как тебе такое илон маск• 06 августа 2022

Як ви харчуєтесь?

Скажіть, а ви стараєтесь урізноманітнювати харчування, рівномірно додавати м´ясо, рибу, овочі і т.д.?
Ми з чоловіком трохи відстаємо в цьому, я можу нажарити баняк котлет і тільки гарніри міняєм. Особливо не слідкую за сезонними фруктами чи овочами. Якось так у нас, а у вас?
Тушь для2го класса• 06 августа 2022
На говно

Маруська Му• 06 августа 2022
Ответ дляТрахтибидох
Саму різноманітну зелень. У дворі маю високі грядки, насіяла всякого : шпинат, різні види салатів, гірчиця салатна, руккола, буряк салатний, зелена цибуля, крес-салат, петрушка, кріп. Люблю додавати молоде листя хрону та моркви. Огірки та помідори додаю також. Роблю такий собі салатний мікс з усього по трошки, або за настроєм чого хочеться.
Ой клас
КвартираЧья• 06 августа 2022
Ответ дляТрахтибидох
Так гарно написали, що аж хочу до вас на обід