Добрий день
Хотіла оформити заявку на сайті е-допомога.
Весь час відхиляють і пишуть, що ніби-то яв же колись щось до них вже зверталася (ні)
Звернулася на гарячу лінію привата, мене послали в ООН, дали номер телефону, завтра требуде дзвонити.
0 800 30 77 11, якщо комусь потрібно
Якщо у кого є досвід і час, стосовно цього питання, напишіть будь ласка
Дякую
0 800 30 77 11, якщо комусь потрібно
Дякую
Saintpaulia• 03 августа 2022
Ответ дляОльга_1301
11 липня
Має мінімальну пенсію? З безпечних територій чи ні? Кажуть, від того залежить, чи пройде заявка
Ольга_1301• 03 августа 2022
Ответ дляSaintpaulia
Пенсіонер з мінімальною пенсією.
ВПО, але не із зони бойових дій.