как тебе такое илон маск• 06 августа 2022
Як ви харчуєтесь?
Скажіть, а ви стараєтесь урізноманітнювати харчування, рівномірно додавати м´ясо, рибу, овочі і т.д.?
Ми з чоловіком трохи відстаємо в цьому, я можу нажарити баняк котлет і тільки гарніри міняєм. Особливо не слідкую за сезонними фруктами чи овочами. Якось так у нас, а у вас?
Грибной_Дождик• 06 августа 2022
Та обыкновенно.Сегодня суп сварила с курицей и вермишелью.Варю макароны,каши,к ним делаю салат с огурцов,помидоров и перца.
Отмотала своё• 06 августа 2022
Так же, я вообще ем одно и то же постоянно, разнообразия нет, единственное, что необычного добавляю летом - помидоры и сливы (люблю это), муж спортсмен, так что у него каши и вся эта белиберда круглый год.
Петриківна• 06 августа 2022
А зачм вам так, как у других? Не готовьте на месяц вперед, составляйте меню, учитывая сезонные моменты и все.
Гладковыбритый шишун• 06 августа 2022
Город,зараз все є,в основному домашнє.Як нема свого,то в людей поряд купую .В магазинах теж купуємо,стараюся більш менш якісно і правильно.
Шиворот Навыворот• 06 августа 2022
Мне вообще пофик что есть, главное чтобы это были белки и овощи, зелень
Конфиденциальность• 06 августа 2022
Так їм дуже різноманітно і корисно. А син нічого не хоче, один набір продуктів і все, нічого нового не можливо додати
Выступаю Я.• 06 августа 2022
Я дуже перебірлива в їжі. Легше назвати що їм, ніж що мене не смачно. Тому головне кожен день м´ясо, яйця. Риба рідше. Картопля. Крупи тільки рис. Макарони рідко.
Фрукти і овочі також не все їм.
Маруська Му• 06 августа 2022
Чего захотелось, то и готовлю. Сезонное учитываю поневоле - если уж баклажаны появились, то как их не приготовить. Или там ягоды всякие, конечно же вижу на рынке или в магазине - и покупаю. Потому что хочтся, а не потому что надо.
Сладкий лимончик• 06 августа 2022
Живем у родственников в маленьком городке, здесь с рыбой печаль, поэтому в основном мясо едим. Овощей в сезон стараемся много есть. Они же основной гарнир летом. Кроме гречки летом каши едим ну ооочень редко (гречку тоже нечасто). Сыры каждый день. Стараюсь каждый день есть фрукты. Орехи часто. Из вредного - сладости каждый день, не могу без сладкого.
Сладкий лимончик• 06 августа 2022
Котлеты вообще не едим ни я ни муж, кстати. Терпеть их не могу.
Ра ру ра ру ра• 06 августа 2022
а у нас 9000 на 4-х, оплата лечения 3200, оплата кредита 3800, вот на остаток и будем питаться до 07.09.
Царевна Лягушка• 06 августа 2022
Баняк это сколько? Для нас, 4 человека котлет из 1кг мяса на вечер. Гарнир останется пока не стушу с подливой мяса и не заставлю съесть.
Трахтибидох• 06 августа 2022
В холодну пору більше м´ясних страв та перших блюд. Літом в основному риба, курка, дуже багато зелені різноманітної та овочів, ягоди, перепелині яйця. Каші любимо з чоловіком в будь-яку пору року. Стараюся готувати різноманітну їжу та притримуватись здорового харчування, але без фанатизму. Солодкого мінімум.
Маруська Му• 06 августа 2022
Ответ дляТрахтибидох
А як ви зелень їсте?
АБВГДейка• 06 августа 2022
Де ж ділися порадниці з авокадо, крем-чізом і лососем на сніданок
, з панкейками, гранолами, фрешами??? Ролами на обід і устрицями на вечерю?
АБВГДейка• 06 августа 2022
Я стогодні згадала, що давно не робила салат табуле, а маю зварений кус-кус! Завтра виправлюсь
Трахтибидох• 06 августа 2022
Ответ дляМаруська Му
А як ви зелень їсте?
Свіжу кладу на тарілку гіркою, або салати з додаванням фети, оливок та сухих трав.
Маруська Му• 06 августа 2022
Ответ дляТрахтибидох
салат - это зелень, фета и травы? какую зелень используете?
Маруська Му• 06 августа 2022
Ответ дляАБВГДейка
Они в теме ниже, гадают по сиськам )))
Трахтибидох• 06 августа 2022
Ответ дляМаруська Му
Саму різноманітну зелень. У дворі маю високі грядки, насіяла всякого : шпинат, різні види салатів, гірчиця салатна, руккола, буряк салатний, зелена цибуля, крес-салат, петрушка, кріп. Люблю додавати молоде листя хрону та моркви. Огірки та помідори додаю також. Роблю такий собі салатний мікс з усього по трошки, або за настроєм чого хочеться.
Трахтибидох• 06 августа 2022
Ответ дляАБВГДейка
От, доречі, авокадо літом не йде зовсім. А от в холоду пору за милу душу)
Соня-сонятко• 06 августа 2022
Ответ дляАБВГДейка
На місці
АБВГДейка• 06 августа 2022
Ответ дляСоня-сонятко
На місці
Це добре. То опишіть автору Ваше різноманіття, замість баняка котлет, чим би Ви порадили годувати чоловіка?
АБВГДейка• 06 августа 2022
Ответ дляТрахтибидох
Йде! Якщо по 10 грн за шт.дозріле,то в гуакамоле в самий раз!