа 2022
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Скільки того життя
Так отож... Я зараз взагалі стала простіше до всього ставитись, просто купила в АТБ по акції Активію без цукру) А так, скільки того життя зараз фраза має нове значення...
ok1904• 03 августа 2022
Ответ дляСам себе Петросян
Там декілька різних точок, Ви про ті що у татар?
Смачні в селі на зупинці смажили
Творю чудеса• 03 августа 2022
Ответ дляСметчица
фото
Красавцы. Теперь пирожков хочу((
Резвая лошадка• 03 августа 2022
Ответ дляСметчица
Дякую
Я такая - жду трамвая• 03 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Від ваших слів хочу плакать
Я такая - жду трамвая• 03 августа 2022
Тепер пишіть хтось рецепт ідеальних чебуреків)))
Zelenkа• 03 августа 2022
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Від ваших слів хочу плакать
Не треба плакати! Я от свій ДН у жовтні хочу святкувати без війни!
Семена рукколы• 03 августа 2022
Ответ дляСметчица
фото
Попробуйте ещё на заварном тесте, на кипятке. Очень классное приятное тесто, с ним легко работать и не нужно ждать, пока подойдёт. Я с тестом дружу, всегда такое делаю
ss..• 03 августа 2022
Ответ дляТень льва
Как я хочу пирожков ..это капец..но дрожжей нет, олии нет...
у меня картошку пожарить даже нормально не получается(
Ламборджини• 03 августа 2022
я рукожоп, ще й лінива, мій максимум - закалапуцав та вилив у форму..
але...декілька разів робила такі пиріжки, не знаю як там ідеальні чи ні...але бистро, кухня не засрана, при жарці олія не шкварчить і пиріжки не всмоктують олію як мочалка
Я такая - жду трамвая• 03 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Так і буде)
ss..• 03 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Та що за нафіг, тільки випила кефіра, бо худаю, а тут тема про пиріжки з картошкою улюблені😂
приготовьте и покушайте, у вас от удовольствия калории растают, даже больше чем было.
Zelenkа• 03 августа 2022
Ответ дляss..
Дякую! Так і зроблю, відварю на вихідні картошки, зроблю пиріжків і запрошу худіючу подружку))) Ми на суші хотіли вийти, але пиріжки краще!
Смурфик• 03 августа 2022
Ответ дляСтекловыжималка
Это распространенный метод на отваре, его хвалят.
Я и сама хочу попробовать.
А почему хвалят? Чем тесто отличается от обычного?
Я тоже такое впервые вижу, делаю на тёплой воде
ss..• 03 августа 2022
Ответ дляZelenkа
В мене є домашні пельмені
не пельмени есть вредно, туда напихают...