Еленнн• 06 августа 2022

Санкціі начинають діяти...

Центробанк ожидает коллапса российской экономики во втором полугодии в режиме катастрофичного разрушения.
В третьем квартале 2022 по оценкам ЦБ, экономика России может рухнуть на 7,5-8%, а в 4 квартале ожидается фактически полная коллапс экономики России с обвалом 10-11%.
Прогноз российского Центробанка о падении ВВП в 2022 году:
2 квартал 4.5-5%,
3 квартал 7.5-8%,
4 квартал 10-11%.
Проценты падения - к аналогичному кварталу 2021 года.
А в 2023 эмбарго на нефть и нефтепродукты
Marusya22• 06 августа 2022
Ответ дляLizavel
Кто вам сказал, что нет деталей, Китай передает детали и сами клепают. Или вы думаете, там нет конструкторов и инженеров, что там одни алкаши валяются под забором? Танковые заводы в три смены работают (((
Но при этом не забывают о ’чистках’

На росії продовжуються чистки. Цього разу затримали за ’держзраду’ вже третього відомого фізика

росЗМІ повідомляють про арешт директора Інституту теоретичної та прикладної механіки сибірського відділення РАН Олександра Шиплюка, він є одним з розробників гіперзвукових ракет

перед цим був заарештований Анатолій Маслов та вчений-фізик Дмитро Колкер (який вже помер)

Мандарина• 06 августа 2022
Ответ дляMarusya22
Но при этом не забывают о ’чистках’

Украинские чистки, я так понимаю, менее интересны ?😂😂😂 это такая милота, искать за забором где-то зраду, когда тут под самым носом одно решение интереснее другого. Но за новости спасибо, я вот и не знала бы что там у них, если бы не вы)))
Mirona• 06 августа 2022
Сьогодні обійшла мабуть з десяток магазинів у Київі (ватсон, ева, простор, ашан, кишеня, новус, варус і тп) в пошуках сухого антиперспиранту-карандашу - ніде немає і кажуть що не буде, є чоловічі лише так як їх були великі залишки.
Довелося купити цю мерзотну липку бридоту - кульковий (їх вибір великий).
Санкції дійсно працюють незрозуміло в якій бік.
Marusya22• 06 августа 2022
Ответ дляМандарина
А вас кто-то заставляет читать?
МАМА НИКИТКИ-2• 06 августа 2022
Ответ дляРешка7777
Леруа Марлен
12 000 работала в Украине, осталось 4 000
и совсем нет сокраения . все закрывается
Вигнати її нафіг потрібно. Хай в рашці продовжує працювати.
Чи не велика втрата…
До речі, ось, насолоджуйтесь…
Роботу леруа мерлен в Україні заблокувала материнська компанія, ймовірна причина- допомога ВСУ
Filomena• 06 августа 2022
Ответ дляМикса6
Потому что на них санкции со всех сторон, что здесь непонятного. Которые не несут серьезного урона им.
Мета санкцій не в тому щоб вони всі вимерли, а в тому щоб в ближній перспективі не могли більше загрожувати світу.
Але от таких ізгоїв вже назбиралося багато, як от Корея.
Той же Китай сам себе загнав у кризу, а тепер щоб втримати своє населення готовий до ескалації зовнішніх проблем.
Третя світова стає реальною
МАМА НИКИТКИ-2• 06 августа 2022
Ответ дляРешка7777
Леруа Марлен
Ой, посилання
https://dou.ua/lenta/articles/leroy-merlin-issues-...

