Капитанша• 07 августа 2022
Підлітки. Що призначають лікарі в такому випадку?
Прищі на спині. Є і на обличчі.
Дитина закордоном. Важко отримати консультацію лікаря. Хочу передати ліки.
Анютины ласки• 07 августа 2022
Не перечитала всі пости , але бачу вже радили системні ретиноїди . Так , в даному випадку це є тяжке акне і ніякі мазі і обмеження в харчучанні не дасть результату . Тут потрібен комплексний підхід . Перщочергово - системні ретиноїди ( тільки з лікарем після здачі всіх аналізів і розрахунку правильної дози ) . Це єдиний правильний вибір . В якості допоміжного лікування може бути мило перолайт плюс вранці і ввечері , і наприклад лосьйон біотрейд акне аут. Але це не вирішить проблему , дещо покращить ситуацію .
Анютины ласки• 07 августа 2022
Ответ дляМарс атакует
Обязательно консультация у дерматолога (хотя-бы он-лайн) для назначения лечения.
+Диета - писали выше
+Очень желательно прием витаминов группы В (можно пивные дрожжи)
+ солнечные ванны пока погода позволяет
+Диета - писали выше
+ солнечные ванны пока погода позволяет
Вітаміни групи В є комедогенні , сонячні промені провокують висипи , хоча здається що спочатку стає краще
Уточка• 07 августа 2022
Ответ дляФлюорография гуся
И без молочного в том числе.
И картофель исключить еще.
Ответ дляФлюорография гуся
Вы слишком высокого о себе мнения,тетушка!Так унижаетесь в своих изрыганиях хамских и бегаете за мной, что вывод один, вы неудовлетворены жизнью и нереалезованы в жизни. Хамите и оскорбляете без причины и обвиняете людей в том, в чем вероятно сами погрязли.......Никак не определитесь,на каком языке писать,двуликий вы янус,в вашем случае вместо ,, я,, читать ,, а,,.
Удалено администрацией...
220В• 07 августа 2022
Приблизно таке як на фото і у нас було три роки тому. Якраз коли з´явилися перші пару прищиків на спині (більше ніде ще не було) поїхала на море у літній табір на 3 тижні, а як повернулася - я була у шоці... І на спині, і на грудях, і на обличчі... Поки я намагалася сама справитися - втратили час. Зараз доньці 14, змінили вже трьох дерматологів, купа узі всіх органів, аналізів, внутрішніх і зовнішніх різних препаратів, дуже дороге задоволення по фінансам...Зараз ситуація більш-менш під контролем, але як тільки хоча б день-два пропустимо то сипе знову... Із останніх засобів, тут згадували, біотрейд акне аут дуже сподобався, але на наші обсяги - два шт на місяць йде((( а ще треба скільки всього до нього..Ось вчерговий раз збираємося у серпні на прийом, я вже сама прошу призначити ретиноїди, вимучилися і я, і донька - поки не дає лікар добро.
Анютины ласки• 07 августа 2022
Ответ для220В
Змінюйте лікаря . Ми пройшли лікування ретиноїдами , коли за півроку від інших засобів не було ефекту . Приймали більше року під постійним контролем . Поки лікар не лає добро , дитина не тільки мучиться з акне , а ще й здобує постакне .
220В• 07 августа 2022
Ответ дляАнютины ласки
Та якраз у травні поміняли, нова зараз. Зробила призначення на 3 міс і чекає нас цього місяця з аналізами на багато гормонів+ копрограму. Те, що призначено зараз - наказала перш ніж приймати, то узгодити з гінекологом. Це перший спеціаліст, що стала перевіряти абсолютно все...
По ретиноїдам - станом на травень, коли ми у неї були, у нашому місті були ще проблеми з логістикою (прикордоння) і вона боялася, що посеред курсу можемо лишитися без препарату. Така сама ситуація у нас з окулістом і лінзами Парагон - треба у жовтні міняти, то сказав прийти за 1,5 міс раніше, щоб знати чи зможе він нам їх замовити і чи приїдуть.
У ребенка забиты все поры, это говорит о том, что кожное сало очень вязкое.
Т.к. он подросток и для них физиологично снижение оттока желчи, то это и есть корень проблемы.
Улучшайте отток желчи - горячая вода (40-50 градусов) за 20 минут до еды и перед сном, желчегонные, добавьте обязательно магний - 400 мг в сутки длительно. В каждом приеме пищи должны присутствовать жиры и белки.
В целом должен достаточно пить чистой воды - не менее 30 мл на 1 кг.
Внешне скорее всего прийдется делать чистку, т.к. поры уже забиты окисленным жиром (черные точки).
Так же необходимо улучшить состав микробиома кишечника, т.к. там явный дисбактериоз судя по коже. Микробиота всего тела тесно связана. Внутрь про- и пребиотики + Сахаромицеты Буларди.
Если есть возможность, то внешне применять лизаты бактерий.
Про то как скорректировать питание в теме уже написали.