Бутылка Кифира• 06 августа 2022

Бізнесвумен, до вас питаннячко.

Маю земельну ділянку комерційного призначення поряд з новеньким ЖК. Ідей для розвитку своєї справи 0. І грошей на будівництво та розвиток стільки ж. Плюс ще й податок за комерційну ділянку досить таки значний. Логічно було б продати. Покупців, хоч відбавляй. Але думаю, може з часом якесь мені озоріння прийде і я
щось придумаю. Або діти використають. Та до того часу нас замучать бо вона всім там поперек горла. Вже думаю, може здавати в оренду. Але як саме? Для чого? Це ж знову таки вкласти гроші, яких немає. Але є можливість позичити без відсотків. Дівчата, поділіться своїми думками. Продавати дуже не хочеться.
120-120-120 (не худею)• 06 августа 2022
Довгострокова оренда, орендар маг ставить
#Пойду_кгадалке• 06 августа 2022
аптеку пустите.
жижифреймут• 06 августа 2022
Вы платите податок? Комерційного призначення, це під буд-во торговельного центру? Яке місто? Площа ділянки?
автор Бутылка Кифира • 06 августа 2022
Ответ дляжижифреймут
Так, кожного року платимо податок за комерційну ділянку. Не обов´язково під ТЦ, може бути яка завгодно споруда комерційного призначення. Вінниця.
автор Бутылка Кифира • 06 августа 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Багато бажаючих може бути? Просто я не уявляю навіть. Це ж такий ризик. Взяти побудувати споруду не на своїй власній ділянці. Але взагалі я мало , що в цьому розумію (
автор Бутылка Кифира • 06 августа 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
аптеку пустите.
У нас там нічого. Просто земля. Навіть не засипана. Для аптеки приміщення потрібно мати.
Левый Локоть• 06 августа 2022
Ответ дляБутылка Кифира
продайте під новобудову
120-120-120 (не худею)• 06 августа 2022
Ответ дляБутылка Кифира
Сип панели
120-120-120 (не худею)• 06 августа 2022
Ответ дляЛевый Локоть
продайте під новобудову
Или так
автор Бутылка Кифира • 06 августа 2022
Ответ дляЛевый Локоть
продайте під новобудову
Під житлову новобудову, ви маєте на увазі?
Левый Локоть• 06 августа 2022
Ответ дляБутылка Кифира
так. Але залежить від площі ділянки, чи підійде під будівництво
автор Бутылка Кифира • 06 августа 2022
Ответ дляЛевый Локоть
Ні. Там тільки під комерцію. Ділянка біля самої дороги.
І до того ж продавати не хочеться.
Левый Локоть• 06 августа 2022
Ответ дляБутылка Кифира
І до того ж продавати не хочеться.
Якщо маєте кошти, можете збудувати що завгодно.
Кидстаффовка• 06 августа 2022
Ответ дляБутылка Кифира
І до того ж продавати не хочеться.
Стоянку постройте.
anka.• 06 августа 2022
Сто
anka.• 06 августа 2022
Автомойка,отбоя не будет
Последний вагон• 06 августа 2022
Ответ дляБутылка Кифира
І до того ж продавати не хочеться.
Автостоянка. З вкладань, огорожа і будка для охоронця.
Петриківна• 07 августа 2022
Может стоянку придумать, гаражи