ИграйМойГормон• 04 августа 2022

Я хвойда звичайна?

Влаштувалась на роботу, тут скільки достойних чоловіків. Ловлю себе на думці, що якби хтось проявив ініціативу, то я б без вагань погодилась піти на побачення. Але я ж ніби в іншого чоловіка закохана(
Таке ж не може бути ?
Королева Сарказма• 04 августа 2022
От власне, що ’ніби’ закохана)
Тарабарщина• 04 августа 2022
незвичайна
Мама Карло• 04 августа 2022
Ні, просто не закохана.
Эскиз бесконечности• 04 августа 2022
Ні, незвичайна.
Одне допускати собі в думках таке, а інше обговорювати це на форумі.
Из ДОМа-2 Я• 04 августа 2022
Мені навпаки ніхто не подобається. Ніде.
Може до вас на роботу піти?
Беззубовна• 04 августа 2022
Аналогично) сегодня была собеседовании,берут на работу ....я позиционирую себя,что я ’работник года’,пришла сугубо работать...но тут не паханый Фронт работ....и встречаюсь...с ’чемодан без ручки,и выбросить жалко и нести втягость’
Беззубовна• 04 августа 2022
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ні, незвичайна.
А что такого,что автор обсуждает это здесь под анонимом?
Из ДОМа-2 Я• 04 августа 2022
Ответ дляБеззубовна
Ого. Собеседование и сразу же сказали что берут на работу? Я думала такого не бывает
Эскиз бесконечности• 04 августа 2022
Ответ дляБеззубовна
Нічого такого. Просто це робить її незвичайною. Як правило все про що написала автор як правило, тримають в своїй голові.
автор ИграйМойГормон • 04 августа 2022
Ответ дляЭскиз бесконечности
яке таке правило?)) ніколи про нього не чула))
Малинка• 04 августа 2022
Кроме закоханості какие-то обязательства перед другим мужчиной есть?
автор ИграйМойГормон • 04 августа 2022
Ответ дляМалинка
нет
Кудряшка Сью• 04 августа 2022
Років вам скільки?
Ніби закохана - це ні до чого вас не зобов´язує і ні в чому не обмежує. Це означає вашу потребу мати стосунки. Імовірно, ви в дітородно-шлюбному віці, гормони, очікування від родини та соціуму, стереотипи.
Бажано розібратися для себе, чого саме ВИ хочете, серйозних стосунків чи сексу для задоволення власних потреб. І також, яке ставлення до стосунків у колективі. Ви ж не хочете мати відповідну репутацію та міняти через це роботу?
olka802• 04 августа 2022
Ви ще у пошуку,я не закохана.
Хи хи, ну ну• 04 августа 2022
Секса у вас давно не было, вот и хотите всех подряд.
МояХатаЗкраю• 04 августа 2022
О, тема с попным сексом с турком у тролля не зашла, создала новую
Pіxel• 04 августа 2022
о боги
пойти на свидание это уже хвойда?))) вам наверняка это уже написали))
Не стесняюсь• 04 августа 2022
І шо? Уваги вам хочеться. Нічого кримінального не бачу.
кнопкодав• 04 августа 2022
Тю, така назва цiкава, думала таке прочитаю, ну вас автор, флiртуйте собi на здоров´я. Це ж класно.