175см55кг19лет (она)• Изменено 03 августа 2022
Вы бы покупали такое за пособие?
Знаю людей которые покупают за пособие дорогие телефоны и парфюм за 80 100€, это нормально, могут ли за это отменить пособия если узнают? Я в шоке с таких ( , а потом винят всех беженцев
grechka827• 04 августа 2022
Ответ дляИнстагра_мерша
смотрю конечно, посмотрим еще по другому, если они отправят всех беженцев разом сюда обратно и оружие не дадут, кое кто засунет язык сами знаете куда. скромнее надо быть, господа.
Кому надо?
Инстагра_мерша• 04 августа 2022
Ответ дляgrechka827
Та ясно, ви точно знаєте як вони і що перевірили
маю там друзів і родичів) очі них є, не сумнівайтеся.
Дикая Роза• 04 августа 2022
Ответ дляИнстагра_мерша
чудово, їхня країна ще вам щось винна) то вони ще ваше право як слід не перевірили
Ох и глубоко засел комплекс меньшовартости. Украину уничтожают в том числе и с молчаливого согласия Европы, а вы все глазки в пол тупите, да своим глотки грызете.
Дикая Роза• 04 августа 2022
Ответ дляГде тут 0?
Який швидкий регрес) а починала із Шекспіра
Шекспир не для тебя, смирись
grechka827• 04 августа 2022
Ответ дляИнстагра_мерша
І?
grechka827• 04 августа 2022
Ответ дляИнстагра_мерша
всім, кому весь світ винен
Удалено администрацией...
Сундучок с каникулами• 04 августа 2022
Ответ дляЦвиринь
А если человек и жрамши и пимшы и деньги свои имевши, а пособие берёт на свои прихоти, это нормально? Я здесь в батле не учавствую, просто интересно мнение.
Мнение такое,что потом те,кто действительно нежрамши куй получат от еуропы.куй без соли
Дикая Роза• 04 августа 2022
Ответ дляИнстагра_мерша
Удалено администрацией...
Strelka_007• 04 августа 2022
Я дивуюся курцям в нашому гуртожитку. Зранку до ночі з тими цигарками як зомбаки стоять, ще й бухають. Пачка цигарок від 5 євро і більше (їм на добу максимум), спиртне теж дороге. Замість дітям купити фруктів, якоїсь їжі смачної і кориснлї, симпатичної одежинки не з секонду. А ще в Гамбурзі стільки всього цікавого для дітей і дорослих. І за гроші, і безкоштовно. А вони стоять і на вітер ті виплати марнують замість порадувати власних дітей. А діти на одному й тому ж майданчику дуріють, нічого не бачать. Ось цього дійсно не розумію.
Бабочки в моём животе• 04 августа 2022
Ответ дляБоХатая
Удалено администрацией...
Где тут 0?• 04 августа 2022
Ответ дляДикая Роза
Шекспир не для тебя, смирись
Твою грилу натуру Шекспіром не прикриєш, навіть не намагайся
Инстагра_мерша• 04 августа 2022
Ответ дляgrechka827
Удалено администрацией...
ти по життю мало що розумієш, по ходу.
grechka827• 04 августа 2022
Ответ дляStrelka_007
Да, жити треба заради дітей, у всьому собі відмовити, все тільки дітям
БоХатая• 04 августа 2022
Ответ дляБабочки в моём животе
Удалено администрацией...
БоХатая• 04 августа 2022
Ответ дляБабочки в моём животе
Удалено администрацией...
Кстати, вот тебе на ночь подарок
grechka827• 04 августа 2022
Ответ дляИнстагра_мерша
ти по життю мало що розумієш, по ходу.
Удалено администрацией...
Инстагра_мерша• 04 августа 2022
Ответ дляДикая Роза
Удалено администрацией...
Дикая Роза• 04 августа 2022
Ответ дляГде тут 0?
Удалено администрацией...
Инстагра_мерша• 04 августа 2022
Ответ дляgrechka827
Удалено администрацией...
Strelka_007• 04 августа 2022
Ответ дляgrechka827
Нащо ці маніпуляції? Паління шкідлива звичка, як і часта випивка. Не більше і не менше. А в Німеччині ще й неймовірно дороге егоїстичне задоволення для батьків на соціалі.
grechka827• 04 августа 2022
Ответ дляStrelka_007
Удалено администрацией...
Дикая Роза• 04 августа 2022
Ответ дляИнстагра_мерша
Удалено администрацией...
Ути-пути))) Какие мы грозные
grechka827• 04 августа 2022
Ответ дляБоХатая
Удалено администрацией...
Ну я підозрюю це всього навсього зависть і невміння мислити
Инстагра_мерша• 04 августа 2022
Ответ дляДикая Роза
Ути-пути))) Какие мы грозные
Удалено администрацией...
Где тут 0?• 04 августа 2022
Ответ дляДикая Роза
Удалено администрацией...
Дикая Роза• 04 августа 2022
Ответ дляИнстагра_мерша
Удалено администрацией...