Йе написав приват
Наразі вам не доступна Оплата частинами у зв´язку із поточною ситуацією в країні.
Банк займається відновленням кредитуванням клієнтів, тому ліміти з Оплати Частинами повертаються поступово та переглядаються автоматично.
Як тільки ліміт буде оновлено ми одразу вас про це повідомимо.
Дякуємо за розуміння
Белочкой зови• 07 августа 2022
Все індивідуально. Оплата частинами працює і в Моно, і в Приват. Але не у всіх є ліміт
Ламзак_сдутый• 07 августа 2022
Мне в моно не дают, хотя кредитный лимит вернули. Я тоже часто пользовалась оплата частями. Писала им в чат, ответили, что вы сами можете поднять сумму в приложении , но сколько не пыталась, отказывают.