Мой_ужин• 05 августа 2022
Яке ліжко обрати для дівчинки 10 років?
Донька хоче ліжко- будиночок без бортиків спереду, а я розумію, що через рік-два воно їй буде зовсім ні до чого, знову прийдеться купувати нове. Які ліжка у ваших дітей такого віку, якого розміру?
Калёва Замалёва• 05 августа 2022
Саме звичайне ліжечко з двома нішами без бортиків. Взагалі спочатку це було двоповерхове ліжко, але коли у дітей з´явилися окремі кімнати, то чоловік його розділив.
Ноу коммент• 05 августа 2022
Я сыну в 4 года Ноту брала. В 10 лет кровать все еще ему удобна ) лет до 15, думаю, еще норм должна быть.. если раньше не вытянется :)
Капризуля• 05 августа 2022
Простая кровать из дерева, но на хороших ламелях и с хорошим матрасом. Длину не помню. То ли 180, то ли 190. Дети растут быстро и уже нужна большая кровать
Ворую вкусняшки• 05 августа 2022
Обычная кровать 80×190см
80 все таки маловато лучше 90см.
У сына была кровать чердак с 4 до 10лет
80 все таки маловато лучше 90см.
У сына была кровать чердак с 4 до 10лет
Мой_ужин
• 05 августа 2022
Ответ дляУкраїнська Мрія
Да, в 10 років це вже має бути доросле ліжко.
Моя думка така ж.
Мой_ужин
• 05 августа 2022
Ответ дляОсторожная
Такое, только другого цвета.
Мені подобається.
Я не знаю, але, можливо, є ліжка-будиночки, у яких потім верхня частина знімається і залишається звичайне доросле ліжко? Якщо була б можливість, то я б шукала таке. Якщо ні, то купувала б звичайне доросле ліжко. В моїх звичайні, якщо що. Тоді не було можливості інші купити, а зараз вони і не просять
Миллион АлыхРос• 05 августа 2022
Погляньте на Ікеа, вони не смердять, з зручними шухлядами, з зверху до стелі прикріпіть балахон, цікаво і зняти можна потім
Осторожная• 05 августа 2022
Ответ дляМой_ужин
Мені подобається.
Я довго обирала. Ще при замовленні зробили до неї поличку з розетками, що б не було зазору від стіни з ізголівя.