Сметчица• 03 августа 2022
Ідеальні жарені пиріжки!
Ніколи не виходили нормальні. То олія аж капає, то тісто сире. Взагалі щодо тіста я рукожоп. Ще й лінива. А це просто ідеальні вийшли. Олію відштовхує таке тісто і вони аж хрумкі. Не можу не поділитися.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 03 августа 2022
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Тепер пишіть хтось рецепт ідеальних чебуреків)))
вода, сіль, борошно, олія.
тісто на дотик як вушко, трохи м’якіше, ніж на вареники
залишити хвилин на 40-45, щоб клійковина попрацювала.
начинка - цибуля і м’ясо 1:1, подрібнити на м’ясорубці, решітка з великими отворами. сіль, перець, зелень за смаком. розвести водою, щоб було як кашиця, поставити до морозилки, щоб трошки вода схопилася.
ну як смажити - то вже відомо всім.
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
вода, сіль, борошно, олія.
ну як смажити - то вже відомо всім.
Читала, для хрумкості додають ложку горілки в тісто)
Ро30BbIu_CJIoHuK• 03 августа 2022
Ответ дляZelenkа
для хрумкості та щоб оті красиві бульбашки були - як раз додають олію. а горілка то для смаження, щоб тісто не вбирало жир
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Зрозуміла! Ви знаєте, ось зараз говоримо із вами про чебуреки, а я подумки стою в кафе на базі ’Лідія’ в Затоці і чекаю свій із м‘ясом і зеленню..
Анонимба• 03 августа 2022
Ответ дляСметчица
фото
Ну зачем Вы это показали мне
Теперь не усну ночью
Ро30BbIu_CJIoHuK• 03 августа 2022
Ответ дляZelenkа
а я в Сартані у добрих товстих гречанок
нема більше Сартани...((((
Ответ дляZelenkа
А мені на Арабатці сижу у татар, чнкаю чебурек і лагман , читаю написи подяки на стіні Київ, Львів, Краматорськ, Полтава, Ізюм і т д.
Анонимба• 03 августа 2022
Ответ дляЛамборджини
я рукожоп, ще й лінива, мій максимум - закалапуцав та вилив у форму..
але...декілька разів робила такі пиріжки, не знаю як там ідеальні чи ні...але бистро, кухня не засрана, при жарці олія не шкварчить і пиріжки не всмоктують олію як мочалка
Спасибо огромное!
Этожзвяздаяегообожаю• 03 августа 2022
Ну, на отваре никогда не слышала, не говоря уже чтоб делать. Но попробовать можно. Наверно оно будет более эластичным, что ли
Ответ дляok1904
Або в Мелітополі, зранку вигрузились з потягу, і навпроти вокзалу місцевий супермаркет, кава і смачнющі заварні тістечка, поки маршрутка на Кирилівку..
Ро30BbIu_CJIoHuK• 03 августа 2022
Ответ дляZelenkа
Я почала гуглити, це база відпочинку біля Харкова? Пздц... Бля, слів немає, просто немає.
ні, це грецьке селище біля Маріка
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
ні, це грецьке селище біля Маріка
Ого, не знала.. Так далеко ніколи не їздили, бо до Одеси ближче, та і до Болгарії простіше, ніж ніч у потягу з пересадками.
А я вірю, що все повернеться! Вчора списались із нашою хазяйкою в К-Бугаз. Каже то шо, море закрите, але є басейн і чисте повітря. Ось думаю...
Ответ дляZelenkа
Якби Ви знали які там круассани в готелі Вознесенський подавали на сніданок, такі ж як в Парижі,чи Відні , класичні

Успішна деокупація українстютких земель у межах 1991 року

Ро30BbIu_CJIoHuK• 03 августа 2022
Ответ дляZelenkа
в мене там друзі жили
чоловік такий трохи чудний, в якомусь сезоні ’Битви екстрасенів’ приймав участь.
не знаю, що з ними, де вони...чи живі, чи загинули
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
в мене там друзі жили
Це саме страшне. В мене подружка з Луганська в Харків переїхала, вже другий раз сказала - нікуди не двинусь, будемо тут. Але ми віримо, що знову будемо жерти перепічки з колою і тихенько підливати у стаканчики бальзам для настрою)))