Каменная Фрося• 04 августа 2022

Чому так поставили вхідні двері? Це нормально?

Були заміри, двері робили на замовлення. Сьогодні встановили їх та по боках залишились такі великі дири. Чому вони виникли? Двері (відкривна частина) - лише 75 см. А можна було 85 мінімум, якби не ці дірки...
Чупа-чупс• 05 августа 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Ні, не обговорювала, обговорювали тільки дизайн, фурнітуру, та розміри пройому загального
Ну, от вони вам і наліпили дизайн на дверне полотно, яке в них було.

автор Каменная Фрося • 05 августа 2022
Ответ дляЧупа-чупс
Там і монтаж смішний. Монтажні вуха зафіксовані на якусь проволоку. Якщо чесно, капєц повний.
Де проволока? Там великі болти, в мене один залишився, довжелезний, сантиметрів 20
english book• 05 августа 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Та навіщо мені воно, хто буде ковиряти ті двері, коли поруч є великі вікна...
Та ні,я не вам.Ви не зрозуміли.Це так,для інформації.В мене просто був шок,як швидко відкривають сучасні недешеві замки.
Мені на фірмі запропонували досить доргий,я думала що це мене розвели на гроші.А виявляється той,що я хотіла,відкривається досить просто.
Чупа-чупс• 05 августа 2022
Ответ дляКаменная Фрося
от я про ті болти.коротше, так не має бути, але за такі гроші, ніхто вам не зробить під замовлення.
автор Каменная Фрося • 05 августа 2022
Ответ дляenglish book
Будь-які двері можна відкрити. Якщо дуже треба, то навіть хазяйськими руками...
Непогодка• 05 августа 2022
Звичайно що на піну вистачило б і по 1 см з боків...Абвер колись був лише дистрибутором китайських дверей, але це років десять тому. Може бути така ситуація, що в них на складі лежать вже готові наварені полотна з коробами з кроком ширини 10 см наприклад, 75 см полотно, 85 см і тд. А вже накладки і фурнітуру обирає замовник. Це була б логічна відповідь на Ваше питання. І якщо це так і замірник був би не байдужа людина то міг би сказати щоб ви збільшили трохи проєм під 85... а то 75 см для приватного будинку малувато всеж...
Петриківна• 05 августа 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Фірма заміряла розміри та виготовляла двері під замовлення... Навіщо тоді вони заміряли, якщо встановили стандартні?(
Потому сто волопасы. У нас 99% так работают
автор Каменная Фрося • 05 августа 2022
Ответ дляЧупа-чупс
А що, це дешево? Я бачила купу вхідних дверей від 10 тисяч гривень, але взяла дорожче та під замовлення, сподіваючись на те, що вони мені ідеально вмонтуються в пройом.
Петриківна• 05 августа 2022
Ответ дляДоль Чекомбана
Стандартные возможно тоже под заказ.
И они может делают под проем допустим 90 см, 1 метр. А у вас возможно ширина проема 1,05 м. Вот оно так и получилось.
Под заказ подразумевает под заиеры автора, а не под свои.

Петриківна• 05 августа 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Ширина від газоблоку до газоблоку 94 см. А ширина коробки вмонтованої 86 см
Вам надо было их послать с этой дверью до установки.. Но увы, так сразу не видно, разве что замерять дверь.
автор Каменная Фрося • 05 августа 2022
Ответ дляНепогодка
Тобто можна було поїхати в магазин та купити будь які стандартні двері... Результат би був однаковий
english book• 05 августа 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Так і є.
Але є маленькій но.Треба ставити такі двері і замки,щоб вони могли витримати проміжок часу до прибуття служби охорони.Дешеві двері з Епіцентру ламають за півхвилини.А треба щоб вони витримали 10-15 хвилин.
Коли хазяйськими руками,то вже зовсім інше,і від цього може захистити лише приватна охорона.
Петриківна• 05 августа 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Та що мені до тих накладок, в мене питання, чому коробка дверей настільки вужча за дверний пройом!
Потому что, автор, такой ’сервис’ Я часто такое у нас в городе наблюлаю...И окна в т с. Иногда такое уродство, мрак..
Чупа-чупс• 05 августа 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Це не те що дешево, а дуже дешево. Не знаю що там з металом у вас (думаю не металоємкі зовсім), але тільки мдф 18 зараз 1200 кв.м. замки які? Лиштва входить в цю ціну чи додатково буде? Вічко+ручка ще близько 1000 саме дешеве. Ущільнювач, ті ж шпильки, піна, інструмент
автор Каменная Фрося • 05 августа 2022
Ответ дляenglish book
Так і є.
Вікно розбивається за ті ж півхвилини. Двері взагалі не допоможуть. Це в квартирах треба щоб час був, поки відкриють, а в будинку навіщо?
Чупа-чупс• 05 августа 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Згодна з вами, тому важливо щоб нормально тепло утримували. Там у вас тамбур є? А зовні теж мдф? Козирьок є?
Непогодка• 05 августа 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Ну не зовсім. В цих дверях Ви вибрали зовнішній вид і покриття. Та людина яка робила замір просто або байдужа і не підказала випиляти газоблок по 3 см з боків щоб став блок з 85 полотном або свідомо не стала це робити. Може не було на складі в той час в потрібному відкриванні
автор Каменная Фрося • 05 августа 2022
Ответ дляЧупа-чупс
https://abwehr.com.ua/ru/catalog/skladskaya-progra...

Ось ці в мене
Непогодка• 05 августа 2022
Ответ дляЧупа-чупс
Але ж це просто мої роздуми, чому так могло вийти. Я не стверджую що було саме так.

english book• 05 августа 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Злодію потрібна непомітність.А розбити вікно,це привернути увагу шумом від розбитого скла.Безпечніше тихенько копирсатися в дверях.
Є ще бронеплівки на вікна,але не знаю,чи вони допомагають.
Оно само купилось• 05 августа 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Так, в епіцентрі ви б купили такі самі двері набагато дешевше... Це жах, викликайте представника фірми, а краще головного і покажіть йому результат. Так не має бути.
автор Каменная Фрося • 05 августа 2022
Ответ дляЧупа-чупс
Є веранда. Стояли раніше звичайні металеві двері, дешеві зовсім, чоловік сам ставив - нічого не свистіло взимку
Чупа-чупс• 05 августа 2022
Ответ дляКаменная Фрося

Ось ці в мене
Там же написано, що складська программа. Так шо з тамбуром? Будуть промерзати, як собаки, це я вам гарантую.
Непогодка• 05 августа 2022
Ответ дляКаменная Фрося

Ось ці в мене
Ой...Ну так це ж і є готові двері! Там же ж прямо вказано складська програма))
english book• 05 августа 2022
Ответ дляКаменная Фрося

Ось ці в мене
Так там написано-Складская программа.И два варианта размеров.
Вам установили первый,потому что второй не подходил по ращмеру.
А замерщик,это развод на деньги.По факту это готовые двери.
Непогодка• 05 августа 2022
Ответ дляenglish book
А всього то потрібно було вирізати трохи газоблоку..
Чупа-чупс• 05 августа 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Просто, там де буде потрапляте сонце, плівка вздується за одне літо. Вам про це говорили?
Чупа-чупс• 05 августа 2022
Ответ дляНепогодка
Але ж задути піну простіше, ніж вирізати газоблок.
автор Каменная Фрося • 05 августа 2022
Ответ дляЧупа-чупс
В мене немає потрапляння сонця на них, дощ теж не потрапляє
Чупа-чупс• 05 августа 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Це добре. Просто, нормальні виробники попереджають, а тут видно попались не надто порядні.