Каменная Фрося• 04 августа 2022

Чому так поставили вхідні двері? Це нормально?

Були заміри, двері робили на замовлення. Сьогодні встановили їх та по боках залишились такі великі дири. Чому вони виникли? Двері (відкривна частина) - лише 75 см. А можна було 85 мінімум, якби не ці дірки...
Нетутешня• 05 августа 2022
Ответ дляЛюблюДевчонок
Така технологія
Віконний проєм зашивається екструдованим пінопластом,на нього наклюється спеціальна резинка і вставляється вікно,все
Піна(воно навіть і не піна,а така штука пластична) трошки впорскується в кріплення між вікном та стіною,дюбеля саляться на хімічні анкера
Ось фото,але добре не видно …
Спасибо за фото, не знала, что так можно. Это вид изнутри помещения?

ЛюблюДевчонок• 05 августа 2022
Ответ дляНетутешня
Так,зсередини
Цыбулька• 05 августа 2022
Ответ дляКаменная Фрося
На вухах металевих вони тримаються!
Они должны крепиться в плоскости проема. А не к соседней стене.
Муж у вас вообще при уме, или как? Куда смотрел?
автор Каменная Фрося • 05 августа 2022
Ответ дляЦыбулька
Вони там і встановлені. У пройомі
Цыбулька• 05 августа 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Вони там і встановлені. У пройомі
КРЕПИТЬСЯ должны в проёме. Стоять - то само собой.
автор Каменная Фрося • 05 августа 2022
Ответ дляЦыбулька
А вони де закріплені? На стелі?
Цыбулька• 05 августа 2022
Ответ дляКаменная Фрося
А вони де закріплені? На стелі?
Вы прикидываетесь?)
Ладно, всё, у вас прекрасные двери! Правильно изготовлены и правильно установлены!. Вообще не пойму о чем тема. Пользуйтесь на здоровье!
автор Каменная Фрося • 05 августа 2022
Ответ дляЦыбулька
Вы прикидываетесь?)
Поясніть, ДЕ встановлені та закріплені мої двері, як не в дверному пройомі?