Мой_ужин• 05 августа 2022

Яке ліжко обрати для дівчинки 10 років?

Донька хоче ліжко- будиночок без бортиків спереду, а я розумію, що через рік-два воно їй буде зовсім ні до чого, знову прийдеться купувати нове. Які ліжка у ваших дітей такого віку, якого розміру?
Я Главная• 05 августа 2022
90*190, обычная кровать взрослого вида

Калёва Замалёва• 05 августа 2022
Саме звичайне ліжечко з двома нішами без бортиків. Взагалі спочатку це було двоповерхове ліжко, але коли у дітей з´явилися окремі кімнати, то чоловік його розділив.
Ноу коммент• 05 августа 2022
Я сыну в 4 года Ноту брала. В 10 лет кровать все еще ему удобна ) лет до 15, думаю, еще норм должна быть.. если раньше не вытянется :)
Капризуля• 05 августа 2022
Простая кровать из дерева, но на хороших ламелях и с хорошим матрасом. Длину не помню. То ли 180, то ли 190. Дети растут быстро и уже нужна большая кровать
Ворую вкусняшки• 05 августа 2022
Обычная кровать 80×190см
80 все таки маловато лучше 90см.
У сына была кровать чердак с 4 до 10лет
Чупа-чупс• 05 августа 2022
Woodsoft, 90*200. Хлопчик, 9 років
Уты-фрутик• 05 августа 2022
90*200 в доньки з м‘якими бортами типу дивану, ортопедичний матрас
Угадайс• 05 августа 2022
Обычная кровать с 3 лет. Без всяких домиков- бортиков
Незламна• 05 августа 2022
90×200 с качественным матрасом

Смешнюча• 05 августа 2022
Ответ дляНезламна
90×200 с качественным матрасом
Аналогично у сына
Незламна• 05 августа 2022
Ответ дляСмешнюча
Аналогично у сына
У меня тоже сын)
Осторожная• 05 августа 2022
Такое, только другого цвета.
Українська Мрія• 05 августа 2022
Да, в 10 років це вже має бути доросле ліжко.
Идущаяповолнам• 05 августа 2022
Нота Плюс 190×90
Гарачый Шыкалад• 05 августа 2022
190×140 звичайне ліжко. Стінка біля ліжка мяка
автор Мой_ужин • 05 августа 2022
Ответ дляУкраїнська Мрія
Моя думка така ж.
автор Мой_ужин • 05 августа 2022
Ответ дляОсторожная
Такое, только другого цвета.
Мені подобається.
nahaka• 05 августа 2022
Я не знаю, але, можливо, є ліжка-будиночки, у яких потім верхня частина знімається і залишається звичайне доросле ліжко? Якщо була б можливість, то я б шукала таке. Якщо ні, то купувала б звичайне доросле ліжко. В моїх звичайні, якщо що. Тоді не було можливості інші купити, а зараз вони і не просять
Миллион АлыхРос• 05 августа 2022
Погляньте на Ікеа, вони не смердять, з зручними шухлядами, з зверху до стелі прикріпіть балахон, цікаво і зняти можна потім

Осторожная• 05 августа 2022
Ответ дляМой_ужин
Мені подобається.
Я довго обирала. Ще при замовленні зробили до неї поличку з розетками, що б не було зазору від стіни з ізголівя.
дЫнька• 05 августа 2022
Дети 12 и 6 лет спят на обычных кроватях 120×200 с хорошими матрасами
интайм_не_предлагать• 05 августа 2022
9 лет,девочка
Нота плюс 90*2000