Каменная Фрося• 04 августа 2022
Чому так поставили вхідні двері? Це нормально?
Були заміри, двері робили на замовлення. Сьогодні встановили їх та по боках залишились такі великі дири. Чому вони виникли? Двері (відкривна частина) - лише 75 см. А можна було 85 мінімум, якби не ці дірки...
Каменная Фрося
• 04 августа 2022
Ответ дляПатриоточка
Вы должны были дозаказать накладки.Вы купили просто полотно
Які накладки? Відкоси ще треба поштукатурити, коробку видно майже не буде. У мене питання - чому з боків таки дірки, що їх аж піною задули?
12 галюцинаций• 04 августа 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Так їх так зафіксували. А ви як думали це має виглядати? Вікна теж при монтажі піною задувають.
Патриоточка• 04 августа 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Гугл в помощь
Каменная Фрося
• 04 августа 2022
Ответ для12 галюцинаций
Ось тут інакше. Від стіни відразу коробка йде. Піни значно менше
Брюлик в стразах• 04 августа 2022
Ответ дляКаменная Фрося
А як двері кріпити?
english book• 04 августа 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Тому що ці двері сеоріш за все не під замовлення.
Я чотири ращи замовляла двері,все стає під про´єм.І кріпляться вони зовсім не так.Товстелезна арматура в стіну,і до неї приварена коробка.
12 галюцинаций• 04 августа 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Ну так то й квартира інакша
неДоЖиру• 04 августа 2022
Ответ дляПатриоточка
Гугл в помощь
И чем вам тут помог Гугл? Вы хоть понимаете, что указано на схеме? Там просто вынесены разметки, как определить размер дверного полотна.
Розавенная• 04 августа 2022
3 рази вставляли різні двері і жодного разу таких зазорів не було, максимум по 2 см по бокам, закривалось то накладками на двері
Каменная Фрося
• 05 августа 2022
Ответ для12 галюцинаций
Ну так то й квартира інакша
Ну то ясно, що не моя, а інша. В мене взагалі будинок приватний, а не квартира. Але цікавить, чому в мене є дірки, а там на фото нема
Каменная Фрося
• 05 августа 2022
Ответ дляМост_Устал
Двери стандартные наверное ...а проем больший
Фірма заміряла розміри та виготовляла двері під замовлення... Навіщо тоді вони заміряли, якщо встановили стандартні?(
english book• 05 августа 2022
Вони мабуть припустили,що ще буде штукатурка на стінах,або інше оздоблення.Бо там же піноблок лише голий.
Херсон це Україна• 05 августа 2022
Ответ для12 галюцинаций
Професійно встановлені вікна не задувають. Про двері не знаю. Мабуть теж.
неДоЖиру• 05 августа 2022
Автор, Вам влепили стандартные двери, которые были в наличии, потому и задули по бокам так много пены. А рисунок не симметричный на полотне чего?
english book• 05 августа 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Заміряли,щоб підібрати вам двері зі свого складу.Вже готові двері.
Каменная Фрося
• 05 августа 2022
Ответ длянеДоЖиру
А що з малюнком не так? Там плівка від дерево, суцільна. Взагалі нормально виглядають, нічого не бачу дивного по малюнку
Патриоточка• 05 августа 2022
Ответ длянеДоЖиру
Это вы не понимаете что такое голые стены кирпичи.Их проштукатурить,покрасить или поклеить обои нужно и буздругой вид.Накладки всегда отдельно заказывают отдельно от полотна.А вообще двери покупают по размеру,а не так,как автор готовые
Каменная Фрося
• 05 августа 2022
Ответ дляenglish book
Плівку я сама обирала, фурнітуру, зовнішній малюнок дверей теж. Тобто їх таки виготовляли під мене
неДоЖиру• 05 августа 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Разве не симметричный должен быть? Он со стороны петель срезан. Ну если Вам нравится, то ок.
Каменная Фрося
• 05 августа 2022
Ответ дляПатриоточка
Я не купувала готові! Я їх замовляла, їх виробляли під мої розміри
Мост_Устал• 05 августа 2022
Ответ для12 галюцинаций
Вы не правы
Доль Чекомбана• 05 августа 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Стандартные возможно тоже под заказ.
И они может делают под проем допустим 90 см, 1 метр. А у вас возможно ширина проема 1,05 м. Вот оно так и получилось.
ЛюблюДевчонок• 05 августа 2022
Ответ для12 галюцинаций
Гавно монтажники
Німці монтують вікна без піни взагалі
12 галюцинаций• 05 августа 2022
Ответ дляЛюблюДевчонок
Гавно монтажники
Німці монтують вікна без піни взагалі
))
Патриоточка• 05 августа 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Я вам уже писала что накладки заказывают ещё к дверям