Shoosha• 06 августа 2022
Ответ длязавитушка
Нотаріуси в Києві відкривають спадкові справи, так шо не видумуйте.
Не відкривають
Filomena• 06 августа 2022
Ответ дляМандарина
Раніше нам не було цікаво. Тепер змушені цікавитися.
Здались би вони нам
МАМА НИКИТКИ-2• 06 августа 2022
Ответ дляStar39
Удалено администрацией...
Виходьте з тих помоєк, бо мізки геть втратите і будете як ті орки в підорашці.
ВКУСНО і точка це пятЪ. Цвілі, з тарганами, з простроченим соусом і без картоплі… зато « мак» змінив вивіску 🤣🤣🤣🤣
МАМА НИКИТКИ-2• 06 августа 2022
Ответ дляStar39
Это зарплата фотографа и ее команды после долгих переговоров. Фотограф поначалу не очень-то и хотела, но бабки сделали свое дело
Ботоферма шоколадного продовжує розхитувати країну.
Невже караючий меч вже близенько біля шиї ГЕТЬмена ?
Bejza• 06 августа 2022
Пока их личинок, будущих 200, надежд мамок на безбедную старость, от сына в мусорном мешке не начнут бомбить, пока в их школы и садики не начнут лететь ракеты- ничего не изменится, для них сейчас рассвет, бонумы за 200, празднования прибыли, им сейчас зашибись, они рожают новых будущих 200 и в сладком предкушении.
завитушка• 06 августа 2022
Ответ дляЭлли Иванова
Дела открывают и все. ВСТУПИТЬ в наследство нельзя. У нас висит открытое дело уже три месяца.
справа відкривається шляхом подання заяви про вступ до спадщини
Filomena• 06 августа 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А ви не розхитуєте? Чи ви не знаєте, скільки ботоферм створює той же кухар путіна чи загалом роспропаганда?
МАМА НИКИТКИ-2• 06 августа 2022
Ответ дляHeksa
У нас в Україні є людина, котра очолює роботу з прицільного видавлювання відомих брендів з рашкоринку.

Я його регулярно читаю і звіти теж. Так от. Дуже часто роблять у них так: бренд офіційно йде з ринку, але товар нікуди не дівається. Тому так, роблять іншу вивіску і тим товаром користуються. Але це вже не та фірма і вона не має стосунку до материнської.
Націоналізували вони все. Залишки продадуть. А що далі буде дуже гарно показано на прикладі «ВКУСНО і точка»
Bejza• 06 августа 2022
Ответ дляFilomena
Санкції діють. Біда в тому, що пару великих міст будуть тримати на рівні, а решта і так звикли в гівні жити.
На днях жіночка і з м Прокоп‘євськ кинула чинуші черевик в обличчя. Її вивела міліція під оплески залу.
Жіночка була дуже сердита, що вони будуть відновлювати Горлівку, а самі продовжувати в бараках жити.
Она злая, что ее надежда на безбедную старость живая, другим повезло больше, празднуют похоронки.
завитушка• 06 августа 2022
Ответ дляShoosha
Не відкривають
Ну значить всім відкривають, а вам одній такій унікальній ні.
Хай так.
Bejza• 06 августа 2022
Ответ дляMy_everything
Это уже обсуждали ?

Европа потихоньку закрывается для россиян

Многие страны прекратили принимать заявки на визу, а некоторые страны ввели ограничения. Вот какая ситуация сейчас:

🇧🇪 Бельгия. Можно подать только на студенческую визу, визу для исследователей и однократную рабочую.

🇧🇬 Болгария сегодня остановила выдачу виз для российских туристов и владельцев недвижимости.

🇩🇰 Дания. Визы выдают только для официальных визитов.

🇱🇻 Латвия. Можно подать заявление только для похорон близкого.

🇱🇹 Литва. Кроме членов семей граждан ЕС, лиц с документом о литовском происхождении или документом о праве на восстановление в гражданстве Литвы. Тогда можно получить визу и для семьи.

🇲🇹 Мальта. Только для членов семей граждан ЕС и ЕЭЗ. В исключительных случаях можно попробовать подать документы на студенческую или рабочую визу. Но всё будут решать индивидуально.

🇳🇱 Нидерланды. Могут выдать визу по гуманитарным причинам.

🇸🇰 Словакия. Выдаёт визы только в крайней необходимости, а также для некоторых видов рабочих (медики, вахтовики, сельские работники, работники на транспорте, дипломаты и работники высокой квалификации, чей приезд экономически необходим).

🇨🇿 Чехия. Только для членов семей граждан ЕС.

🇪🇪 Эстония. Только для членов семей граждан Эстонии, лиц с ВНЖ, а также для похорон близких или срочного лечения.

🇫🇮 Идея запрета виз для россиян обсуждается на уровне парламента, большинство граждан поддерживают это.

🇳🇴 Норвегия. Официально запрета нет, но срок рассмотрения документов значительно увеличен (до 45 дней).

