Дівчата, ви все знаєте.
Знайшла у мами в «нєдрах комоду» ось такі парфуми. Надписів на пляшці немає. Внизу етикетки також. Мабуть, відпала. Коробка не збереглася. Мама каже, що назву не пам‘ятає.
Допоможіть, будь ласка. Як називається цей витвір радянського парфомерпрому?
Ответ дляVira_Kos
Автор, просто цікаво, чим пахне вечірній Львів?)
Скажу чесно, аромат такий… специфічний. Відчувається, що не сучасний. Але я ще його не «розношувала». Зараз закінчимо прибирання, я прийму душ, нанесу на шкіру, волосся, одяг і через деякий час порівняю. Треба вловити первинні ноти, «серце» і тд. Я тільки з пляшки нюхнула )). Дуже насичено. Але маємо розуміти, що з часом деякі складові ароматів псуються, так що може бути не зовсім схожий на первинний аромат «з конвеєру».