Black Umbrella• Изменено 04 августа 2022

Бачили заяву Емнесті?

Знаю, що не можна посилання без опису, але мій опис буде тільки з матюками. В двох коректних словах - нагнали на ВСУ стільки гівна, що навіть Кулеба у ФБ палає. Дам нижче посилання.

Подробиці:
https://www.svoboda.org/a/amnesty-international-vs...

І питання: хто після цього Емнесті?
Результат:
вже голосів: 77
54 (70.13%) Проджна кацапська сволота
23 (29.87%) Нивсьотакадназначна
автор Black Umbrella • 04 августа 2022
Ответ дляna_podiume
Давайте так.
У вашому дворі поставили ПВО.
Біля вашого МАФу блок-пост.
Все це мовчки, навіть без поради євакуації.
Тепер ви потенційна ціль.
Ну як?
Ви рішення приймаєте своєю головою чи за порадами евакуації?

Вероника-2014• 04 августа 2022
Ответ дляЕлена1265
Зачем вы это спрашиваете? Вам полностью адрес написать?
Боюсь, что и такие найдутся
Polz• 04 августа 2022
Дибільна стаття. Ще напишіть, що згвалтовані жіти, жінки і чоловіки сами винні, а русня свята
автор Black Umbrella • 04 августа 2022
Ответ дляУнция яда
Ну а как? Надо де как то оправдывать гибели мирных. В школах зсу, в больницах рептилоиды, в театрах тро и так далее. С этим принципом враги везде, вон даже в тц и на вокзалах. Удобная манипуляция мотылять этими фактами перед организациями.
Так отож.
Елена1265• 04 августа 2022
Ответ дляPolz
Тому і кажуть людям виїжджати з небезпечних регіонів. Чи ЗСУ мають в полі ховатись, а рашисти по них лупити будуть? Війна іде
В таком случае из страны нужно выезжать, а не только из опасных регионов
автор Black Umbrella • 04 августа 2022
Ответ дляPolz
Тепер свинособаки розмахуватимуть нею як прапором
clernikol• 04 августа 2022
Ответ дляBlack Umbrella
А треба мовчати? Обісрали - обтікаєм?
В бан
Да нет, дайте плацдарм для того,чтобы сейчас некоторые неумные люди начали писать, где,что и кого они видели собственными глазами, вон, как дама выше

Rikitikitavi_2022• 04 августа 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Чому?
Тому що дійсно не все так однозначно но не так як ви думаєте, можут деякі з Западу топити Україну щоб на мирні переговори йшли та їх нарешті до газу допустили, там треба розбиратися із тим Емнесті і докопуватися як дійсно є, для цього існує уголовна прокуратура військова міжнародна, я не можу перевіріти данні Емнесті, але також не розумію яке право вона має таке постити про наших військових під час активних бойових дій? бо на ділі на справі чи як правильно це означає що зараз всі школи чи що вони там вписали - закона військова ціль росії, а на носу перше вересня, таке не можна публікувати просто у воєний час зовсім навіть якщо це правда, бо це наражає на небезпеку всю країну і цивільних, але я можу бути не права тому що ще не читала
Унция яда• 04 августа 2022
Ответ дляjannjann77
Падаждите! Эти суки стреляют, куда хотят, а мы должны спрашивать у соболезнующих и обеспокоенных, где и кого размещать? Или я неправильно что-то понимаю.
Вы не правильно понимаете. Они стреляют строго по военным обьктам, то прилетает оно куда попало. Сарказм если шо.
Елена1265• 04 августа 2022
Ответ дляjannjann77
Вы неправильно понимаете
автор Black Umbrella • 04 августа 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Так а тему навіщо закривати?
Rikitikitavi_2022• 04 августа 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Так а тему навіщо закривати?
тому що щас набегуть скажені, а тема дійсно страшна, тому і сказала - від гріха подалі
Polz• 04 августа 2022
Ответ дляЕлена1265
Вы неправильно понимаете
А як треба?
автор Black Umbrella • 04 августа 2022
Ответ дляУнция яда
Навіть якщо й прилітає куди попало, то там згодом малюють воєнний об´єкт. А Емнесті допоможуть з обгрунтуванням
na_podiume• 04 августа 2022
Ответ дляBlack Umbrella
В будинках можуть жити і старі люди, котрі навіть в магазин не виходять. То вони мають право знати, що їх наражають на небезпеку?
Renesmeе 16• 04 августа 2022
Унция яда• 04 августа 2022
Вон в Торецке 8 погибших на остановке. И шо? Это не они стреляют, это люди игнорят убежища и вообще был же приказ эвакуироваться. Так что сами виноваты! Это вбросы для zиганутых масс.
candy07• 04 августа 2022
Ответ дляna_podiume
Давайте так.
У вашому дворі поставили ПВО.
Біля вашого МАФу блок-пост.
Тепер ви потенційна ціль.
Ну як?
Удалено администрацией...
автор Black Umbrella • 04 августа 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Та пішли вони в дупу ці скаженні. Я в шоці просто від цинізму цієї організації. Продажна сволота, висновки воно пише...

Filomena• 04 августа 2022
Дівчата видихайте!
Згідно того ж міжнародного права рашисти перед нанесенням удару мають попередити цивільне населення, що може потрапити до зони ураження.
Як то було у Краматорську.
Маю надію, що знайдеться той, хто дасть гідну відповідь
Polz• 04 августа 2022
Ответ дляcandy07
Удалено администрацией...
Давайте ще місто і номер
Rikitikitavi_2022• 04 августа 2022
Ответ дляBlack Umbrella
а, ну тоді чавить їх як тарганів та з їдайте, зараз повалять, але добре що хоч без анонімів
clernikol• 04 августа 2022
Ответ дляBlack Umbrella
И цветами из вашей темы....
автор Black Umbrella • 04 августа 2022
Ответ дляRenesmeе 16
фото
Все правильно пише. Тварюки нахабні, як так можна...
candy07• 04 августа 2022
Ответ дляPolz
Давайте ще місто і номер
Удалено администрацией...
darsi• 04 августа 2022
Ответ дляna_podiume
Давайте так.
У вашому дворі поставили ПВО.
Біля вашого МАФу блок-пост.
Тепер ви потенційна ціль.
Ну як?
Не в одном жилом дворе не ставят ПВО, так как рашкождуны сдают позиции.
Мелитрисса• 04 августа 2022
Ответ дляFilomena
Дівчата видихайте!
Як то було у Краматорську.
Они в Краматорске каким то образом предупреждали?
Filomena• 04 августа 2022
Ответ дляcandy07
Удалено администрацией...
Вибачте, ви що таблетки випити забули?
na_podiume• 04 августа 2022
Ответ дляdarsi
Зараз купа ЖК у колишній промці та на околицях
Filomena• 04 августа 2022
Ответ дляМелитрисса
Звісно ні! А мали б
Вони ж типу по заводу поруч били…