Божья коровка• 03 августа 2022
Підкажіть будь ласка стосовно результатів аналізів
Прийшли мамині результати, хвилююся стосовно виділених показників, чи б не могли ви підказати, що це може означати
Божья коровка
• 03 августа 2022
Ответ дляНадежда наш компас
Вас все в нормі, виділено це коли в рамці
А те що помічено поряд з цифрою зірочка і вони більші за норму, це нічого страшного?просто подумала, що вони зараз почали по іншому помічати..
Из Виа-гры• 03 августа 2022
По поводу незрелых тне понятно. То ли я туплю. Норма : до 1.1, а результат 11.0
Глаза_в_3_карата• 03 августа 2022
Ответ дляБожья коровка
Правильно вы думаете, со звёздочкой отклонение, там и ссылка внизу есть.
Божья коровка
• 03 августа 2022
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Дякую, то подумала, що щось не так зрозуміла...
Божья коровка
• 03 августа 2022
Ответ дляИз Виа-гры
Так, все вірно, результат виходить більше норми
Из Виа-гры• 03 августа 2022
Ответ дляБожья коровка
В 10раз. Странная ситуация. Кстати, вцелом, анализ прям хороший.
Божья коровка
• 03 августа 2022
Ответ дляИз Виа-гры
А мама в целом здорова? Или есть серьезные болезни?
Є хронічні, але в цілому все нормально
Можливо краще через деякий час ще раз переробити..
Из Виа-гры• 03 августа 2022
Ответ дляБожья коровка
Є хронічні, але в цілому все нормально
А какие именно хронические, если не секрет? Конечно, можно пересдать позже.
Божья коровка
• 03 августа 2022
Ответ дляИз Виа-гры
Трохи не зручно таке писати вибачте, геморой, тиск знижений та хронічний фарінгіт
Из Виа-гры• 03 августа 2022
Ответ дляБожья коровка
Ничего страшного) тут всё анонимно. А по какой причине решили сдать анализ? Просто для профилактики ?
Божья коровка
• 03 августа 2022
Ответ дляИз Виа-гры
Так, давно не ставала, вирішила перевірити
Из Виа-гры• 03 августа 2022
Ответ дляБожья коровка
Если ничего нового не беспокоит, то не переживайте. Анализ вполне хороший
Божья коровка
• 03 августа 2022
Ответ дляИз Виа-гры
Дякую вам