Говорять про гормони в курятині, а в індичатині це можливо?
Пасти Ла• 07 августа 2022
Всі птахи, які вирощені на птахофабриках, у кормах присутні гормони і антибіотики. Без гормонів вони не наберуть потрібної ваги або вага буде дуже різнитись. Без антибіотиків вони будуть хворіти постійно. Зараз важко знайти людей, які годують натуральними кормами. Оскільки в більшість готових комбікормів вже добавлені гормони і антибіотики.
harakternaya_ledi• 07 августа 2022
В индюшатине нет, потому что это такая птица, которая абы что есть не будет. Общалась с производителями продукции из индейки, так вот они ездили на ферму 🦃 и сами все смотрели и проверяли
Ответ дляПасти Ла
Про бройлерів я в курсі, а от індиків не знаю....
Ответ дляharakternaya_ledi
Дякую!
Мурзилка• 07 августа 2022
Ответ дляharakternaya_ledi
Кури їдять тот самий корм, що і індички. Так що гормонів там однаково.
Мурзилка• 07 августа 2022
Ответ дляharakternaya_ledi
😉🌺
Пасти Ла• 08 августа 2022
Ответ дляДжулияробертс
Індики нічим не відрізняються від інших птахів в плані вирощування.
harakternaya_ledi• 08 августа 2022
Ответ дляМурзилка
Ну вы обладаете такой инфой, а я другой (правдивой)