Также в конце августа главы МИДов стран Евросоюза соберутся, чтобы обсудить запрет виз для россиян на общеевропейском уровне,
Мир должен понимать, что каждый рашист- это потенциальный убийца, мародер и фашист, их нельзя пускать в цивилизованный мир, эти твари должны жить в своем рашкостане.
МАМА НИКИТКИ-2• 06 августа 2022
Ответ дляStar39
Ну, американские консерваторы ему долго аплодировали. И, как я уже написала, переговоры между РФ и Америкой гораздо более конструктивный путь выхода из конфликта, чем санцкции, которые еще и экономику Европы гробят
Ніхто йому не аплодував.
Хуйло мріє про переговори, бо горить йому, дуже…
Але - зась. Україна буде вирішувати сама…

Bejza• 06 августа 2022
Ответ дляМарина-10
мне из последних новостей очень понравилось-что Латвия и Болгария прекратили им визы давать
Потому чтт понимают, что этих тварей нельзя выпускать в мир, каждый рашист= убийца.
Filomena• 06 августа 2022
Ответ дляBejza
Сьогодні цей список постили їх канали. І знаєте що? 90% реакцій схвальні. Вони радіють цьому. Дно
Bejza• 06 августа 2022
Ответ дляgamachok
ось карта онлайн - пожежи в світі
70% на територіі расеи
http://www.aerocosmos.info/emergency_search/
Хоть бы дожди не пошли
Марина-10• 06 августа 2022
Ответ дляBejza
Странно что через пол года поняли что это твари , после Бучи не дошло
Bejza• 06 августа 2022
Ответ дляМарина-10
Санкции не понос. Действуют медленно
Filomena• 06 августа 2022
Ответ дляgamachok
ось карта онлайн - пожежи в світі
70% на територіі расеи
Карта nasa якось більше показує
ok1904• 06 августа 2022
Ответ дляMirona
Свіжого імпорту немає, хто ж ризикуватиме і завантажуватиме склади товаром, усвідомлюючи, що в склад може прилетіти ракета?
Bejza• 06 августа 2022
Ответ дляFilomena
Потому что у большинства нет загранпаспортов, оно никуда не ездило и радуется тому, что и другие не будут
ok1904• 06 августа 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ніхто йому не аплодував.
Там вже хтось блеяв на зустрічі в Сочі, що війна ця безглузда
Решка7777• 06 августа 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Чи не велика втрата…
До речі, ось, насолоджуйтесь…
можно, как ..8000 безработных в Украине+
наслаждение -высшего уровня.
вероятность не аргумент
Ашан , Метро ..отлично оставили сети в двух странах
МАМА НИКИТКИ-2• 06 августа 2022
Ответ дляЕленнн
ну... якось так ,дослівно -
’Ірина Гончарова:
…Важливе питання. За чий рахунок цей фотосет? Ініціатор проекту не американський Vogue. І не Енні Лейбовіц.
Ініціатор українська сторона. Мисткіню довго умовляли. Цитую український Vogue. «Енні Лейбовіц називають «живою легендою», і це не перебільшення. Саме тому ідея запросити її до України здавалася надскладною у втіленні, надто в умовах повномасштабної війни.
«Десятки ланцюжків у мейлі, нічні перемовини з командами Енні Лейбовіц та американського Vogue, особисте листування з Анною Вінтур, без підтримки якої цей проєкт, який здавався надто амбітним, не відбувся б. Фотографії Лейбовіц увійдуть в історію, і ми пишаємося своїм внеском у цей винятково важливий проєкт», — говорить Пилип Власов, головний редактор Vogue UA».
Одразу виникає наступне питання. Хто сплатив гонорар мисткині? У джерелах вказують що гонорари Лейбовіц до 100 тис. долярів. Інше джерело вказує до 2 млн. доларів. Сподіваюся не з бюджету. Зеленський спроможний на прибуток від прокату Сватів оплатити будь яку примху коханої.
Чи доречні такі витрати під час війни самі вирішуйте.’
Ху із Ірина Гончарова? Вона особисто була присутня при переговорах? Чи відпрацьовує грошики бариги? То нехай вже заспокоїться і срочно нову партію шукає… бо ця вже скоро кане в літу, як і зажоп