Жена миллионера• 08 августа 2022

Подруга сказала, что нельзя заниматься сексом во время грозы

сказала, что могут остановиться сердца и отказала...

А вы такое слышали?
Ленивица-красавица• 08 августа 2022
Ответ дляАлина-1240
Большей дурости еще не слышала))))
тоді у мене для вас сумна новина. оцініть скільки лайків зібрали 1 і 2 повідомлення
Алина-1240• 08 августа 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
Ну кхм как бы это сказать,уровень умовыводов у всех разный
Ленивица-красавица• 08 августа 2022
Ответ дляАлина-1240
так. але і сказав, що новина сумна, бо лайків там до біса
Сеточка• 08 августа 2022
ну чого якщо неочикованно й**не блискавка, то можно схреститися, буде розчеплювати швидка.
Ленивица-красавица• 08 августа 2022
Ответ дляСеточка
автор взагалі писала не про блискавку (це вже всплило у обговоренні), а про зупинку серця від занять сексом під час грози
Сеточка• 08 августа 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
Я так зайнята в сусідній темі, що не встигаю відслідкувати сенс цієї. Тре ж все встигнути.

Сьоогожні перевірю на власному досвіді і відпишуся, що там в кого відбувалося.
Vaslek• 08 августа 2022
Самая страшная молния горизонтальная. А вы в кровати находитесь горизонтально, еще и от механического трения разряды Поэтому небезопасно